Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 39003901390239033904 ... 7877>
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 10:52

Навіщо перекручувати?

  Hotab написав:«не дасьте мені скільки я хочу, я не буду нічого робити, а ба більше, я зі зброєю прийду до вас….»
Як все перекручено... Як все написано у "стверджувальній манері".

А я ж лише приблизне писав у ПРИПУЩЕНІ, а стверджував лише те, що вже зробили і роблять ІНШІ!!!(а я - ще терплю ;) )

Навіщо свої домисли приплітати?

Якщо хтось хоче почути конкретні відповіді на конкретні питання - то задайте їх і отримаєте відповіді!
А не те приплітати, що я колись написав якісь думки, чи можливо, навіть, фантазії!

Ставте чіткі питання, типу:
1. Будеш тепер погано виконувати бойові завдання?
2. Будеш їхати нелегально у відпустку?
3....
І так далі!

А тоді всі мої відповіді гарно заскріншотити і мені, якщо щось/колись - то тицьнути тут/в обличчя!

Бо ще раз кажу - ДУМАТИ І РОБИТИ - ЦЕ ЗОВСІМ РІЗНІ РЕЧІ!!!
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 10:57

Якщо хтось хоче почути конкретні відповіді на конкретні питання - то задайте їх і отримаєте відповіді



Успіх ,
2. Будеш їхати нелегально у відпустку?

Чому передумав їхати у нелегальну відпустку?
А якби така можливість все ще була?
Що вплинуло на рішення?

Наміри навмисно не виконувати належно свої обов’язки (в умовах війни на бойовому посту) виказувались побратимами, чи ти подумав, що вони можуть так думати?
На підставі чого ти таке придумав? Проектування своїх планів і думок?
Якщо виказуватили, ти усвідомлюєш, що це наміри в яких є ознаки злочину і усвідомлюєш, що це несе важкі наслідки? Що ти зробив , коли дізнався? Підтримав їх в їх намірах?

Продовжувати питання?
Востаннє редагувалось Hotab в Нед 02 кві, 2023 11:03, всього редагувалось 2 разів.
Hotab
 
Повідомлень: 12077
З нами з: 15.02.09
Подякував: 359 раз.
Подякували: 2215 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 10:59

Re: Напад росії і білорусі на Україну

BIGor написав:
  Shaman написав:
  Ой+ написав:Ну це сміливе припущення, що кожен 10-20-ий працездатного віку таємний мільйонер Корейко. Туди ж як і припущення про понад 100 млрд доларової готівки під матрасами.

100 млрд дол не припущення, а дані НБУ скільки готівки пішло з банків в кеш. не враховано, скільки народ вивіз знову за кордон на відпустки, але сума 50 млрд дол - реальність. можливо більше - 70-80 млрд дол.

якраз один млн вкладників володіє більшістю депо - так що ця цифра взагалі схожа на правду

А у Вас є джерело таких припущень?

Джерело - ФГВФО. Вони якось публікували статистику розподілу по вкладниках. Там було, наскільки пам'ятаю:
- приблизно 1% вкладників володіють половиною всіх вкладів
5% вкладників - 83% вкладів
Але щодо кількості, мільйон - цифра, що немає сенсу. Думаю, якщо відсікти залишки менше 1000 грн, то всіх вкладників не факт, що 1млн буде
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34795
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7974 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 10:59

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  BIGor написав:середню сім'ю (чол, дружина, 2 дітей, 4 їх батьків пенсіонерів)

Це не типова сім'я. Що у 4 батьків пенсіонерів немає інших дітей? І вже виходить не в кожній 5-ій, а в кожній 7-ій.
Denik
 
Повідомлень: 3114
З нами з: 23.02.09
Подякував: 637 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 11:01

За крок до перевороту думок!©

  vitaliian написав:Мне другое интересно
Знову мене відволікають)) від фільму, який ви мені запропонували переглянути))
Там так жорстко почалось :shock: що я не очікував...
І, хоч я лише початок глянув фільму - зразу виникло запитання до вас:
- що, з отими "не зовсім адекватними"(мягко кажучи) форумчанами, які тут є постійно озлобленими - таке 100% трапилось з ними у їхньому дитинстві? І тому вони вічно такі?
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 11:08

  Hotab написав:
Якщо хтось хоче почути конкретні відповіді на конкретні питання - то задайте їх і отримаєте відповіді



Успіх ,
2. Будеш їхати нелегально у відпустку?

Чому передумав їхати у нелегальну відпустку?
А якби така можливість все ще була?
Що вплинуло на рішення?

