Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1128711288112891129011291 ... 14458>
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2024 20:55

  Дюрі-бачі написав:
  Vadim_ написав:Поляки бояться навіть після мирної угоди направити військо до України, отакі борці , шо ще потрібно?,

Бо поляки знають москалів і розуміють, що то тільки питання, коли доведеться з ними воювати на тій лінії.

А ната?
Vadim_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3881
З нами з: 23.05.14
Подякував: 622 раз.
Подякували: 507 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2024 21:05

  ЛАД написав:
Производство стали на Украине
https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-12-12/ukrainian-steelmaker-halts-operation-at-coal-mine-in-donetsk

Це вам так Bloomberg написав? У вас є підписка і можете показать оригінал статті? А якщо у тій статті мова йде про щось інше, а не та тіпа цитата з якогось москальського сайту?
Water
 
Повідомлень: 3209
З нами з: 06.03.12
Подякував: 66 раз.
Подякували: 220 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2024 21:06

  Vadim_ написав:..........
Поляки бояться навіть після мирної угоди направити військо до України, отакі борці , шо ще потрібно?, усі вони п ідо ри :(

Они не "п ідо ри". Просто своя рубашка ближе к телу.
Мы в 2008 открыли второй фронт или послали войска в Грузию?
А поляки рады, что Путин полез на Украину, а не взялся отвоёвывать "исконно русскую" Варшаву и "восстанавливать" там "порядок", как делал ещё 130 лет назад Суворов при взятии Праги.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 35313
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5346 раз.
Подякували: 4856 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2024 21:08

  Успіх написав:Ну от і я про те ж натякаю!
хз. теперь начнутся приходы к власти диктатур и войнушки по всему миру.
Wirująświatła
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30539
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2522 раз.
Подякували: 3504 раз.
 
Профіль
 
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2024 21:09

  ЛАД написав:Пересічні бувають різні.
"Верхнее" образование не обязательно сочетается с высоким интеллектом, культурой и широтой взглядов/мышления.
Об однобокости говорит, например, голосовалка 2019 к выборам президента. Результаты коренным образом отличались от реальных. Не назову какими-то плохими словами выбиравших Порошенко, но получается, что нельзя судить о мнении общества по господствующим взглядам на форуме. Так же и по многим другим вопросам. Форум давно не является срезом общества. Очень многие толковые люди ушли с форума.
Очень многие оставшиеся не хотят обсуждать мысли, мнения и события, а больше личности форумчан. Раньше (довольно давно) по настроениям форума можно было с достаточной точностью судить о настроениях в обществе. Это было интереснее.
Почему так получилось у меня есть предположения, но доказать правоту не смогу, поэтому и высказывать не буду.


ви себе особисто до яких "очень многих" відносите? чи можливо яких "очень немногих" чи "не очень многих"? просто цікаво було б почути, а заодно аргументацію.
і якщо форум реально вже такий поганий і якісний зріз учасників, на вашу думку, такий собі булшит, навіщо ви себе мучите спілкуванням з тими, хто залишилися? вам це доставляє якесь задоволення?
і да, о "мнєнії обшества". ви ж в курсі про розклади по вікових групах серед проголосувавших в 19у і вік, умовний середній, присутніх на цьому форумі? що скажімо молодьож віком до 25р тут не сильно представлена, а можливо і майже взагалі не представлена. врахувавши це, я б не сказав, що є значна різниця між думкою "форуму" і думкою у такій же віковій групі виборців. а якщо ще й врахувати те, що переважна частина присутніх тут спроможні на шось більше, ніж просто на пиво з чіпсами після роботи, а інколи і замість роботи, то взагалі ніякої різниця немає.
Востаннє редагувалось wild.tomcat в П'ят 13 гру, 2024 21:38, всього редагувалось 2 разів.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1662
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 282 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2024 21:15

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  wild.tomcat написав:навіщо ви себе мучите спілкуванням з тими, хто залишилися? вам це доставляє якесь задоволення?


розумію все, але це вже занадто

перебор
prodigy
 
Повідомлень: 12578
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3312 раз.
Подякували: 3335 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2024 21:17

  Wirująświatła написав:
  Faceless написав:Якщо ви чекаєте тут і зараз одкровень, як треба побороти корупцію і керувати державою - то це до таксистів
ну может когда станете готовы напишете. В мире нет НИИ как побороть коррупцию, значит рецепты есть и довольно не сложные.
Чомусь в світі корупцію ніхто до кінця так і не переміг.. , точно так само як не переміг злочинність...
От тільки в різних світах-різні ознаки корупційних (злочинних )дій...
І найдивніше те , що ЧИМ ВІЛЬНІШИЙ СВІТ(менше різних законів потрапивши під які отримуєш звинувачення в корупції) - тим менше корупціонерів.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 26613
З нами з: 15.01.09
Подякував: 291 раз.
Подякували: 2986 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2024 21:19

  Дюрі-бачі написав:Мені дуже сумно, шо Палестинці змогли переконати світ зупинити жидів, а ми - не можемо.


це що ? антисемітизм?

Іспа́нський со́ром
prodigy
 
Повідомлень: 12578
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3312 раз.
Подякували: 3335 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2024 21:28

  budivelnik написав:
  Wirująświatła написав:
  Faceless написав:Якщо ви чекаєте тут і зараз одкровень, як треба побороти корупцію і керувати державою - то це до таксистів
ну может когда станете готовы напишете. В мире нет НИИ как побороть коррупцию, значит рецепты есть и довольно не сложные.
Чомусь в світі корупцію ніхто до кінця так і не переміг.. , точно так само як не переміг злочинність...
От тільки в різних світах-різні ознаки корупційних (злочинних )дій...
І найдивніше те , що ЧИМ ВІЛЬНІШИЙ СВІТ(менше різних законів потрапивши під які отримуєш звинувачення в корупції) - тим менше корупціонерів.

Можете написать или позвонить в ОП , или подать в суд ...
Vadim_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3881
З нами з: 23.05.14
Подякував: 622 раз.
Подякували: 507 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2024 21:43

Re: Напад росії і білорусі на Україну

ЗМІ: Закупівля снарядів на 23 млрд: ДПСУ заплатить на 4 мільярди більше, ніж їх могла придбати АОЗ

Міноборони спрямувало 23 млрд грн на закупівлю озброєння через ДПСУ у польської компанії, “бо вона запропонувала набагато солодшу ціну для розпилу”. Про це написав у Facebook журналіст-розслідувач Юрій Ніколов.

“Мені вдалось дізнатись потаєнний сенс чому уряд з подачі Умєрова розпорядився віддати 23 мільярди гривень прикордонникам для укладання контракту з польською «прокладкою». Бо вона запропонувала набагато солодшу ціну для розпилу. Поляки у комерційній пропозиції запропонували ДПСУ 100 тисяч снарядів 152 мм калібру по ціні близько 3800 євро. «Агенція оборонних закупівель» має пропозицію в районі 2900 євро. Тобто навіть якщо «рога і копита» поставлять нам ці снаряди, то ми їм заплатимо зайвих 90 мільйонів євро тільки на маржі. 90 мільйонів євро – це чотири мільярди гривень”, – заявив журналіст.

Він припустив, що “якщо про цей корупційний треш вже говорять всі, то Зеленський його не зупиняє, бо: (а) він в темі і в долі; (б) він справді не в курсі, бо це «боярє погані»; (в) ваш варіант”.

“Вибачте. Хороших новин нема. Але вони можуть бути. Для цього просто достатньо зупинити урядове рішення про 23 млрд (Шмигаль як підписав так і розбачить). Ну і посадити в тюрму воєнпрєдів і бракоробів, які на вимогу начальства допустили нестріляючі міни на фронт в масштабах 5+ мільярдів гривень”, – резюмує Ніколов
tester7336
 
Заблокований
Повідомлень: 1014
З нами з: 30.06.24
Подякував: 11 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 1128711288112891129011291 ... 14458>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: _hunter і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
33 106578
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 лип, 2025 09:53
Дюрі-бачі
1493 286530
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 947894
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама