Wirująświatła написав:знатоки это шо получается мы предлагаем Западу поражение в глобальном конфликте? и Запад почему то соглашается...
На одному з фронтів. Далеко не головному... Та й що означає "запад соглашаєтся". Нема монолітного Заходу, є купа політиків зі своїм бачення ситуації і напрямку руху...
по некоторым подсчётам на нашем фронте за 2,5 года с обеих сторон погибло 1млн человек. Интересно сколько погибло на главном? И по каким критериям вы его определили как главный
Wirująświatła написав:знатоки это шо получается мы предлагаем Западу поражение в глобальном конфликте? и Запад почему то соглашается...
На одному з фронтів. Далеко не головному... Та й що означає "запад соглашаєтся". Нема монолітного Заходу, є купа політиків зі своїм бачення ситуації і напрямку руху...
по некоторым подсчётам на нашем фронте за 2,5 года погибло 1млн человек. Интересно сколько погибло на главном? И по каким критериям вы его определили как главный
Це ж очевидно. Головний - це протистояння між гегемоном і кандидатом в гегемони...
sashaqbl написав:Це ж очевидно. Головний - це протистояння між гегемоном і кандидатом в гегемони...
в чём оно выражается?
В прошлом году товарооборот между США и Китаем достиг рекордного уровня, несмотря на то, что их дипломатические отношения продолжают ухудшаться.
Об этом сообщает BBC.
По официальным данным, в 2022 году импорт и экспорт между двумя странами вместе составил 690,6 млрд долларов.
Данные свидетельствуют о том, что импорт США из Китая в прошлом году увеличился до 536,8 млрд долларов, поскольку американские покупатели тратили больше на товары китайского производства, в частности - на игрушки и мобильные телефоны. За тот же период американский экспорт в Китай вырос до 153,8 млрд долларов.
Хотя частично рост торговли между двумя странами обусловлен ростом стоимости жизни, эти цифры также указывают на то, насколько США и Китай зависят друг от друга, даже после многих лет торгового конфликта между ними.
Две крупнейшие экономики мира фактически находятся в торговой войне с 2018 года, когда тогдашний президент США Дональд Трамп начал вводить тарифы и другие ограничения против Китая.
После десятилетий роста китайского импорта Трамп начал вводить тарифы на китайские товары общей стоимостью более 300 млрд долларов. Китай в ответ ввел пошлины на импорт американских товаров на сумму около 100 млрд долларов.
Большинство этих мер остаются в силе и спустя два с лишним года после того, как Джо Байден стал президентом. При этом Штаты ужесточают ограничения в отношении технологического экспорта в Китай.
andrijk777 написав:А їх припекло? В 1938 Гітлер нападав не на Англію а на Чехословаччину. Що їх "пекло"? Чому не дали Чехословакії зброї як дають Україні зараз? Відповім за вас: не дали тому що самим вона була потрібно. Тобто не вистачало ресурсів щоб помогти гіпотетичному союзнику. Тому Крим і уступили тому що не було ресурсів - зброї, армії, допомоги союзників, вертикалі влади, часу. Це все є і ресурси. В 2022 ресурсів було значно більше.
За Чехословаччину Франція з Англією не вписались, бо знали, підозрювали, що програють. Власне, так і сталось, коли через два роки вписались за Польщу, хоч і не дуже хотіли. Англію врятував тільки статус "заморскої території", а по воді танки не їздять. Париж здав і став колаборантом генерал, герой першої світової, який не розкаявся в своїх діях, навпаки, вважав себе рятівником французів. Не все так просто в цьому житті, не все можна розмалювати в чорне чи біле. Аналогично, ми здали Крим без бою, бо знали, що програємо, програємо набагато більше, те, що просрали в 2022. Я теж ненавиджу кацапів і їх фюрера, але ворога треба оцінювати адекватно, зараз вони сильніші, ми їх не переможемо. Відкладена перемога, як в Азейбарджані, або поразка. Третьої альтернативи не дано.