Наміри навмисно не виконувати належно свої обов’язки (в умовах війни на бойовому посту) виказувались побратимами, чи ти подумав, що вони можуть так думати?
На підставі чого ти таке придумав? Проектування своїх планів і думок?
Якщо виказуватили, ти усвідомлюєш, що це наміри в яких є ознаки злочину і усвідомлюєш, що це несе важкі наслідки? Що ти зробив , коли дізнався? Підтримав їх в їх намірах?

Продовжувати питання?

А можна я на всі питання дам одну відповідь?
Я писав розмови побратимів, які вільно/не вільно чув... і додавав від себе припущення, що може так, або інакше статись, якщо вони почнуть діяти!
(а деякі дії вони вже зробили і продовжуєють робити - це звільнятись "за сімейними обставинами" і т. п. - що і Фрізі теж підтвердив, що і в них - теж таке практикується)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 11:11

  Успіх написав:
  Hotab написав:
Якщо хтось хоче почути конкретні відповіді на конкретні питання - то задайте їх і отримаєте відповіді



Успіх ,
2. Будеш їхати нелегально у відпустку?

Чому передумав їхати у нелегальну відпустку?
А якби така можливість все ще була?
Що вплинуло на рішення?

Наміри навмисно не виконувати належно свої обов’язки (в умовах війни на бойовому посту) виказувались побратимами, чи ти подумав, що вони можуть так думати?
На підставі чого ти таке придумав? Проектування своїх планів і думок?
Якщо виказуватили, ти усвідомлюєш, що це наміри в яких є ознаки злочину і усвідомлюєш, що це несе важкі наслідки? Що ти зробив , коли дізнався? Підтримав їх в їх намірах?

Продовжувати питання?

А можна я на всі питання дам одну відповідь?
Я писав розмови побратимів, які вільно/не вільно чув... і додавав від себе припущення, що може так, або інакше статись, якщо вони почнуть діяти!
(а деякі дії вони вже зробили і продовжуєють робити - це звільнятись "за сімейними обставинами" і т. п. - що і Фрізі теж підтвердив, що і в них - теж таке практикується)

виправдовуватися - марна праця, тому забийте на це.

але й ретельніше ДУМАЙТЕ, що кажете-пишете ;)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5957
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 11:23

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Shaman написав:й що дивує, поки що расіяні йдуть як барани на заклання, рівень кріпосництва на якомусь генетичному рівні... тому, якщо буде таки мобілізація - кілька сотень тисяч ще наберуть. потім, напевне, ні


вчора казали по тв , що восени мобілізація 300к дала 1.2 млн збігли до Казахстану, Грузії, Узбекистану та інше

ГУР оцінює кількість мобілізованих 420-450 (300к+20к*7місяців)
чи наберуть ще 400к? питання не зовсім риторичне
чи пуйло домовився з Си про постачання обмундирування (в який кількості?), стрілецька зброя, все має значення.



22 роки(1992-2014) армія була країні взагалі непотрібна, служба була джерелом збагачення для офіцерів/генералів
Востаннє редагувалось prodigy в Нед 02 кві, 2023 11:34, всього редагувалось 3 разів.
prodigy
 
Повідомлень: 11025
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3241 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 11:23

  Успіх написав:
  vitaliian написав:Мне другое интересно
Знову мене відволікають)) від фільму, який ви мені запропонували переглянути))
Там так жорстко почалось :shock: що я не очікував...
І, хоч я лише початок глянув фільму - зразу виникло запитання до вас:
- що, з отими "не зовсім адекватними"(мягко кажучи) форумчанами, які тут є постійно озлобленими - таке 100% трапилось з ними у їхньому дитинстві? І тому вони вічно такі?

Хех причин 100 тысяч, объяснять всё детством слишком просто. я знаю человека, который до 19 лет был почти святой, со всеми дружил, с родителями не конфликтовал, наркоту не употреблял, порочных связей не имел. А потом как понеслось... Фиг его знает, что стало триггером. Может то что из вуза выгнали.
  Успіх написав:Там так жорстко почалось що я не очікував
напишите потом что вы об этом думаете, в ЛС. Здесь это оффтоп и мало кому интересно.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23137
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2023 11:31

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  vitaliian написав:Может то что из вуза выгнали.

може він попав під вплив поганої компанії (або дівчини), тому і забив на вуз(з якого його врешті виперли), або записався до братків Корчинського :mrgreen: або в тітушки
prodigy
 
Повідомлень: 11025
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3241 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
  #<1 ... 39003901390239033904 ... 7877>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27341
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188103
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 620115
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама