ЛАД написав:Ещё раз - посмотрите viewtopic.php?p=5449869#p5449869. О 5-6 млрд долларов в месяц говорит глава Агентства США по международному развитию (USAID) Саманта Пауэр, а не мы просим. Учитывая, что у нас таких денег нет и взять неоткуда... Надо будет просить у Запада. Что делать, война дело дорогое. А кулебовскими "лопатами" много не навоюешь. + проблемы с энергоносителями.
Ще раз - чому не 10 лярдів? Для довідки: доходи бюджету України за 2021 рік приблизно 60 лярдів, тобто ті самі 5 лярдів в місяць. Тобто Захід повинен перекрити всі наші доходи на 100%. Губа не дура, звичайно. А в такому випадку може ми скасуємо усі податки, збори, акцизи, звільнимо усіх податківців, митників, бухгалтерів і т.д.
Не притворяйтесь ребёнком. Во-первых, прочитайте, что написал Shaman как раз перед Вами. Во вторых, доходы бюджета за 2021 1296852,9 млн грн. Ср. курс грубо 27. 1296852,9 млн грн : 27 = 48 млрд. долл., т.е. 4 млрд долл. в месяц. Доходы в этом году значительно ниже - экономика вполовину сократилась. Расходы резко выросли - зарпллаты в армии + закупка вооружений + восстановление разрушений + соцподдержка населения. Так что "губа не дура" совершенно ни при чём. И если бы не поддержка Запада, в т.ч. финансовая, мы бы уже давно были... в нехорошем месте.
Ещё свеженькое:
Финансовая помощь Украина также нуждается в деньгах, поскольку ей грозит финансовый крах. Европейская комиссия работает над предложением экстренного финансирования Украины в размере 9 миллиардов евро . Детали о сочетании грантов и займов еще не определены. Правительство Украины заявило, что программа макрофинансовой помощи в размере 9 миллиардов евро звучит неплохо, но ее недостаточно. Киеву требуется около 5 миллиардов долларов (4,1 миллиарда фунтов стерлингов) в месяц, чтобы продолжать работу, заявил в прошлом месяце советник президента Владимира Зеленского , призвав блок предоставлять гранты, а не кредиты, которые увеличат задолженность.
барабашов написав:ЛАД Откуда инфа про газ по 30грн и куб горячей воды в 500 и есть ли какие то официальные доки на этот счёт? В прошлый раз Зебра пугал газом по 25 грн На заправках в Днепре по 43 пропан свободно
Доки не видел. Такую цифру назвал начальник управляющей компании, сославшись на полученные им счета от Харгаза. Куб гор. воды 380-500 грн он назвал по расчётам управляющей компании в зависимости от потребления (своя котельная, а потребление будет зависеть от того, сколько есть жильцов. Сейчас в Харькове. как понимаете, эта цифра труднопрогнозируемая). Но выше написал - видимо, вопрос временно решится введением моратория.
30 грн/м3 - это цена газа на внутреннем рынке примерно с февраля
Для юрлиц. На бытовой действовал мораторий. Так же, как сильно отличаются цены на эл.-энергию.
Востаннє редагувалось ЛАД в Чет 23 чер, 2022 14:50, всього редагувалось 1 раз.
Успіх написав:Так - даю всім "свисток"!!! Прийшла військова премія! Тепер поспостерігаємо за курсом
якщо не секрет скільки вийшло і скільки днів на передку був?
На передку/на вогневій був десь 17-18днів Але нам тут рахують по повній(бо вся область - ЗБД) Прийшло 98500 - не повна "сотка", мабуть тому що податок зняли, чи це те, що приходить на "картку для виплат"? Бо і "30К" - теж приходило отак >>> 29550
ПФУ зараз мав би переповнюватись, якщо з цих зарплат платять ЄСВ. Подохідний також іде? Прохання до п.Успіха глянути в свій кабінет в ПФУ - має шанс на файну пенсію?
Игорь Алексеевич написав:Сейчас начинаются первые пищание от Европы, что они уже устали от войны в Украине. И это еще не осень, а только начало лето. Бюджет нас трещит, даже вливание доноров не помогает закрывать дыру более в 3млр.грн. ежемесячно. Осень и зима будут очень трудными для страны.
зима будет трудной для Европы. В Украине, которая не спешит делать запасы угля (и газа тоже йок) зимой будет полная Ж. Надежда лишь на теплую зиму.
А есть с чего делать запасы? Запрет на экспорт газа собственной добычи уже ввели. На экспорт угля, по-моему, тоже.
Пока что у нас управляющая компания вчера устроила собрание жильцов и сообщила, что с 01.06 цена на газ для быт. потребителей поднимается с 7,80 до 30 грн за куб. В связи с этим цена за куб гор. воды поднимется с 76,46 до 400-500 грн...
Газ здорожчає в 4 рази, а гаряча вода в 6 разів, цікаво...
Востаннє редагувалось GALeon в Чет 23 чер, 2022 15:03, всього редагувалось 1 раз.
Сказали, что пуйло в августе остановится и скажет, что достиг успехов, какие бы они не были. Там начинаются выборы, а точней выборная компания. Хотя основная цель у него достигнуть до выборов полностью под контроль всю Луганскую и Донецкую обл. и держать уже захваченные территории. Николаев, Одессу и Харьков закидывать ракетами будет.
Zebra написав:Притула обьявил сбор на 3 Байрактара, и за 12 часов собрали средства на 1 байрактар
Або, якщо з цифрами, зібрали 156 млн грн за12 годин. Правда, наскільки знаю, Байрактари не продають поштучно, а комплектами, і 5 млн дол це ціна комплекта. Тоді це ще краще
Я раніше замітив, що менше успіхів у безпілотників:
Bayraktary "niemal bezużyteczne". Ukraina coraz rzadziej korzysta z dronów w Donbasie, bo Rosja wzmocniła obronę powietrzną https://wyborcza.pl/7,75399,28614224,ba ... zysta.html Байрактари «майже марні». Україна все рідше використовує безпілотники на Донбасі, бо Росія посилила протиповітряну оборону Посилена протиповітряна оборона Росії викликає питання щодо планів США потенційно передати українцям передові безпілотники Grey Eagle з ракетами Hellfire. З іншого боку, атака Києва на НПЗ у Росії в середу показує, що менші та дешевші дрони-камікадзе все ще працюють.
Вважаю, що часові інтервали перебільшені. Якщо,звичайно, вивчати повний курс по авіатехніці (конструкція) , та ще і особливо для ІАС (де ці знання мають бути на порядок глибші, ніж для пілота), то може і до року для ІАС, та півроку для пілотів. Але перевчити пілотувати досвідченого (влітаного) пілота можна за місяць до рівня "впевнено пілотує на зльоті, посадці , по маршруту на ГМВ та робота з комплексом озброєння на дальнє перехоплення повітряних цілей ", та ще місяць-два інтенсивних польотів в зону та на повітряний бій для ведення маневрового повітряного бою (вищий пілотаж).
Щоб розуміли часові інтервали, нормальний випускник військового ВУЗу з нальотом 100+ годин на Л-39 (по суті велосипед) через 3-4 льотні зміни (тиждень-два) має вилітати самостійно на новому типі (Міг-29, Су-27). Для досвідченого пілота (літав на Міг-29, потрібно пересісти на Су-27) достатньо 1-2 льотні зміни , щоб схопив. Далі йде вдосконалення навичок. Якщо літає на обох цих, то на F-16 вилетить самостійно через 2-3 льотні зміни.
Щодо другого питання. Ну тут порівняють непорівнюване. Один "сєдой" коштує 10 лямів, а просять десятки винищувачів по в кілька разів ще вищій ціні. Ясно, що краще винищувачі. Але ж тут геть інший бюджет. Проте,замість "Сєдой" свічблейди 600 в величезній кількості дійсно краще. І багато навчених операторів їх юзати. Це дійсно те, що може допомогти бити ппо, рсзо і інші буратіни.
Інженерно-авіаційна служба за півроку перевчиться. Для експлуатації з мінімальними вимогами. А за великим рахунком можна й швидше. Головне толково складені технологічні карти для всих видів політних підготовок та регламентних робіт. Питання будуть тільки в ремонті... Бо електроніка, яка трошки)) не така, як в нашої техніки. Але це можна буде вирішити блочною заміною. Запасних напевно в партнерів буде достатньо. А сам же високий рівень електроніки дасть змогу точного визначення блочного елементу.
Якщо ж вести мову про повний курс вивчення, як Ви вище визначили, з перевіркою теоретичних знань та практичних навичок хоча б з мінімальними вимогами, то в рік наврядчи можна вкластися.
Востаннє редагувалось detroytred в Чет 23 чер, 2022 15:16, всього редагувалось 1 раз.