Не знал, что в США во время войны мобилизация была по жеребьёвке
|
|
vitaliiangel
Отвечу вам как человек, который живет сами знаете где. Нет у нас многоцветья в поселке по отношению к рашистам (их культуре - музыке, прозе, поэзии...), есть только 2 цвета - черный и белый. Белый у меньшинства, которое приветствовало их приход, которое с радостью пошло им на службу, которое с удовольствием (именно так!) сдает им проукраински настроенных граждан, родственников тех, кто служил в АТО или служит в ЗСУ. Для них это действительно великая культура. Черный у большинства, которые вынужденно молчат, чтобы выжить и дождаться наших. И для них рашисты это самое мерзкое, что есть на свете, и всё, произведенное ими, в т.ч. и культура, тоже мерзость. И единственная причина, по которой рашистские книги по-прежнему стоят на полках, это страх, что если эта мерзость будет выкинута в мусор или сожжена, на них тут же донесут, результат - подвал или исчезнут из поселка, чтобы через N лет быть найденными на дне водоемов или закопанными в посадках. И такой черный цвет останется не только у них, но и будет передан их внукам и правнукам. P.S. книжицы с дегенеративной курицей (2 головы это явно дегенеративное проявление в природе) у меня до сих пор нет, но я уже не уверен, что если мне "сделают предложение от которого невозможно отказаться", откажусь. Re: Напад росії і білорусі на УкраїнуМи їм нічого не винні(майже цитита). Чим дапі ми від них будемо, тим більше вони будуть розуміти, що їх будуть зустрічати не квітами, а снврядами, коли надумають полізти ще раз. У Фінляндію вже не лізуть, а на Балтію ще відкривають пащеку через значну російськомовну меншину. Зараз кацапцький фюрер вже запустив свій потяг під укіс, і словами його ніхто не зупинить. Ця ваша дискусія позбавлена змісту.
По тій простій причині що москалі не цікавляться(реально) що при них думають україніці. Їм достатньо своїх СМІ(фактично своєї пропаганди). Те що ми про них думаєм - ні на що принципово не впливає(або впливає мінімально). Ось воював СРСР з німцями - хтось питав що німці думають про радянських людей? Ні, звичайно. З німців зробили нелюдів бо "так треба було". Воювали з фінами, також думки фінів нікого не цікавили, але з фінів нелюдів не зробити бо "так треба було".
Re: Напад росії і білорусі на УкраїнуУ випадку руйнації ЗАЕС війна буде закінчуватися на території орків. Буде примус їх до миру і повні репарації. ЗАЕС - яка може підтримувати життєздатність на Півдні, а Південь підтримує продовольчу безпеку світу. Про ядерний тероризм промовчу. Конвенційна війна - це прояв політики. Ядерний тероризм - то вже інше. Ще один кривий рух орків у бік злочинів проти людства і США може збільшити постачання зброї. Як варіанти: - ATACAMS - некеровані снаряди в тому числі касетні для HIMARS - наземні пускові установки для Tomahawk з ракетами; - ракети JASSM; - дійсно масові поставки бронетехніки; - включення до поставок озброєнь азійських союзників США: Південної Кореї та Японії.
Хіба руйнація передбачає ядерне забрудження, вони можуть просто понівечити все обладнання, реактори, зробити щось, що унеможливіть відновлення роботи станції. Росатом знає як це зробити, вони їх проектують і будують.
Если русская культура исчезнет, в отличие от 150 лет назад, мир этого не заметит. Русские уже больше ничего особо миру не дают. Смысл изучать их литературу, культуру и т.д. и т.п. Их через 30 лет останется по миру 70 млн, или менее 1% населения планеты, и то большинство пристарелые. Какой смысл? Re: Напад росії і білорусі на Україну
Погоджуюсь. Пропаганда має діяти не на нас, а на ворога в першу чергу. Чим більше тертя всередині рашки, тим нам краще. "Хочу жить" - прекрасний проект. Володимир Золкін добре працює. Разом з тим, ІМХО, важко знайти баланс, коли пропаганда діятиме на ворога, але не діятиме на внутрішню вату. Re: Напад росії і білорусі на Україну
Я все ж маю надію, що до кінця року фронт значно посунеться в сторону Азовського моря. Якщо сухопутний коридор не буде перерізано, то він принаймні прострілюватиметься весь. Щодо наступу - орки прямо зараз намагаються наступати на півночі Луганщини. Готувати оборонні рубежі потрібно постійно і всюди. Oryx показує втрати техніки 1:1. ПЖ разом з Mонобанк та United24 за кілька днів зібрали на 10 тис. FPV дронів, під які будуть серійно випускати боєприпаси. ЦЕ хороша ініціатива, побільше би таких... Сподіваюсь вона зайде, і за пару місяців її повторять. Востаннє редагувалось sashaqbl в Чет 17 сер, 2023 12:43, всього редагувалось 2 разів.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||