Wirująświatła Якщо читати щось, крім російських телеграм каналів, то можна дізнатися багато цікавого, що відбувається в світі. Наприклад подальша мілітаризація гегемона і кандидата в гегемони. Всякі там пуски ракет, нарощування кількості ядерних боєголовок, розконсервацію техніки і військових баз...
sashaqbl написав:Wirująświatła Якщо читати щось, крім російських телеграм каналів, то можна дізнатися багато цікавого, що відбувається в світі. Наприклад подальша мілітаризація гегемона і кандидата в гегемони. Всякі там пуски ракет, нарощування кількості ядерних боєголовок, розконсервацію техніки і військових баз...
lapay написав:За Чехословаччину Франція з Англією не вписались, бо знали, підозрювали, що програють. Власне, так і сталось, коли через два роки вписались за Польщу, хоч і не дуже хотіли. Англію врятував тільки статус "заморскої території", а по воді танки не їздять.
Все з точністю до навпаки. За Чехословаччину не вписались, бо погано все прорахували. На той момент вони мали всі шанси на швидку і майже безкровну перемогу. Та й пізніше теж перемогли... але якою ціною?
Хто небуть , скажіть вже йому що він правий, конфлікт не глобальний, бо не вгамується тут нити постійно. То прочитав про EQ, і приклинило його на ньому, все всюди пояснюється EQ («будет одно сплошное кино!») , тепер де треба і не треба «бачте? Конфлікт не глобальний». Дайте вже дитині іграшку, хай задоволено йде звідси.
"Ми все більш відкрито говоримо про те, як це закінчиться і від чого Україні доведеться відмовитися, щоб отримати постійну мирну угоду", – каже один з дипломатів, який був присутній у Нью-Йорку. "І це значна зміна порівняно з тим, що було ще пів року тому, коли подібні розмови були табу", – додав він.
знатоки это шо получается мы предлагаем Западу поражение в глобальном конфликте? и Запад почему то соглашается...
Деякі представники Заходу самі визначали і визначають, що не мали мети перемогти в цьому елементі глобального конфлікту. Да і взагалі у всьому цьому глобальному конфлікті між Заходом і Глобальним Півднем.
Є Україна. І за те, до кого вона пристане - до демократичного Заходу чи до Глобального Півдня, йде війна -- конфлікт між Захід-Україна з ГлобальнийПівдень-Рф. Глобальність полягає в масштабі учасників. І у намагання однією з сторін порушити глобальний світовий порядок, який був: 1. Офіційний -- через анексію території. 2. Неофіційний -- похитнути роль США, як світового поліцейського. А також однополярність світу. З домінуванням Заходу.
Різні поняття Перемоги... Бо відстояти Україну від рфії, нехай і з (тимчасовою) втратою частини території -- це вже Перемога. Перемога Заходу і України.
Востаннє редагувалось detroytred в Вів 01 жов, 2024 14:40, всього редагувалось 1 раз.
detroytred написав:Деякі представники Заходу самі визначали і визначають, що не мали мети перемогти в цьому елементі глобального конфлікту. Да і взагалі у всьому цьому глобальному конфлікті між Заходом і Глобальним Півднем.
тогда и конфликта не должно быть если одна сторона сразу же сдалась)
detroytred написав:Глобальність полягає в масштабі учасників. І у намагання однією з сторін порушити глобальний світовий порядок, який був:
глобальный порядок нарушила только россия. Китай пока что ни на кого не напал и ничего не аннексировал.
detroytred написав:Неофіційний -- похитнути роль США, як світового поліцейського. А також однополярність світу. З домінуванням Заходу.
США сами отказались от этой роли проглотив аннексию Крыма, а путин этим воспользовался. Тут конфликта тоже нет. Хотели бы вмешались жестко в 2014. Вместо этого говорили что? отдайте Крым без боя. А теперь (спустя 10 лет) это называют "глобальным конфликтом". Роль США действительно упала, а Китая выросла. Но это произошло по взаимному согласию сторон. Обама и Трамп не хотели вмешиваться, мало того Трамп называл Крым российским и хвастался дружбой с путиным. Естественно после такого роль Китая выросла. Мир увидел в США слабого полицейского.
Востаннє редагувалось Wirująświatła в Вів 01 жов, 2024 14:46, всього редагувалось 2 разів.