В Україні встановили рекорд з перевищення швидкості: 251...
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Пора вводити штрафи відповідні вартості авто, як в Швейцарії. Бо для власника s500 510грн - ні про що, таке враження що "порушники" змагаються, хто швидший а система фіксації порушень використовується для документального підтвердження
Это абсурдный штраф. Он не увлекся ездой, а тупо ехал как хотел. Да, 510 грн "страшный" штраф для владельца ВАЗ 2101. Соизмерим со стоимостью авто:). Для них и приняли такие штрафы. А не для владельцев Мерседесов, заводов и пароходов, при цене авто больше, чем 1 млн грн - 510 грн штраф? У него заправить полный бак в разы дороже выходит.
Taras Rudko написав:Пора вводити штрафи відповідні вартості авто, як в Швейцарії. Бо для власника s500 510грн - ні про що, таке враження що "порушники" змагаються, хто швидший а система фіксації порушень використовується для документального підтвердження
Год авто не указан. А по стоимости, могут и как жигули стоить
Хмм, а мені здається, зовсім недавно коментатори на цьому форумі гаряче переконували, що штрафи в Україні мають бути прив'язані до розміру нашої мінімальної заробітної плати?) Типу, якщо у нас зарплати найменші, то, відповідно, і штрафи мають бути найнижчі?)