|
|
![]() <script async src="https://telegram.org/js/telegram-widget.js?22" data-telegram-post="dnicheebanoe/91877" data-width="80%"></script>
![]() Wirująświatła
Фізику не обдуриш Одне діло витрачати енергію на тертя в підшипниках кочення.... Зовсім друге тертя на крилах , щоб підтримувати політ.... Тому Для хайпу - красиво і правильно Для практичного використання - фігня повна А про зменшення корків - то взагалі треш Якщо вертолітна конструкція - то діаметр гвинта, якщо літакова- то розмах крил, якщо дерижабельна то обєм кулі... - всі ці речі в рази більші ніж сьогоднішні розміри Тому є авто 2*4м і є корки А стане авто 10м в діаметрі - і корки зникнуть.. синку це фантастика... ![]()
![]() А може по порядку 1 Ми використовуємо китайські дрони - назло їм яйця відморозим? 2 Я використовую електромобілі в якості таксі Щоб легше рахувати 10 авто *10літрів(на 100 км)*365днів=36500літрів. Тобто мінус 36 тонн бензину з нафтового ринку *500 доларів (тонна)=мінус 18000 доларів в бюджет педерації. То як будемо бавитись в непорочне зачаття?
![]()
Електрокари тільки китай виробляє? ![]() Виробляє весь світ... От тільки і дрони виробляють всі - а ми для ЗСУ купуємо в Китаї.... Так само і з електрокарами... Є така штука - економічна доцільність. Так от , виходячи з сьогоднішньої платоспроможності населення України - то виходить Електрокар може заробити в рік приблизно 150 000-200 000 грн з максимальним терміном служби 5-7 років Новий електрокар з Німеччини чи Чехії чи Франції - стартує з 2 млн грн Новий електрокар з Китаю(з аналогічними технічними параметрами) - стартує з 700 000 грн... Питання на засипку Для бізнесу що будете купувати? Чи плюните і скажете Краще педерації 18000 доларів в рік ніж китайцям....
![]() Re: Авто в УкраїніА Ниссан Лиф и всякие Хёнде/Киа/ФолькПоло там электрические разве стоят 2млн новые? И разве их в качестве такси нельзя использовать б/у в состоянии не "отжат по максимуму"???
![]() одно время в Киеве было полно лиф такси. Сейчас уже нет. Общался с таксистом говорит из-за сложностей с зарядкой. Электричка хорошо для себя любимого если 1й этаж или есть где заряжать.
![]() Найпопулярнішими моделями серед вживаних авто віком до 5 років стали:
🔸Tesla Model Y – 3231 автівка; 🔸Tesla Model 3 – 2885; 🔸Hyundai Kona – 1635; 🔸Nissan Rogue – 1622; 🔸Mazda CX5 – 1598; 🔸Volkswagen Tiguan – 1429; 🔸Volkswagen Golf – 1144; 🔸Nissan Leaf – 1078; 🔸KIA Niro – 998; 🔸Audi Q5 – 966. Виділені курсивом - або повністю електрокари, або мають електричну версію!
|
|