sashaqbl написав:За Чехословаччину не вписались, бо погано все прорахували. На той момент вони мали всі шанси на швидку і майже безкровну перемогу.
Такий шанс був в Рейнскій області, тоді гітлера арештували б власні генерали, була антигітлеровська змова у вермахті. Чемберлен же не просто так боявся війни, разом з французами. Тоді вже було пізно, гітлер вже став фюрером, за яким була вся країна.
detroytred написав:Деякі представники Заходу самі визначали і визначають, що не мали мети перемогти в цьому елементі глобального конфлікту. Да і взагалі у всьому цьому глобальному конфлікті між Заходом і Глобальним Півднем.
тогда и конфликта не должно быть если одна сторона сразу же сдалась)
detroytred написав:Глобальність полягає в масштабі учасників. І у намагання однією з сторін порушити глобальний світовий порядок, який був:
глобальный порядок нарушила только россия. Китай пока что ни на кого не напал и ничего не аннексировал.
Сдалась - це що? Сдалась - це може бути повна окупація. Перемогла - це може бути уникнення повної окупації.
Китай підтримкою агресора, який анексує території, є неформальним учасником порушення порядку. _________________ Конфлікт може мати різні форми і проходити різні стадії.
detroytred написав:Перемогла - це може бути уникнення повної окупації.
ок 24 области оккупированы, а Закарпатье нет. Точно пэрэмога?
detroytred написав:Китай підтримкою агресора, який анексує території, є неформальним учасником порушення порядку.
Это в каком документе написано? Какие санкции ввели против Китая за поддержку путина? (А заодно и против Венгрии)
Китай демонстративно поддерживает путина чтобы уменьшить политический вес США. Только проблемка ни США ни Европа не считают эту войну своей или частью глобальной. Поэтому поведение Китая особо не осуждается. Макрон помогая оружием Украине, принимает Си как дорогого гостя. Какой то сюр.
Востаннє редагувалось Wirująświatła в Вів 01 жов, 2024 14:53, всього редагувалось 4 разів.
lapay написав:Чемберлен же не просто так боявся війни, разом з французами. Тоді вже було пізно, гітлер вже став фюрером, за яким була вся країна.
Не було пізно. Так, за гітлером була значна частина країни. Але Вермахт не мав достатньо танків, не мав артилерії, не мав досвіду застосування, не мав навчених резервістів. Навіть якби на початку польської кампанії Франція щось робила, то Німеччина би програла доволі швидко. Але... французи не схотіли помирати за Гданськ!
"Ми все більш відкрито говоримо про те, як це закінчиться і від чого Україні доведеться відмовитися, щоб отримати постійну мирну угоду", – каже один з дипломатів, який був присутній у Нью-Йорку. "І це значна зміна порівняно з тим, що було ще пів року тому, коли подібні розмови були табу", – додав він.
знатоки это шо получается мы предлагаем Западу поражение в глобальном конфликте? и Запад почему то соглашается...
а де поразка? якщо Україна залишиться європейською країною, яка й далі рухається в Європу - це буде поразка Раші. окуповані території на це впливають опосередковано.
detroytred написав:Перемогла - це може бути уникнення повної окупації.
ок 24 области оккупированы, а Закарпатье нет. Точно пэрэмога?
detroytred написав:Китай підтримкою агресора, який анексує території, є неформальним учасником порушення порядку.
Это в каком документе написано? Какие санкции ввели против Китая за поддержку путина? (А зодно и против Венгрии)
Все відносно...
До чого тут документ, санкції?
"Конфлі́кт (лат. conflictus — зіткнення, сутичка) — зіткнення протилежних інтересів і поглядів, напруження і крайнє загострення суперечностей, що призводить до активних дій, ускладнень, боротьби, що супроводжуються складними колізіями; ситуація, в якій кожна зі сторін намагається зайняти позицію несумісну з інтересами іншої сторони." https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Конфлікт Це є. І має глобальний масштаб. Глобальний конфлікт.
detroytred написав:Перемогла - це може бути уникнення повної окупації.
ок 24 области оккупированы, а Закарпатье нет. Точно пэрэмога? ...
це поразка. строго формальний критерій де поразка, а де ми встояли - складно сформулювати. Україна залишиться як держава. по поточній лінії - взагалі без питань. без Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької - напевне теж. хоча сил у Раші наразі вистачить хіба що на Донецьку.
Schmit написав:------------------------ ЛАД ............. Я себе представляю Schmit"а в 1941 и кто-нибудь дал ему те возможности, о которых он сегодня мечтает. Была бы расстреляна вся верхушка армии и правительства (и не только верхушка) и... война была бы быстро проиграна. -------------------------- До чого тут верхушка армії? Тов сралін, який вимагав "не поддаваться на провокации" - і достатньо.
Глубина ваших знаний просто потрясает. Вы что-нибудь кроме методичек, которые вам дают, вообще читаете? Простите, курс истории ВОВ я вам читать не готов, напомню только, что в ночь на 22 июня адмирал Кузнецов отдал приказ о приведении их в полную боевую готовность, что позволило избежать потерь кораблей и морской авиации. Он был единственным. Остальные военачальники этого не сделали.
Це ви по "не поддаваться на провокации"/"шашликі" пойняли одразу глубіну познаній, що вас аж ̶т̶р̶і̶с̶ь̶о̶т̶ потрясает? Навіщо вам WWII?, не заводьте тему в ліс, повертайтесь у реальність. Проста відповідь на просте питання, то хто винен і хто має відповісти за здачу майже без бою чи не всього Півдня України ворогу в перші дні вторгнення? Нехай не зараз, нехай, як дехто думає - "післяперемоги". Чи "ніктонівінават", "таксістало"?
Глубину познаний понял по "До чого тут верхушка армії?" и "достатньо Тов сралін". Во Франции было "достатньо" расстрелять Даладье? Кого надо было расстрелять в Польше? Игнация Мосцицкого и Эдварда Рыдз-Смиглы или вообще Пилсудского? Кто виноват, что польская армия потерпела поражение в 1939 и была захвачена вся Польша? А с событиями 2022 надо будет разбираться, но не голословными обвинениями, а тщательно, с изучением документов и опросом свидетелей и участников. Задача совсем не простая и не может быть решена наскоком за пару дней. Сильно подозреваю, что если и были предатели, сознательно способствовавшие поражениям в начале войны, то они уже давно сбежали в РФ и мы их не достанем. А "прості відповіді на прості питання" за пару дней бывают только в сказках. И у людей с крайне низким развитием. Им всегда всё ясно.