Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 34783479348034813482 ... 7890>
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 15:00

  sashaqbl написав:
  drevlyanin написав:Я мав на увазі не місце роботи чи посаду а балабольство. Занадто багато вже було "переможних" вкидів за останній рік.

Можна приклад хоч одного "переможного вкида" від Чмута? Ця людина - рідкісний песиміст.
І що "переможного" в формуванні нових бригад?


Ну що тут не зрозуміло-я ж написав, "новий Арестович". Може він і був песимістом але "кілька десятків нових бригад" це аж надто оптимістично на сьогодні. Ви уявляєте скільки потрібно техніки, зброї та боєприпасів навіть для однієї нової повноцінної бригади, та ще "штурмової"? А для деятків таких бригад? Хіба що нам дуже мало повідомляють про фактичне надходження всього необхідного у війська, хотілося б на це сподіватися.
drevlyanin
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 01.04.20
Подякував: 514 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 15:00

  yanyura написав:Где здесь вы увидели нарушение Законов Украины?

Всьо ОК, як і із Головою КСУ, так і Головами НБУ.
Про сексинь-послиць лінь писати.
ВС без стану війни, М1860, і ловців мобіків навіть не згадуватиму, бо декому наступатиму на мозоль.
"Жить стало лучшє, жить стало вєсєлєє".
Дранг нах Крим, як того не хоче Бобуа, але прийдеться.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34849
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 15:06

ЛАД
Ви мене випередили))
Я хотів на це звернути увагу, що, якщо б 10 частину отого сказав ЛАД, то його б розірвали.

В тому й справа, що йому ще якось з натяжкою допустимо, а Вам ні. Так і повинно бути. Він має право. Ви ні.

Нехай хто спробує зфантазувати, що він в окопах. Викриється на раз. Бо проводиться у вигадках.

\\\Вырыть окопы, обустроенные блиндажи и т.д. и т.п. и "отступить на заранее обустроенные позиции", как предлагает Bobua, - ничего не изменит. Война из-за этого не прекратится и солдаты гибнуть не перестанут. \\\
Я ж кажу, що зразу проколетеся))
Бо схоже Ви й приблизно не уявляєте різницю між виритою щілиною і інженерним укріпленням.
Востаннє редагувалось detroytred в Вів 07 лют, 2023 15:10, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 15:07

  flyman написав:
  ЛАД написав:
  flyman написав:........
а ще ж є "армія бюджетників" та "армія держслужбовців", які все життя сиділи на бюджеьних сіськах, от хай "отдають долг Родінє"

Бюджетники - учителя, врачи, работники многих НИИ.
"Держслужбовці" - в т.ч. работники соцстраха, пенс. фонда.
Вы их причисляете к сидевшим "на бюджетних сіськах"?

а що, по Вашому, вони робили, якщо фінансування їх відбувалося за рахунок платників податків?

Вы никогда не обращались к врачам?
Ваши дети не учились в школах, а Вы сами в вузе?
Или хотите отменить все "бюджетні сіськи" и платить за всё это как в США по бешеным ценам?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 15:08

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  drevlyanin написав:Хіба що нам дуже мало повідомляють про фактичне надходження всього необхідного у війська, хотілося б на це сподіватися.

А з чого ви взяли, що всі ці бригади штурмові? Поцікавтеся, скільки "техніки і всього" в бригадах ТРО? І тоді подумайте, є тут перемога чи це просто реакція на стан справ на фронті?
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 15:10

freeze
Большая просьба - не пропадайте надолго! Помните, что о вас здесь переживают. Это же относится и к другим, пишущим на этой ветке - Hotab'у, Успіх'у, Bobua.



flyman
Извините, но я не буду больше искать ответы на ваши вопросы, т.к. после моих ответов от вас появятся новые и так до бесконечности. Ну а т.к. по тем трем мерам от вас опровержений не последовало, я понял, что вы молчаливо согласились, что нарушений в отношении их со стороны Президента не было.
yanyura
 
Повідомлень: 7050
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 15:11

  ЛАД написав:
  flyman написав:
  ЛАД написав:Бюджетники - учителя, врачи, работники многих НИИ.
"Держслужбовці" - в т.ч. работники соцстраха, пенс. фонда.
Вы их причисляете к сидевшим "на бюджетних сіськах"?

а що, по Вашому, вони робили, якщо фінансування їх відбувалося за рахунок платників податків?

Вы никогда не обращались к врачам?
Ваши дети не учились в школах, а Вы сами в вузе?
Или хотите отменить все "бюджетні сіськи" и платить за всё это как в США по бешеным ценам?

ті кого ви згадали, від сили 10% бюджетників/казеників/держслужбовців.
а ще є 90% які по суті "приховане безробіття".
Їм щось платили, а ті ніби щось робили.
  ЛАД написав:Или хотите отменить все "бюджетні сіськи" и платить за всё это как в США по бешеным ценам?

Не займайтеся словоблудством. Де було "отмєніть".
Як писав, що є резерв. Це не одне й те саме.
Востаннє редагувалось flyman в Вів 07 лют, 2023 15:17, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34849
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 15:12

  flyman написав:
  ЛАД написав:
  flyman написав:........
а ще ж є "армія бюджетників" та "армія держслужбовців", які все життя сиділи на бюджених сіськах, от хай "отдають долг Родінє"

Бюджетники - учителя, врачи, работники многих НИИ.
"Держслужбовці" - в т.ч. работники соцстраха, пенс. фонда.
Вы их причисляете к сидевшим "на бюджених сіськах"?

а що, по Вашому, вони робили, якщо фінансування їх відбувалося за рахунок платників податків?

От дійсно невже Ви й справді вважаєте, що отим бюджетникам платили не за виконану роботу, а у кредит.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 15:17

  detroytred написав:
  flyman написав:
  ЛАД написав:Бюджетники - учителя, врачи, работники многих НИИ.
"Держслужбовці" - в т.ч. работники соцстраха, пенс. фонда.
Вы их причисляете к сидевшим "на бюджених сіськах"?

а що, по Вашому, вони робили, якщо фінансування їх відбувалося за рахунок платників податків?

От дійсно невже Ви й справді вважаєте, що отим бюджетникам платили не за виконану роботу, а у кредит.

Вони є держава? Чи ФОП Успіх?

Який вихлоп за 30 років?
Може за той результат треба ще вернути заплачене?

Хто за чиї податки живе, і хто кого наймає?
Народонаселення для держави, чи держава для народу?
Слуги народа, то не слуги народу, а господарі?
А Успіхи-долярчики-бобуа холопи, побриті на 25 років?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34849
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 15:26

  detroytred написав:ЛАД
Ви мене випередили))
Я хотів на це звернути увагу, що, якщо б 10 частину отого сказав ЛАД, то його б розірвали.

В тому й справа, що йому ще якось з натяжкою допустимо, а Вам ні. Так і повинно бути. Він має право. Ви ні.

Нехай хто спробує зфантазувати, що він в окопах. Викриється на раз. Бо проводиться у вигадках.

На мой взгляд, вывод неверный.
Требования и права у всех, соблюдающих закон и моральные нормы общества, одинаковые. Разные возможности наказания. Помните армейскую поговорку ещё советских времён: "Дальше Кушки не пошлют, меньше взвода не дадут"?
Вот в этом и разница в нашем положении. Можете мне не верить, но если бы всё это было хотя бы на 5-6 лет раньше, я бы уже был в армии.

\\\Вырыть окопы, обустроенные блиндажи и т.д. и т.п. и "отступить на заранее обустроенные позиции", как предлагает Bobua, - ничего не изменит. Война из-за этого не прекратится и солдаты гибнуть не перестанут. \\\
Я ж кажу, що зразу проколетеся))
Бо схоже Ви й приблизно не уявляєте різницю між виритою щілиною і інженерним укріпленням.

Уявляю.
А Вы с моим высказыванием не согласны?
Считаете, что "інженерні укріплення" позволят намертво укрепиться и прекратить войну и избежать гибели солдат? Или прекратят обстрелы городов?
Уж не говорю о реальности создания серьёзных укреплений во время войны на 1000-км-ой линии фронта, да ещё в приемлемые сроки.
А насчёт прокола вспомните историю с Оксаной. Много лет человек водил за нос массу народа на форуме. В конце концов, правда, прокололся (но очень нескоро), и то благодаря большой "любви" Чая.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
  #<1 ... 34783479348034813482 ... 7890>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27466
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188313
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 620637
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама