|
Напад росії і білорусі на Україну |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Додано: Вів 23 чер, 2026 20:59
pesikot написав: ЛАД написав:Я до 41 года жил в одинарке без кухни (кухня в прихожей без мойки, мойку уже на моей памяти установили в туалете, спільному з ванною) и не считал, что жил "як свині". Может, вы и жили як свиня и это оставило свой отпечаток.
Яка шікарна квартирка ))
1 А в Україні живеш в тому ж гадюшнику чи маєш однокімнатну метрів так на 50-80? 2 Я продав спадщину однокімнатну в 1997 і почав бізнес за ті гроші, але навіть тоді це було 35м2, при чому до 50 років ЗНІМАВ житло.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 29300
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 306 раз.
- Подякували: 3065 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Вів 23 чер, 2026 21:00
budivelnik написав:............ Так в совку без війни пайка була в кілька разів вища в порівнянні з блокадним Ленінградом, але рази в два по харчам і разів в пять по шмоткам, разів в десять по техніці - була нижча від того що сьогодні в Україні.
Не заметил сразу, что вы дописали пост. Сомневаюсь, что по харчам пайка была в 2 раза меньше, чем сейчас. Тогда не было изобилия, но голода точно не было. Изменилась структура питания, но вряд ли стало лучше качество. yanyura правильно писал, что стояли за молоком из бидонов (или из бочек), потому что оно было жирнее. Хотя 1%-ого молока или кефира, как сейчас, тогда не было. И изобилие продуктов в магазинах не обязательно свидетельствует об избыточном производстве, бывает это просто из-за недостатка денег у населения. Сегодня свободно лежит красная рыба и колбаса по 1000 грн за кг. Просто потом, что их мало кто покупает. А по технике уже 100 раз писали - ещё скажите, что тогда мобильных телефонов не было. И главное, что это будет чистой правдой. 
-
ЛАД
-
2
-
- Повідомлень: 40859
- З нами з: 31.08.10
- Подякував: 5386 раз.
- Подякували: 4877 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
6
Додано: Вів 23 чер, 2026 21:10
Прохожий написав: ЛАД написав: yanyura написав:Тут я підтверджую слова і ЛАДа, і prodigy. Просто все залежало від того, де хто жив у той час та який тоді був час. Я жив у довольно великому райцентрі (Нікополі), де був дуже великий трубний завод і чи не єдиний у Союзі кранобудівний завод баштових кранів. Так от, у 1964 році я, 12-річний (на форумі у мене вказана реальна дата народження) у 7 годин ранку вже стояв у довжелезній черзі до бочки з молоком місцевого молокозаводу, бо воно було жирніше, ніж те, що було у бутилках, а також у чергах до хлібного магазину, бо у кожному привозі було 50-100 хлібин пшеничного хлібу, а решта тільки кукурудзяний, який ще можна було їсти десь з час після покупки, далі він просто крошився при спробі його нарізати. При заводах були свої магазини, де тільки робітники цих заводів могли щоденно свободно купити буханку пшеничного хлібу та 1-3 літра розливного молока. ......
Простите, не надо "підтверджувати слова і ЛАДа, і prodigy" В 1964 я тоже стоял в очередях за белым хлебом, который, если правильно помню, продавали по талонам. А "воно було жирніше" не то же самое, что его невозможно было купить в магазине. " у маленькому райцентрі" я не жил, сказать не могу, там снабжение, действительно, было хуже. Но prodigy тоже не пишет о "маленькому райцентрі", а, насколько понимаю, об Одессе, которая снабжалась неплохо. ..........
ЛАД передергивает как обычно опыт парторга не пропьешь)
Ещё один нейросифилитик, не способный прочитать пост до конца. yanyura написал, что " у довольно великому райцентрі (Нікополі)" можно было купить продукты. А вот позже вже у 1975-76 роках, коли відпрацювувах по розподілу у маленькому райцентрі, вже були "рибні дні", у вівторок та четверг, коли у магазинах/столових/кафе не можна було купити нічого мясного, всі блюда були тільки рибні, в решті днів у магазинах з мясного продавались тільки свині голови та ратиці.
-
ЛАД
-
2
-
- Повідомлень: 40859
- З нами з: 31.08.10
- Подякував: 5386 раз.
- Подякували: 4877 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
6
Додано: Вів 23 чер, 2026 21:11
ЛАД написав:А по технике уже 100 раз писали - ещё скажите, что тогда мобильных телефонов не было. И главное, что это будет чистой правдой.
я задав пять питаннь телефонна будка в Німеччині -звязок з совком був Грозний-звязок з іншим містом совка треба замовляти велосипед 1885 року конструкції - в совку було менше на особу ніж машин в Німеччині кондиціонер/пралка/туалетний папір існували в США в 1957 році, в совку зявились перед розвалом.. подорожі за кордонсередній метраж житла на особу з 10м2 в 1950 до 17 м2 в 1991 - Україна від 22 м2 Всі ці речі зараз в Україні є і були в країнах оточуючих совок тоді коли цих речей/технологій в совку не було То якщо їх не було в совку-чи було життя в совку гіршим в тих самих 1,5-2 рази До речі Так можна їсти ковбасу з картону, тушонку з хрящів і стояти в черзі за молоком бо з бідона +1% ( брехня кінчена, бо якраз РОЗБАВИТИ молоко в тетрапаку складніше ніж долити води в молоко , молоко в сметану ) і набирати потрібні калорії.. От тільки якщо замість цукорки ти жуєш цукровий буряк... то як би це правильніше і корисніше... от тільки тоді ти дуже стаєш схожим на худобу.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 29300
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 306 раз.
- Подякували: 3065 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Вів 23 чер, 2026 21:30
budivelnik Да школа ЕШБ непокобелима. Что-то объяснять бесполезно. Вы способны только на "заткни морду". Вот только я ещё помню послевоенные бараки. И люди тогда сами себе строили относительно немного. В основном строило государство. И если бы в УССР не строили вдвое больше, чем сегодня, то где бы вы сейчас жили, объяснять не буду. Население Украины с 1970 по 1980 увеличилось с 47,11 млн чел. до 49,95 млн чел., т.е. на 2,84 млн. А построено за эти 10 лет было около 200 млн кв. м. - примерно столько же, сколько построено за 20 лет с 2000 до 2020 года. В результате и сегодня подавляющая часть населения живёт в домах советской постройки, а не в домах, построенных героическим трудом будивельника после 2000 года. И даже "ДЕМОГРАФІЧНІ проблеми" не помогают. Может, вы и ели "замість цукорки цукровий буряк" и тушёнку из хрящей, я таким не питался. Но не буду повторять опыт детройта и пытаться вам доказывать элементарные вещи. Вы хорошо освоили 4 действия арифметики и справочник Стеля, продолжайте.
-
ЛАД
-
2
-
- Повідомлень: 40859
- З нами з: 31.08.10
- Подякував: 5386 раз.
- Подякували: 4877 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
6
Додано: Вів 23 чер, 2026 21:41
prodigy написав:........ я тільки футбол/баскетбол дивлюсь, решту дня важко працюю (ось тільки закінчив дерева поливати-150 ведер за годину, пойду відпочивати-футбол дивитись 
Если вы способны на такий важкий труд, то вы 4 года назад вполне справились бы и в армии.
-
ЛАД
-
2
-
- Повідомлень: 40859
- З нами з: 31.08.10
- Подякував: 5386 раз.
- Подякували: 4877 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
6
Додано: Вів 23 чер, 2026 21:44
Hotab Как вам компашка песикот, прохожий, шаман, продиджи, будивельник? Они заметно лучше флаймена или летусрока? Вопросы почти риторические. Отвечать не обязательно.
-
ЛАД
-
2
-
- Повідомлень: 40859
- З нами з: 31.08.10
- Подякував: 5386 раз.
- Подякували: 4877 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
6
Додано: Вів 23 чер, 2026 21:57
-
flyman
-
-
- Повідомлень: 43133
- З нами з: 09.03.14
- Подякував: 1650 раз.
- Подякували: 2895 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
Додано: Сер 24 чер, 2026 00:10
prodigy написав: Banderlog написав: prodigy написав:ти ж наполегливо преш проти країни, від якої отримаєш гроші
пропоную замінити мене на службі кимсь більш патріотичнонастроєним і їм втірать разну чуш як донатите в тилу та моцко платити. А на мене ваш телемарафонівський брєд не діє. Це такі як ти слухають піаністів, а ті слухають некромантів і совєтуються З ворожкою Марієй Тіхой, і брешуть люди що вона нєкоторих міністрів поцінововувавачів "єворопейських цєнностєй" та внєдрєнія високих технологій  ...
понятія не маю, ти про що? хто це всі люди-ворожки-піанисти,
це висоінтелектуальні лідери твоєї держави 
-
Banderlog
-
-
- Повідомлень: 5592
- З нами з: 24.06.14
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
Додано: Сер 24 чер, 2026 02:37
Самое смешное, что он переживает о том, что школьники не читают украинскую литературу за межами шкільної програми. Маленькая проблема в том, что они не читают никакую литературу. И он как-то уж слишком настроен против "левых". Украинцы обязательно должны быть "правыми"? Интересный взгляд.
-
ЛАД
-
2
-
- Повідомлень: 40859
- З нами з: 31.08.10
- Подякував: 5386 раз.
- Подякували: 4877 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
6
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
|
2 |
36189 |
Чет 14 тра, 2026 05:16 shapo
|
|
|
0 |
36148 |
|
|
|
36 |
339031 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|