lapay написав:За Чехословаччину Франція з Англією не вписались, бо знали, підозрювали, що програють. Власне, так і сталось, коли через два роки вписались за Польщу, хоч і не дуже хотіли. Англію врятував тільки статус "заморскої території", а по воді танки не їздять.
Все з точністю до навпаки. За Чехословаччину не вписались, бо погано все прорахували. На той момент вони мали всі шанси на швидку і майже безкровну перемогу. Та й пізніше теж перемогли... але якою ціною?
За неї був готовий вписатися СРСР, але заволали тоді "нінада".
lapay написав:........... За Чехословаччину Франція з Англією не вписались, бо знали, підозрювали, що програють. Власне, так і сталось, коли через два роки вписались за Польщу, хоч і не дуже хотіли. Англію врятував тільки статус "заморскої території", а по воді танки не їздять. Париж здав і став колаборантом генерал, герой першої світової, який не розкаявся в своїх діях, навпаки, вважав себе рятівником французів. Не все так просто в цьому житті, не все можна розмалювати в чорне чи біле. ...........
План был задуман и детально разработан подполковником вермахта Хансом Остером и майором абвера Гельмутом Гроскуртом[2]. Они привлекли к заговору других офицеров, недовольных режимом нацистов, таких как генерал-полковник Людвиг Бек, генерал Вильгельм Адам[3], генерал-полковник Браухич, генерал-полковник Гальдер, генерал-лейтенант Вицлебен и адмирал Канарис. План включал штурм рейхсканцелярии и устранение Гитлера отрядом вермахта под командованием графа Ганса-Юргена фон Блюменталя. После этого предполагалось отстранить от власти аппарат нацистской партии, и таким образом предотвратить вторжение в Чехословакию, которое, как опасались заговорщики, может привести к войне, гибельной для Германии[4].
Заговорщики также посвятили в свой план министра иностранных дел Эрнста фон Вайцзеккера и дипломатов Теодора Кордта и Эриха Кордта. Теодор Кордт имел налаженные контакты с англичанами, от которых зависел успех заговора, поскольку требовалось чтобы Англия заняла жёсткую позицию в отношении планов Гитлера по захвату Судетской области. Однако Невилл Чемберлен, опасаясь возможности новой большой войны, предпочёл политику умиротворения Гитлера, что в итоге привело к заключению Мюнхенского договора и передаче Германии стратегического района Чехословакии. Это уничтожило все шансы на успех заговора, поскольку дипломатический успех Гитлера привёл к небывалому росту его популярности внутри
Schmit написав:Це ви по "не поддаваться на провокации"/"шашликі" пойняли одразу глубіну познаній, що вас аж ̶т̶р̶і̶с̶ь̶о̶т̶ потрясает? Навіщо вам WWII?, не заводьте тему в ліс, повертайтесь у реальність. Проста відповідь на просте питання, то хто винен і хто має відповісти за здачу майже без бою чи не всього Півдня України ворогу в перші дні вторгнення? Нехай не зараз, нехай, як дехто думає - "післяперемоги". Чи "ніктонівінават", "таксістало"?
Глубину познаний понял по "До чого тут верхушка армії?" и "достатньо Тов сралін". Во Франции было "достатньо" расстрелять Даладье? Кого надо было расстрелять в Польше? Игнация Мосцицкого и Эдварда Рыдз-Смиглы или вообще Пилсудского? Кто виноват, что польская армия потерпела поражение в 1939 и была захвачена вся Польша? А с событиями 2022 надо будет разбираться, но не голословными обвинениями, а тщательно, с изучением документов и опросом свидетелей и участников. Задача совсем не простая и не может быть решена наскоком за пару дней. Сильно подозреваю, что если и были предатели, сознательно способствовавшие поражениям в начале войны, то они уже давно сбежали в РФ и мы их не достанем. А "прості відповіді на прості питання" за пару дней бывают только в сказках. И у людей с крайне низким развитием. Им всегда всё ясно.
Перепрошую, а Францію і Польщу також попереджали чи не за рік до вторгнення - "хлопці, копайте окопи" (нагадую, порохоботи про це попереджали з 2019, постійно чуючи у відповідь - "ги-ги-ги, а то путін нападьот"). А їх Пілсудські, Даладье... теж зробили все навпаки, як наші Зе? Ні, я згоден, що і інтенсивно готуючись до війни можна програти, але і можна запобігти значним втратам чи взагалі війни уникнути - у нас була саме така ситуація, коли її можна було уникнути.
Востаннє редагувалось Schmit в Вів 01 жов, 2024 16:01, всього редагувалось 1 раз.
Schmit написав:Проста відповідь на просте питання, то хто винен і хто має відповісти за здачу майже без бою чи не всього Півдня України ворогу в перші дні вторгнення? Нехай не зараз, нехай, як дехто думає - "післяперемоги". Чи "ніктонівінават", "таксістало"?
Проста відповідь на просте питання хто винен за здачу майже без бою чи не всього Півдня України вам не сподобається. Тому що це прізвище не Зеленський. Скоріш за все це генерал Залужний. Саме він відповідав за розміщення військових підрозділів. І саме він в перші дні війни перекинув пару бригад з Ширлану під Київ. Безумовно, Залужний багато в чому винний. Але конкретно щодо "здачі Півдня": Чи було це правильно рішення, чи була це помилка, і чи має місце злочинна недбалість або навіть злий умисел - боюсь, не вам вирішувати, нешановний...
Київ може важливіше, якщо стратегіно, нє, думаю, навіть солдат Успіх розуміє важливість столиці?
sashaqbl написав: Але Вермахт не мав достатньо танків, не мав артилерії, не мав досвіду застосування, не мав навчених резервістів. Навіть якби на початку польської кампанії Франція щось робила, то Німеччина би програла доволі швидко. Але... французи не схотіли помирати за Гданськ!
чого ви кричите про гданськ? французи не схотіли вмирати й за Париж. все дуже просто, вони перед тим перемогли в 1й світовій. А виграла чомусь америка. ) світ після першої світової стояв на порозі комуністичної революції. Народ не особо хотів ще однієї перемоги, та й вершки боялись що війна приведе францію до революції.
Оце вірно - французи взагалі не хотіли вмирати. Німці теж не хотіли. Але безкровні успіхи в Австрії і Чехословаччині їх дуже надихнули. З Польщею теж вийшло доволі легко. Втрати німців від 8082 до 16 343 вбитими. Гадали, що так і далі буде.