Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 29862987298829892990 ... 11695>
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:41

shapo
>Откуда убеждение что спекулировать можно только эконом-классом с нижней ценой?

Дело не в классе жилья. Просто КАН ставит высокую цену сразу на начале строительства (благодаря своей репутации - люди доверяют что достроят и будет то что пообещали). Поэтому купить вначале дешево и перепродать когда построят с коэффициетом x 2 нельзя.
foxluck
 
Повідомлень: 497
З нами з: 04.10.19
Подякував: 1638 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 01:07

  foxluck написав:shapo
>Откуда убеждение что спекулировать можно только эконом-классом с нижней ценой?

Дело не в классе жилья. Просто КАН ставит высокую цену сразу на начале строительства (благодаря своей репутации - люди доверяют что достроят и будет то что пообещали). Поэтому купить вначале дешево и перепродать когда построят с коэффициетом x 2 нельзя.

Ну, в два раза дороже никто не продаёт.
И что, у Кана цена не меняется от котлована до сдачи?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 01:41

  UA написав:
  rjkz написав:
Личные стиралки запрещены в НЙ и в коопах и в кондо и в праджектах. Хочешь личную машину - покупай частный дом.

Это из за шума при отжиме, а не по причине экономии воды. Ванны с гидромассажем и гидробоксы запрещены в многоквартирных домах по этой же причине.


Воду конечно никто не экономит - это не те деньги для Штатов, чтобы об этом хоть кто-то задумывался.
Шум - да, но не только в нем дело - любые работы, связанные с газо-водоснабжением, канализацией и электрикой, находятся под жесткой регламентацией. Делая в своей квартире ремонт, можно наткнуться на запрет поставить унитаз с другой системой смыва (помимо смыва из бачка, в США есть система смыва с тн флешометром). Понятное дело, что много людей, особенно из б.СССР это имеют ввиду, но это лишь потому, что не до всех у всех доходят руки, чтобы вздрючить. Если про НЙ речь, то если кто-то поставит себе стационарную стиралку в многоквартирном доме и его сосед узнает или поймет это и позвонит на 311, при этом жалоба попадет на дотошного инспектора, то ..."избушка-избушка, повернись к лесу передом, а к Ивану задом...и немного наклонись" ("Сектор газа").
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16332
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8261 раз.
Подякували: 5124 раз.
 
Профіль
3
3
3
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 08:15

  airmax78 написав:В общем такая инфа: помните рассказывал тут про квартиру в Милане за невероятные 800К ойро. Сейчас она продается. Оценили... в 1200К ойро. В общем, мне кажется, мы уже очень очень очень близко к какому-то очень жесткому бабаху.


Скоріш за все так і є. Багато людей дивилось на безнадійні китайськи кредити і навіть є оцінка стабільності китайської банківської системі в залежності від % росту ВВП. Скоріш за все ріст ВВП Китая не перевищіть 4% в 2020 (а може і менше), і цє приведе до банкротства 50% китайських банків.
Звичайно то все заллють грошми, але щось та й збанкрутує. Потягне Європу за собою 100%, Штати можливо менше. Нас вдарить жорстко.
Можливо Китаю, навіть, доведеться скидати штатівськи бонди. Що буде при такому сценарію я навіть думати не хочу.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 08:19

  airmax78 написав:
  somilitark написав:
  airmax78 написав:Не можем домучить дизайн-проект. Задолбал уже дизигнеров.

Так я запутался,надо был брать по 2 кило денег или сливать?
Астанавитесь)))

дигеры тоже участвуют? :lol: :lol:

Уже все участвуют. Сейчас колеблюсь. Может и стоит слить по текущим ценам.


Якщо б я був на вашому місці, то зливав би! Спробуйте виставити на продаж і подивіться чи є попит, а потім приймете рішення.

зі. Може і попита вже немає...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 08:40

  Прохожий написав:так Я и писал типа про аналог "прицентрального р-на", никакого элита :?
а будет продолжаться пока немцы и французы будут самозабвенно тащить этот поезд(ЕС)...
Я вот сейчас плотно присматриваю новый объект на побережье в бюджете макс до 200койро пока на КРЖН затишье...


Імхо, треба дочекатись роз"язки в Китаї, а потім може вже і цінник впаде рази в 2, чи зможете лірами розрахуватись, а не євро.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 08:42

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

airmax78 написав:
  proftpd66 написав:
  proftpd66 написав:кто рассматривал тему взять в центре парко-места от 10к-20к?

может быть планирую взять для эксперимента. Есть данные?



UP!

1. Нет в центре паркомест по такой цене.
2. Между 10к и 20к - разница 100%.
Я сейчас в процессе покупки 9 паркомест (но не центр) + к уже купленному 1 двойному (по факту одинарное, но ширина 4.8 - два авто станет без проблем, зато цена всего на 37% всего выше чем простого).
Цена 15.5$. Цель - сдача в аренду и возможно спекуляция. Но даже если просто сдача в аренду- меня устроит.

В комплексе 1250кв на 340паркомест.
В соседнем ЖК (почти обжит) с такими же показателями - цена места уже на 35%-50% выше и то только по переуступке и всего пару мест в продаже.
Аренду еше поискать нужно и по цене вплоть до 4500 проскакивала.

Из минусов - ещё +/- пол года до сдачи ну и спрос на паркинг появится через ещё +/- год, пока сделают ремонты. Сейчас без паркинга первая очередь сдана и там треш полный с авто.






Отправлено с моего SM-G975F через Tapatalk
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 08:45

  Vadim V написав:
  change_pm написав:
Пам"ятаю я цю ідею. На мій погляд - це маразм :)
Питання (ідеї) вирішується просто - квартирка в центрі, біля всіх 3 гілок метро. І такі варіанти в центрі є. І вже побудовані (в радянські часи) і які можна було задешево взяти в 15-17 роках.
По грошам вийде те саме, а якісь життя і задоволення від життя буде набагато більше. Але хто ж з українців прислуховується до інших і думає? Практично ніхто.
Більшість полюбляє страждати :)

Ви про ЦЕ тут казали в ті роки :? , можна посилання?
Чі аби язиком тіліпати , опісля :mrgreen:

Тут ККЦ писав: тільки центр, тільки харкор.
Чи це його клон?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34252
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 08:53

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  shapo написав:Ну, в два раза дороже никто не продаёт.
И что, у Кана цена не меняется от котлована до сдачи?

Меняется, но не так существенно. В Тетрисе например разница между началом строительства и уже сданным домом была около 30%.
Правда потом еще подросла, но это из-за "ракеты".
foxluck
 
Повідомлень: 497
З нами з: 04.10.19
Подякував: 1638 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 08:58

  change_pm написав:
  Vadim V написав:
  change_pm написав:
Пам"ятаю я цю ідею. На мій погляд - це маразм :)
Питання (ідеї) вирішується просто - квартирка в центрі, біля всіх 3 гілок метро. І такі варіанти в центрі є. І вже побудовані (в радянські часи) і які можна було задешево взяти в 15-17 роках.
По грошам вийде те саме, а якісь життя і задоволення від життя буде набагато більше. Але хто ж з українців прислуховується до інших і думає? Практично ніхто.
Більшість полюбляє страждати :)

Ви про ЦЕ тут казали в ті роки :? , можна посилання?
Чі аби язиком тіліпати , опісля :mrgreen:


Особисто я казав тут флаю, що маючи 100к бакінских, купувати напівпідвал для себе не ком іль фо. Як і багато інщих форумчан казали, що маючи грощі, треба насолоджуватись життям.
Питання в тому, що саме флай до 17 чи 18? року сидів в Польші і думав про оточення "щуціна", а не Києва. Тобто провтикав можливості, що тут, що там.
Саме так я не казав тоді, але кажу саме так, бо сам би так зробив, якщо мені був потрібен Київ.
І навіть зараз би шукав дешеву в центрі для себе, ніж 3-4 в ..опі

якби була іпотека під 4% у грн. і впевненість у майбутньому, то взяв би і в центрі, за умови якщо мені був потрібен Київ. .
а, так "рвати попу" заради 1кв центрі #навсігроші - #данунахкржн, краще буду оточувати кавалірками по 1 Фонду. В результаті при інвестиції 3-4 Фонди (і здавши понаїхам) можна буде зняти собі ту саму 1к на Хрещатику не куплену за 100Куе.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34252
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 29862987298829892990 ... 11695>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24653 16501160
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 бер, 2024 10:40
vitaliiangel
1347 5429592
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 35296
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама