Валютный рынок в контексте ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 24572458245924602461 ... 3055>

До якого рівня опуститься курс долара на міжбанку до кінця 2019 року

Опитування проводиться до Вів 31 гру, 2019 12:29

Валютный рынок в контексте ДС 3.1 5 431
Не нижче 24.50
50%
214
24.25 - 24.49
6%
24
24.00 - 24.24
12%
51
23.75 - 23.99
6%
24
23.50 - 23.74
5%
23
23.25 - 23.49
4%
17
23.00 - 23.24
5%
22
Нижче 23.00
13%
56
Всього голосів : 431
Повідомлення Додано: Суб 12 жов, 2019 12:11

Без комментариев. Пусть каждый кто в теме делает выводы.Кстати, интересно почитать выводы уважаемых участников форума. Кто,что думает. У кого какие мысли ?


Зображення


Зображення
Живите своим умом!
zzzzzz
1
 
Повідомлень: 36473
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3513 раз.
Подякували: 8109 раз.
 
Профіль
38
7
2
1
Повідомлення Додано: Суб 12 жов, 2019 12:13

  she_ne_investor написав:freeze
Що ж ти своїми страшилками "кошмариш бізнес"?! :mrgreen:
Долярчику, не вір, то все наклеп порохоботів і корупціонерів, спи спокійно до 2021 року, "ми їх зробимо"!))) С моими познаниями мне в налоговой инспекции работать.
Люди не осознают, что они давно находятся внутри законодательного минного поля, и их не подорвали, потому что команды не было.

Разве может предположить обычный средний торговец на базаре, что поставив велосипедик на реализацию в магазинчике, он оказывает услугу, а не продает велосипед.
Или может предположить обычный средний торговец на базарчике, послушав Гетманцева, что на рынках можно торговать на первой группе без РРО, что это к этому торговцу не относится.
Таких казусов десятки, и не только для ФОПов, но и для получателей валютных переводов родственниками не первой линии, продаванами на карточки через ОЛХ и Фейсбук и тд и тп
Не читаю Будивельник, первый личный бан кого-то за пять лет на форуме.
freeze
4
 
Повідомлень: 14104
З нами з: 02.07.14
Подякував: 3806 раз.
Подякували: 5663 раз.
 
Профіль
20
3
5
Повідомлення Додано: Суб 12 жов, 2019 12:16

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Долярчик написав:..піду охоронцем в атб! :mrgreen:
- через рік, охоронець з атб, буде мати більшу зарплатню, ніж дрібний підприємець! :mrgreen:
... що не робиться, робиться на краще!

Зображення
Коли немає грошей ми робимо вигляд, що вони у нас є. Коли є гроші ми робимо вигляд, що їх у нас немає.
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5183
З нами з: 07.04.12
Подякував: 5070 раз.
Подякували: 2313 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Суб 12 жов, 2019 12:17

  zzzzzz написав:Я вот все жду, когда же цены на отопление и горячую воду снизят )))
В тарифы закладывали стоимость газа 8550 грн за 1000 м3
Сейчас цена упала , но тарифы никто не снизил ))))

Примечательно что все пытаются прикрыть свою Ж...старым постановление НКРЕКП ))


с 1 января обещали газ для населения про цене промышленности
ибо 1 января кончается какой-то договор с Нафтогазом и Нафтогаз ничего не должен населению . новость была на корреспонденте
moldashavanin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 436
З нами з: 22.07.11
Подякував: 161 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 12 жов, 2019 12:23

Re: Валютный рынок в контексте ДС

чтобы не быть голословным https://korrespondent.net/business/comp ... akh-na-haz
moldashavanin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 436
З нами з: 22.07.11
Подякував: 161 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 12 жов, 2019 12:44

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Цього тижня катався по Україні, спілкувався з людьми. Маю певні думки, подорожні нотатки, так би мовити. Викладу, постараюся коротко, але трохи буде. Оскільки вихідні, буде трохи не економіки, але пов’язаної з курсом, а ви вже оцінюйте, або робіть висновки, а ще краще одне і друге, а ще якщо з аргументованою дискусією…
Для тих, хто не любить текстів більше трьох речень і пропускає розгорнуті думки, не залежно від автора (розумію таких, бо зараз тут вистачає «горепубліцистів»), анонсую: наступного літа чекаю курс в районі 23, може і менше, нижче спробую аргументувати.
Піду по чинниках впливу і проранжую їх не по економічних чи неекономічних чи більш і менш важливих, а по «рейтинговості» в ЗМІ і на устах населення. Отже
1 Ігор Валерійович – в його інтересах міцна національна валюта. Вже не раз пояснював це і з точки зору його власних бізнесів орієнтованих на імпорт (не тільки нафта і нафтопродукти а й навіть туристи в Буковель) і внутрішній ринок; і з точки зору боротьби з конкурентами – іншими олігархами, бізнеси яких орієнтовані на експорт. Тому повторюватися не буду.
Зупинюся ще на питанні Приватбанку, який можна ввести в другий пункт, але це плоть від плоті ІВК і я їх ділити не буду. За класикою ведення переговорів і за довгорічною власною методикою дій, Валерійович максимально завищив позицію: вернути взад, або компенсація не менше 2 млрд уо. Всі в шоці, всюди кіпіш, і раптом – всього навсього компенсація 15-26 млрд грн.. Всі з полегшенням видихають, куліси закриваються. Тепер, що Бенефіціар зробить з грн., адже всі чекають ж*** з курсом. Я думаю, припаркує кудись на депозит до літа (фініш піврічного депозиту - травень) для купівлі об’єктів «великої приватизації» (ця приватизація важливий чинник, торкнусь її окремо). Менш імовірний варіант – конвертує у вкв, але для цього курс продавлять, щоб більше валюти вийшло. В любому випадку росту (за межі логічних і адекватних 26-27) не бачу, а швидше без наслідків чи ще більше зміцнення грн..
2 МВФ – не виключаю можливості позитивних новин до кінця року. А якщо раптом що, то в рукаві семирічні ОВДП, про які заговорили саме тепер…
3 ОВДП – Повторю для тих хто мусолить «жах масового виходу нерезидентів»: масового не буде, все згідно термінів розміщення, а продаж на вторинці – щоб хтось продав, покупець мусить мати грн., для чого здасть валюту і жодного жаху нема (писав про це). Тенденція поки така, що загроз пере позиченням немає. Все що на рік і більше розлітається як гарячі пиріжки. Всі пере позичають і ми будемо…
4 світова криза – писав і повторю: її не буде, до кінця 2020 (вибори президента в США) точно, і ЄЦБ, ФРС і інші це чітко довели.
5 Ріст економіки – багато говорить що все мальоване, але він є. Є беззаперечний ріст експорту частина якого (росту) зумовлена виходом з тіні (боротьба з контрабасом) а решта реальним збільшенням (яке часто також змушує входити з тіні). Поки це с/г і ІТ в основному, але їх ріст і вихід з тіні тягне суміжні і дотичні галузі. Є ще ріст туризму і тд. За поїздку найбільше вражений Харковом, перед тим там був весною цього року і у вересні минулого, місто змінилося, кількість нових дорогих авто вражає. Крім того, з’явилося багато нових виробників чи серйозно збільшилися і якісно змінилися обсяги в молочці, м’ясних виробах і напівфабрикатах. Асортимент і наповненість, відвідувачами в тому числі, в Класах, Ростах і навіть Дігмах вражає. Змінився з весни і депресивний Кропивницький. Маса нових виробників в Полтавській (Полтавахолод Геркулесу морозиво робить!!!!!), Херсонській, Одеській області… Це є і в інших регіонах, до прикладу, не останній кондитер Віннцької області (але не перший, мова про велкого прихильника автівок Мазератті) був депутатом вінницької обл. ради від БПП, розвинув мережу магазинів свого імені по всій Україні не гірше «Рошену». Зараз є депутатом ВР не то від слугів народу не то від об’єднання Коломойського, купив, відновив, побудував чотири заводи будматеріалів спеціалізації ремонту-будівництва доріг і увійшов у відповідну комісію… Але ще більше вбила кількість мереж супермаркетів (і кількість торгових точок у них), в яких на касах не дають ФІСКАЛЬНХ ЧЕКІВ. Дають шматки паперу з буквочками і цифрами (отже і тінь живе підспівуючи).
Ще одна думка, поки що ми в ринкових відносинах практично у всьому, пропозиція долара більша – грн. зміцнюється, пропозиція нафтопродуктів, побутової техніки і ще дечого впала з тих чи інших причин – ціна росте. Підприємства, які втрачають на експорті через курс, компенсують і стараються втримати прибуток цінами на внутрішньому ринку і ціни ростуть (бо такі ми є, думаємо тільки про себе, практично всі, більшість, від ахметки до долярчика), але хтось це все купує, не було б попиту по таких цінах – вони б не росли…
А крику зараз найбільше від тих, хто все тримає у валюті і для «поїсти» здає. Такі і ті, що живуть на передачі у валюті від родичів-заробітчан, втрачають. А ті хто здав дорожче раніше (частково вийшов) чи заробляє в грн. почувають себе нормально. При курсі 23 будуть ще в кращій ситуації. І це – ще один чинник майбутнього зміцнення, про що нижче буде.
6 Приватизація – вона буде, адже Коломойський і його «молода команда» - під 300 (разом з КМ) обірванців, тьфу, обранців, прийшли заробляти, робити бізнес. І вони його роблять і зроблять. І вже, мабуть, розібрали хто що купить, враховуючи майбутні прибуткові частки залізниці, мабуть, і газотранспортної системи і іншого смачненького. А під це будуть здавати валюту. Я от дивлюся на дії і слова теперішніх «законотворців», на склад, рівень і дії КМ і все більше переконуюся, що їх завдання – створювати шум, фон, відволікати увагу, заговорювати закордонних партнерів щоб теперішній господар і його союзники – мабуть Тігіпко (якого схилили справою «Кузні…»), виглядає що і Пінчук з Кучмою, скористалися всією повнотою «вікна можливостей»… Певним чином це буде мати позитивний вплив і на курс також… Адже на відновлених підприємствах комусь треба буде працювати… Ринок землі – вербальна інтервенція, зроблять так, щоб нічого не змінилося, агробаронів злити не будуть. Адже їм ще треба буде добрива продати, продукцію по зд перевезти, в портах пере грузити і тд.
7 війна – теперішні улюбленці долі прийшли заробляти гроші, для максимальних результатів ситуацію на сході треба вирішити, адже Росія (і їх васали – Казахстан, Білорусія, Азейбарджан і тд) – джерело потужних можливостей. Ми не побачимо жодних держінтересів, жодного відстоювання національних ідей і тд, але пуйлу дадуть вийти, зберігши «мордуліца» ну і през і «слуги» також мусять бути на коні…

Всі перераховані вище чинники і тривала стабільність курсу з перспективою подальшого зміцнення грн., найочевидніше, приведуть наступного року до курсу в 23 чи нижче. Адже цього року (особливо літом) курс зумовили не цілих 4 млрд від нерезидентів, а якщо конвертуватися почнуть громадяни? Адже тільки на депозитах 9 млрд!!!!! І це ще не все, є ще в матрасах.
П.С. Що може завадити? Очевидно, що ні Ахметов, ні Порошенко, ні Фірташ з Жеваго і інші косюки не будуть дивитися на це і втрачати щодня спокійно. Вони спробують сковирнути Зе з трону. Враховуючи ситуацію з судами, прокуратурою, МВД, СБУ і тд найдієвіший шлях – майдан і чи буде причиною штайнмаєр чи ще щось… Головне, що це також не буде мати нічого спільного з країною, нацією, незалежністю. Тільки бізнес… Та я схильний думати, що ІВК вже щелепи не розтисне і свого доб’ється. І в 2020 гривня ще зміцниться. :wink:

П.П.С. Буду вдячний за аргументи. Ну і ще б зрозуміти, чи моя писанина тут потрібна. :roll:
Востаннє редагувалось orest в Суб 12 жов, 2019 12:49, всього редагувалось 1 раз.
Психологічна зрілість - це усвідомлення того, скільки всього в світі абсолютно не потребує твоєї думки чи коментарів.
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 10.03.14
Подякував: 1919 раз.
Подякували: 2856 раз.
 
Профіль
2
4
14
Повідомлення Додано: Суб 12 жов, 2019 12:47

Интересно зачем в реальности команда Зеленского устроила охоту на мелкий бизнес.
Ситуация похожа на стрижку шерсти у свиней, шерсти мало, а визгу много.

)) Если что - я сам ФОП.
Не читаю Будивельник, первый личный бан кого-то за пять лет на форуме.
freeze
4
 
Повідомлень: 14104
З нами з: 02.07.14
Подякував: 3806 раз.
Подякували: 5663 раз.
 
Профіль
20
3
5
Повідомлення Додано: Суб 12 жов, 2019 12:52

  freeze написав:Интересно зачем в реальности команда Зеленского устроила охоту на мелкий бизнес.
Ситуация похожа на стрижку шерсти у свиней, шерсти мало, а визгу много.

)) Если что - я сам ФОП.

... кажете, і в Долярчика може терпіння наступного року тріснути? :mrgreen:
...я ще три роки тому написав це:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7373
З нами з: 19.10.15
Подякував: 489 раз.
Подякували: 500 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 12 жов, 2019 13:03

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  zzzzzz написав:Кто,что думает. У кого какие мысли ?

Отсутствие кредитования на лице, это даже не мысль.

Первый график выглядит устрашающе, намекая на существенное сокращение разрыва между активами и пассивами в банковской системе.
Второй график немного успокаивает. С гривневой частью, которая больше валютной, все в порядке. Кредиты держатся примерно на одном уровне, зазор между активами и пассивами сохраняется. Картина по валюте похуже, но надо помнить, что для валютного кредитования существуют серьезные административные ограничения. Думаю, что добавив к кредитам валютные облигации, получим менее страшную картину.

Рост депозитов говорит о том, что народ постепенно начинает отъедаться, появилась возможность накопления. Укрепление гривны является дополнительным фактором, позволяющим покупать больше валюты. По графикам видно, что банкам это не на пользу.

Не исключено, что одним из факторов, способствующих достаточно резкому росту валютных депозитов, стали разговоры о легализации сбережений. Народ реагирует на это по-разному. Кто-то думает, как перепрятать сало, а кто-то пытается заранее "легализовать" заначку, положив ее в банк. Этому способствует и некоторое восстановление доверия к банкам. После массового банкопада прошло достаточно времени, которое не лечит, но остроту симптомов снимает.
Сибарит
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4456
З нами з: 02.09.15
Подякував: 1888 раз.
Подякували: 3921 раз.
 
Профіль
7
5
8
1
Повідомлення Додано: Суб 12 жов, 2019 13:10

Сибарит
Спасибо за комментарий. Я выскажусь позже после того как выскажутся все желающие.
Живите своим умом!
zzzzzz
1
 
Повідомлень: 36473
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3513 раз.
Подякували: 8109 раз.
 
Профіль
38
7
2
1
  #<1 ... 24572458245924602461 ... 3055>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: w_bufett і 3 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16383 2007208
Переглянути останнє повідомлення
Суб 14 гру, 2019 12:05
TylerTruman_
Валютный рынок в мире 1 ... 674, 675, 676
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
6754 1486493
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 13 гру, 2019 10:33
ЛОБ
328 46445
Переглянути останнє повідомлення
Нед 01 гру, 2019 21:59
yama
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама