Валютный рынок в контексте ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 73997400740174027403 ... 7702>

Який курс долара на міжбанку прогнозуєте на 1.06.21?

Валютный рынок в контексте ДС 3.9 5 79
26.00-26.50
4%
3
26.50-27.00
6%
5
27.00-27.50
20%
16
27.50-28.00
56%
44
28.00-28.50
8%
6
28.50-29.00
0
0
29.00-29.50
1%
1
29.50-30.00
0
0
Більше 30
5%
4
Всього голосів : 79
Повідомлення Додано: Сер 03 бер, 2021 19:27

Re: Валютный рынок в контексте ДС

в прошлом году ближе к концу марта начал нехило дорожать доллар, может и в этом так же....что тут на форуме у некоторых имеется ввиду: разворот на лето, если усё по-разному?
clash
 
Повідомлень: 432
З нами з: 30.01.21
Подякував: 149 раз.
Подякували: 83 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 бер, 2021 19:29

Скоро будет па27!
fin
 
Повідомлень: 539
З нами з: 09.10.17
Подякував: 1 раз.
Подякували: 97 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 бер, 2021 19:33

  fin написав:Скоро будет па27!


похоже, что скоро не будет...
Амвросий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3751
З нами з: 26.02.09
Подякував: 523 раз.
Подякували: 984 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 бер, 2021 19:33

  fin написав:Скоро будет па27!

может поспорим на шо-нибудь, что не будет ?
clash
 
Повідомлень: 432
З нами з: 30.01.21
Подякував: 149 раз.
Подякували: 83 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 бер, 2021 19:35

  Alex2007 написав: а в сентябре - процесс активной податковой амнистии - добро будет переводится в овгз за право налоХообложиться под 2.5%.
Ничего нового не придумано.
Законопроект уже приняли в работу....
Далі буде - у зелени все схвачено.

С паршивой овцы хоть шерсти клок.
Отобрать нажитое непосильным трудом всё равно невозможно.
Starikan
2
 
Повідомлень: 18123
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2162 раз.
Подякували: 2963 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 бер, 2021 19:38

Крупным планом. Курс за последние несколько лет.

Зображення
Grey001
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13.11.08
Подякував: 59 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 бер, 2021 19:45

  Striker написав:
  Realist написав:На жаль, знову недоотримана вигода. :-( І повне не розуміння що відбувається. Думаєш, що ти щось розумієш, а в результаті... Розчарований.
Піддався очікуванням про вивід дивідендів, паузу у купівлі нерезидентами наших облігацій та очікування, що їх інтерес відновиться при курсі 28,15-28,25. Хотів на цих значеннях знову повернутись в гривню.
А в реальності вийшло, що потреба в гривні в період застою економіки та зниження оборотності капіталу та ще й на тлі високих цін на сировину править бал на нашому міжбанку. Що ж буде далі?
Ну і невже наші імпортери аж в такому складному становищі?
Змісту купляти гривню зараз не бачу. Буду чекати.

Доброго вечора. Тут завжди треба тримати руку на пульсі і вчасно реагувати. Також думав, що буде рух вгору і взяв частину по 27.95, але припущення виявилось хибним, тому швидко здав по 27.90, втративши 5 коп. Далі, скоріш за все, буду сидіти в основному в гривні до середини літа. І раджу Вам не дуже читати Переса, бо якщо робити все аналогічно йому, то можна залишитися з дорогою валютою на руках аж до осені.

Доброго вечора.
Переса читаю. Це альтернативна думка. Одна із багатьох. Читаю цей форум, сусідній та пресу. Але рішення приймаю тільки на основі своїх міркувань.
Вже писав раніше свої думки. Ваші таблички підтверджують, що нерези взяли паузу. Угоди із МВФ не має. Оптимізму шановного Ореста поки що не поділяю. Бо живу у Франківську і відчуваю наслідки 3-ї хвилі вірусу, а скоро вона пошириться на всю Україну. Коли ж вона закінчиться, прийде літо із відпустками а потім важка осінь.
Повторюсь. Таке враження, що всім потрібна гривня. Якщо не на поточку то на інвестиції в посткарантинне майбутнє. Плюс інфляція яка набирає оберти.
Я нічого не втратив, а недоотримав вигоду. Це різні речі. Просто намагаюсь монетизувати час витрачений тут. В даному випадку я помилився.
Realist
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 23.01.09
Подякував: 1102 раз.
Подякували: 1078 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 бер, 2021 20:24

  Realist написав:На жаль, знову недоотримана вигода. :-( І повне не розуміння що відбувається. Думаєш, що ти щось розумієш, а в результаті... Розчарований.
Піддався очікуванням про вивід дивідендів, паузу у купівлі нерезидентами наших облігацій та очікування, що їх інтерес відновиться при курсі 28,15-28,25. Хотів на цих значеннях знову повернутись в гривню.
А в реальності вийшло, що потреба в гривні в період застою економіки та зниження оборотності капіталу та ще й на тлі високих цін на сировину править бал на нашому міжбанку. Що ж буде далі?
Ну і невже наші імпортери аж в такому складному становищі?
Змісту купляти гривню зараз не бачу. Буду чекати.

Не один раз останніми днями зустрічав цю нісенітницю про ріст курсу на початку березня через вивід дивідендів. Не знаю, хто це запустив і для чого це тиражували, адже вивід дивідендів іноземним інвесторам - безперервний процес який триває протягом всього року. А великі підприємства, які б могили якимсь чином в певні моменти вплинути на валютний ринок своїм попитом обмежені у виводі місячною сумою в еквіваленті 7 млн євро, якщо не помиляюся. Крім того, нарахування, затвердження, розподіл відбувається на зборах акціонерів в грн, а потім можна відловлювати періоди з мінімальним курсом, щоб на певну суму грн вивести більшу суму уо. І це явно не березень для такого...
Щодо привабливості для нерезидентів якогось курсу для виходу в грн під купівлю ОВДП. Кожного року ескадра поважних експертів, включаючи і серйозні закордонні аналітичні організації, прогнозує девальвацію грн на мінімум 10%, а на протязі 2-3 років і на 20 і більше. З огляду на це, присутність нерезидентів в ОВДП повний нонсенс. А, тим більше, нонсенс полювання за якимсь 1% додаткової курсової різниці. Але вони присутні... Це наводить на думку, що ці нерезиденти швидше "нерезиденти" і їх інтерес в процесі - легалізувати кошти хоча б під 0% (не раз уже про це писав). Справжні нерезиденти можуть зявитися пізніше, коли буде ясно, що пандемія подолана і трильйони лишньої валюти від провідних центробанків треба абсорбувати кудись, а якщо ще й в щось хоч теоретично дохідне, то взагалі супер; ну і коли буде максимально зрозумілою конфігурація ефективних стосунків Вашингтон-Київ, чого поки немає. Крім того, поясніть, як нерезиденти, при їх фактичних обсягах присутності на ринку, можуть впливати на курс аж в діапазоні 27,8(9)-28,1(2)? НБУ, в світлі історії про незалежність в перемовинах з МВФ, також так "палитися" не буде, підозрюю...
Тепер щодо імпортерів і їх становища. Основні статті імпорту абсолютно не змінні. Найбільша частка - це газ, мінеральне паливо, нафта та продукти її переробки. Газ закуплений раніше, вугілля не купують в колишніх обсягах (підозрюю, через спробу зірвати опалювальний сезон чи через злочинну недбалість), нафту в період активного росту і при надлишку фактичної пропозиції ніхто більше потреби купувати не буде.
Атомну енергетику душать вже рік, там також великої потреби немає. Наступна стаття - обладнання і автотранспорт, інвестувати багато бажаючих зараз не має, а в легковому сегменті американський металолом серйозно підірвав позиції офіційних імпортерів, крім того, імпорт вживаних авто не потребує конвертації, додатковий попит на валюту не створюється. Далі йдуть пластмаси і полімерні матеріали, тут за останні місяці відбувся серйозний ріст цін, підозрюю, це не сприяє росту імпорту, швидше, максимально ефективно використовують складські запаси. Наступна стаття - фармацевтична, хімічна продукція та добрива. Ситуація з вірусом мала б в чомусь обсяги зменшити, щось замістили місцеві виробники, фармацевти по 48 годин на добу працюють... І ця ситуація з імпортом не виникла сьогодні і навіть не місяць тому.
Більше того, гляньте цікаву річ: всі провідні центробанки надрукували величезну кількість додаткових грошей для "підтримки економіки". Фактично, дуже не велика кількість цих грошей пішла кінцевим споживачам - звичайним громадянам. Більшість трильйонів осіло на іншому рівні, що викликало значний ріст вартості всього: акцій, сировин, крипти і тд. За останні місяці дуже суттєво (від 30 до 60 % а то й більше) виросли ціни на с/г продукцію, нафту, метали, полімери і тд у всьому світі, але кінцеві ціни на продукти харчування, одяг і тд практично не змінилися, що чудово ілюструють індекси інфляції в провідних економіках. Це пояснюється тим, що центробанки влили ліквідність і компенсували бізнесу втрати, а кінцеві споживачі, отримавши переляк і стрес, на отримані додаткові (порівняно не значні) кошти не збільшили споживання а воліли заощадити, що й не дало опуститися інфляції на поверх нижче. А у нас все навпаки, ніхто нікому нічого не компенсував, тому бізнес, включаючи і монополії (державні також) всі свої втрати наклали на кінцевого споживача. Тому ціни у нас виросли адекватно а може й більше.
Адже важко собі уявити як ріст цін на нафту, газ, зерно (тобто все с/г), метали, полімери на більше ніж 30-50% вилилося тільки в ріст індексу інфляції по ЄС менше 1% десь на 2-3% по інших країнах. Тому тут питання, хто і як рахує індекси, де що ким і як компенсуються втрати, яке майбутнє цих процесів в різних економіках, включаючи і наш акваріум, слабо повязаний з світовим океаном економіки.
Так чи інакше, але інфляція у світі таки опуститься нижче. В загальному такий стан справ буде сприяти подальшому росту експорту і падінню імпорту у нас. Адже запас росту цін там значний, а у нас його практично не залишилося.
А повний провал масової вакцинації, швидше всього, знову заставить більшість українців відпочивати в Одесі, Кирилівці, Залізному Порту, Яремче, Ворохті, Шацьку і тд. Це може і в цьому році сприяти тому, що 3-5 млрд уо за травень-вересень не вийдуть з країни закордонним туристичним операторам...

Перепрошую у поважного паньства за забраний час...
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 3884
З нами з: 10.03.14
Подякував: 4977 раз.
Подякували: 4734 раз.
 
Профіль
3
7
18
Повідомлення Додано: Сер 03 бер, 2021 20:39

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  clash написав:в прошлом году ближе к концу марта начал нехило дорожать доллар, может и в этом так же

он же подорожал не "потому что конец марта"
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4103
З нами з: 06.08.19
Подякував: 917 раз.
Подякували: 596 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 бер, 2021 20:43

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  orest написав:Кожного року ескадра поважних експертів, включаючи і серйозні закордонні аналітичні організації, прогнозує девальвацію грн на мінімум 10%, а на протязі 2-3 років і на 20 і більше. З огляду на це, присутність нерезидентів в ОВДП повний нонсенс. А, тим більше, нонсенс полювання за якимсь 1% додаткової курсової різниці. Але вони присутні... Це наводить на думку, що ці нерезиденти швидше "нерезиденти" і їх інтерес в процесі - легалізувати кошти хоча б під 0% (не раз уже про це писав).

Спорить не буду, но предложу еще один вариант.
Не исключено, что эти нерезиденты живут своим умом и принимают во внимание хор экспертов только для того, чтобы знать, что не случится.
Особенность рынков такова, что самые авторитетные и очень научные прогнозы, особенно если они совпадают у большинства экспертов, не сбываются. Не сбываются они только потому, что были публично озвучены. Слишком много игроков строят свои стратегии на основании этих прогнозов, и это меняет ситуацию на рынке.
Закон сохранения всего не позволяет всем остаться в выигрыше. Если все играют абсолютно правильно, рынок меняет правила игры.
Миллионы мух могут ошибаться :)
  orest написав:Перепрошую у поважного паньства за забраний час...

Спасибо за с пользой и интересом проведенное время!
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 5790
З нами з: 02.09.15
Подякував: 4029 раз.
Подякували: 11879 раз.
 
Профіль
29
13
28
2
  #<1 ... 73997400740174027403 ... 7702>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Realist, striped, vitaliy_berdinskikh і 7 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
852 215477
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 14 тра, 2021 09:34
Grand Touring
24954 3398202
Переглянути останнє повідомлення
Чет 13 тра, 2021 22:04
Козак-характерник
Валютный рынок в мире 1 ... 746, 747, 748
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7477 1795472
Переглянути останнє повідомлення
Чет 13 тра, 2021 21:21
buratinyo
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама