Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 12136121371213812139
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:05

на UoP вийде десь біля 35%, разом із ZUS

  BIGor написав:Нема там таких податків, тільки на UoP є підвищення податку при перевищенні порогу 120 000 зл, але там 54% за рік не вийде. Ба більше, в Польщі зараз більшість ІТ сидять на B2B (ФОП).

Ось зарплатний калькулятор, можете погратись https://wynagrodzenia.pl/kalkulator-wynagrodzen/

на UoP вийде десь біля 35%, разом із ZUS (який має "стелю")
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43123
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1650 раз.
Подякували: 2895 раз.
 
Профіль
 
1
4
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:10

Shaman

мы просто привыкли, что существует некий пенсионный фонд, с которого платят пенсии всем, и другой подход не рассматривается. отсутствие пенсионного фонда — это сразу смерть))

но вместе с тем нигде в мире нет «детского фонда», и детей содержат родители — и это считается само собой разумеющееся. а можно было бы драть налоги в детский фонд и платить детям «пенсию» до 18 лет. ведь если кто-то вдруг на фронте точно так же потерял способность их содержать? что тогда делать? вешаться, конечно, сразу
smdtranz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 907
З нами з: 05.08.13
Подякував: 14 раз.
Подякували: 176 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:11

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:хоча як вирішити проблему формування пенсійного фонду - питання відкрите...

Це питання має єдине вірне рішення, але воно не подобається форумчанам.

поточних пенсіонерів на самозабезпечення? :lol: гадаю це доля нашого покоління - коли треба й пенсіонерів утримувати, й самому відкладати, бо з нашими пенсіями буде біда...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13317
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:12

  smdtranz написав:Shaman

мы просто привыкли, что существует некий пенсионный фонд, с которого платят пенсии всем, и другой подход не рассматривается. отсутствие пенсионного фонда — это сразу смерть))

но вместе с тем нигде в мире нет «детского фонда», и детей содержат родители — и это считается само собой разумеющееся. а можно было бы драть налоги в детский фонд и платить детям «пенсию» до 18 лет. ведь если кто-то вдруг на фронте точно так же потерял способность их содержать? что тогда делать? вешаться, конечно, сразу

поки в світі краще не придумали. різниця лише пенсійний фонд інвестує чи солідарна система?
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13317
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:15

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  budivelnik написав:Я деБіл необучаємий

Оце так аргумент! Рівень освіти і інтелекта одразу видно!
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10705
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1539 раз.
Подякували: 1960 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:16

  smdtranz написав:Shaman

мы просто привыкли, что существует некий пенсионный фонд, с которого платят пенсии всем, и другой подход не рассматривается. отсутствие пенсионного фонда — это сразу смерть))

но вместе с тем нигде в мире нет «детского фонда», и детей содержат родители — и это считается само собой разумеющееся. а можно было бы драть налоги в детский фонд и платить детям «пенсию» до 18 лет. ведь если кто-то вдруг на фронте точно так же потерял способность их содержать? что тогда делать? вешаться, конечно, сразу
Треба розглянути наявність майна в пенсіонерів.. і дати можливість отримувати додаткові виплати під заставу майна в Державному органі... А отримані кошти цьому фонду хай повертають ті хто хоче отримати спадок, якщо ж витрати більші ніж спадок-то переходить у власність фонду..
Взагалі пенсіонери у нас малограмотні(економічно) тому будуть перебиватись з хліба на воду зберігаючи для нащадків трьохкімнатну на Хрещатику
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:18

  BIGor написав:
  budivelnik написав:Я деБіл необучаємий

Оце так аргумент! Рівень освіти і інтелекта одразу видно!
Що можна сказати з невихованої сволоти яка дозволяє собі змінювати цитування..
Ти не великий ігор
ти великий дятел , який так і не зміг погодитись з тим що податки в розмірі 39-64% таки виплачують
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:27

  budivelnik написав:
  tester3373 написав:
  budivelnik написав:Перше
Зараз 2026 рік
Ти хочеш сказати що в період
1986-2006 - 20 років
були кращі зарплати ніж в період
2006-2026 ?
знаєш ролік про дитину, канфету і петю? так от ти - петя.
1980-2020 роки. 40 років стажу
20 років з 1980 по 2000
20 років з 2000 по 2020
А ти деБіл необучаємий....
В 1990-1995 році середня зарплата в Україні була 5 доларів/місяць
1995-2000 році середня зарплата в Україні піднялась з 5 в 1995 до 40 в 2000...

Про які суперзаробітки в ці періоди ти вякаєш? Як могли 5-40 доларів 1990-2000 років вплинути в позитивну сторону на пенсію?


ти ж волав недавно що рахують коефіцієнти до середньої зп. а тепер коли стало не вигідно згадав про абсолютні величини? ну ти й утирок.
tester3373
 
Повідомлень: 174
З нами з: 09.02.25
Подякував: 10 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 22:16

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  budivelnik написав:Якби тутешніх чи то 5 чи то 8 млн осіб щороку сплачувало додаткових 100-160 млрд грн
то в них не залишилось би грошей, щоб купляти алкоголь та цигарки в ваших магазинах.
M-Audio
 
Повідомлень: 3716
З нами з: 23.03.11
Подякував: 664 раз.
Подякували: 580 раз.
 
Профіль
 
1
3
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 22:35

  M-Audio написав:
  budivelnik написав:Якби тутешніх чи то 5 чи то 8 млн осіб щороку сплачувало додаткових 100-160 млрд грн
то в них не залишилось би грошей, щоб купляти алкоголь та цигарки в ваших магазинах.

Життя показує, що чим більше грошей в кишені, тим менше думок про алкоголь.
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19398
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2630 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
  #<1 ... 12136121371213812139
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
36706 39432939
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 чер, 2026 01:01
rjkz
2232 13907887
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 09:05
Faceless
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 24055955
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама