Визнавати, що москалі не хочуть РПВ, але винна українська влада
А як же 24 години ? Як же "залізні" копита Трампа ?
Якими нам тут всі мізки намагались засрати
|
|
![]() Ці речі цілком очевидні для всіх. Тут другое - "Ты виноват уж в том, что хочется мне кушать". И всё. И справедливость или понимание тут не при чём. - Почему ты ограбил? - Деньги очень нужны были. ![]() 1. Ще рік тому від Зе не було навіть натяку про рпв. Було про перемогу та мир, якщо рфяни залишать всю територію України.
2. Лепей висунув думку, що не треба про нереальну перемогу, а треба, аби висувалась реальна мета -- рпв. 3. Сьогодні факт: Зе висуває пропозицію РПВ. І пояснює чому!!! і для чого: "Є Middle East (Близький Схід - Ред.), який завжди розказував мені тет-а-тет, в інших розмовах, що Путін готовий до припинення вогню - до безумовного. Це Україна не хоче закінчення війни, це Україна не хоче миру. Тобто там руска пропаганда попрацювала дуже сильно. Я такими кроками чітко дуже показав, що ми готові до припинення вогню, але ви зараз побачите, що Путін не готовий", - пояснив український лідер. Тобто тільки через рік до Зе дійшла потреба виказати згоду України на рпв (безумовне). Виказати не про перемогу та звільнення всієї території, а готовність та пропозицію РПВ. Тепер Андрій висуває, що для встановлення! рпв нашій владі потрібно йти на поступки. І відгрібає... Якщо колись потім (через місяць, рік і т.д.) наша влада піде на поступки заради рпв, то бачення Андрія виявилось абсолютно доречним. Якщо вдасться досягти рпв (або миру) без поступок, то хибним. Але тут ще нюанс -- якою ціною. Треба буде це врахувати. Хоча там в Андрія треба відокремити предмети -- суто ціна рпв і суто наслідки згоди-незгоди на дану, саме дану ціну саме на зараз. Відносно першого предмету, то суто технічна справа. Там і спорів, різності бачень не може бути. А от друге, то саме те, що підрозуміває більшість. Але розкладти-пояснювати ще й це ліньки))) Хоча б відносно просте було зрозумілим))
![]()
незламне потужнє покращення перемовних позицій, яке з кожним днем незламніше потужніше покращене ![]() Может, и так. Но, возможно, всё проще - почему бы не воспользоваться удобным случаем? Когда у человека в опасности собственная жизнь и жизнь его семьи, то за помощь он может отдать и почку, и глаз, и до кучи ещё что-нибудь. А потом удивляются, откуда берётся антиамериканизм. И да, при таких условиях может оказаться, что проще и дешевле договариваться напрямую с Путиным. Когда США фактически подталкивают нас к выполнению требований Путина и при этом хотят взять ещё и свою дополнительную цену. И ещё один момент. Вы писали об обмене мнениями. Чем можно обмениваться с людьми, ослеплёнными ненавистью? Например, пост prodigy viewtopic.php?p=5840140#p5840140, когда вы пишете одно, а вам грубо отвечают да ещё с обвинениями совсем на другое? Или пост andrijk777, на который вы отвечаете. Вы обрезали цитату: Ну и причём тут "зелена влада"? Это Зеленский по собственной инициативе предложил такие условия Штатам? Вроде, нет. Но человек настолько ослеплён ненавистью, что готов использовать любой повод, чтобы обвинить "зелену владу". Просто брызжет ядом по поводу и без. Причём, человек, который во многих других случаях высказывает весьма здравые суждения. И при чём тут Байден? Байден оказывал помощь и ничего от нас не требовал. Что помощь была недостаточная, другой вопрос. Но мог и вообще не оказывать. Теперь он виноват в том, что Трамп называет какие-то несусветные цифры помощи и требует от нас "вернуть долг". ![]() Москалів завжди було більше і шо? Хтось їх просив про РПВ? Ні. "29 січня 1918 року на станції Крути у Чернігівській області кілька сотень українських юнаків вийшли на смертельний двобій з московсько-більшовицькою ордою, яка переважала і кількістю, і озброєнням. Незважаючи на нерівність сил, ця битва призвела до затримки російського наступу на кілька днів, що дозволило українській делегації укласти Берестейський мирний договір з державами Четверного союзу, який тоді врятував молоду українську державність." ![]()
При том: кто предыдущее предложение "слил" по-вашему? ![]() Вроде, да:
-- до того про редкоземы никто и не вспоминал. ![]() Вчити треба справжню історію, а не "переписану" кацапами. Ось, наприклад: "6 травня 1920 року успішно завершився Перший Зимовий похід Армії Української Народної Республіки тилами денікінських та більшовицьких військ. Ця операція тривала 5 місяців - від 6 грудня 1919-го, нею командував Михайло Омелянович-Павленко, чиїм імʼям названо одну з центральних вулиць старого Печерська. Було подолано понад 2500 кілометрів територією сучасних Житомирської, Київської, Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Вінницької областей, проведено майже 50 переможних боїв.Тодішня українське військо, за різними оцінками, налічувало від 5 до 10 тис. осіб. За час походу Дієва Армія здійснила ряд успішних боїв і здобула декілька населених пунктів: 19 березня звільнено Умань, 5 квітня – Бобринець (Кіровоградська обл.), 16 квітня – Вознесенськ (Миколаївська обл.). Наприкінці квітня армія вирушила у Ананьїв та Балту (Одещина), де надала допомогу повсталим містянам у боротьбі з більшовиками. Закінчився Перший зимовий похід 6 травня 1920 р., коли частини Дієвої Армії УНР біля села Писарівка Ямпільського повіту (Вінницька обл.) зустрілись з 2-ю стрілецькою дивізією полковника Олександра Удовиченка, яка діяла у складі 6-ї польської армії. Того ж дня іншими підрозділами українсько-польського війська була звільнена Біла Церква, а наступного, 7 травня 1920 року, вони увійшли до Києва. Отже, закінчився Перший зимовий похід з’єднанням його учасників з польсько-українськими частинами та звільненням Києва". ![]() Re: Напад росії і білорусі на Україну
К РПВ и перемирию ... ![]() detroytred
Не совсем так. Зеленский и год назад уже выступал за окончание войны. Правда не за РПВ или перемирие, а за мир, что, конечно, лучше. Только хотел добиться широкой международной поддержки. Для этого организовывал и "саміт миру", где, насколько помню, даже не было требований о деоккупации. Не вышло. И, думаю, не вышло бы и если бы он даже предложил "безумовне РПВ". "Поговорить" согласны все. И о международном праве и о "нерушимости границ" (кстати, послевоенные договорённости слабо или вообще никак не относятся к делу. Они не устанавливали границы между республиками бывшего Союза). А вот когда доходит до действий... Тут каждая страна вспоминает и думает о своих интересах. А они очень разные. Так что до совместных действий дело не доходит.
Зараз переглядають цей форум: M-Audio і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
|
|