|
Ринок ОВДП |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
Додано: Суб 20 чер, 2026 10:58
якщо овдп куплені через дію при завершенні (19-08-2026) коли впадуть на картку дія? в той же день чи пізніше?
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 195
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 20 чер, 2026 12:01
tester3373 Понад 90% що 19-го. Залежить ще і від брокера. Сенс найоперативніший.
-
Ой+
-
-
- Повідомлень: 7458
- З нами з: 19.04.12
- Подякував: 113 раз.
- Подякували: 1204 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
6
Додано: Суб 20 чер, 2026 13:33
Ой+ брокер же сам сенс. тобто овдп сенса куплені через дію з виплатою на карту сенс-дія. цікавить чи не будуть тупити більше 1го дня. тобто наскільки ймовірно шо виплатять 21го наприклад.
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 195
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 20 чер, 2026 13:41
tester3373 Тоді 99%, що 19-го і отримаєте, виходячи з попереднього досвіду.
-
Ой+
-
-
- Повідомлень: 7458
- З нами з: 19.04.12
- Подякував: 113 раз.
- Подякували: 1204 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
6
Додано: Суб 20 чер, 2026 17:27
tester3373 написав:тобто наскільки ймовірно шо виплатять 21го наприклад
Маловероятно, но возможно. Желательно прям голову на плаху не класть, что в тот же день будет. Было, что и Сенс два дня опаздывал (по регламенту может до трёх). Кинто, как оказалось, себе и 5 дней в договор заложил. Месяц назад на день протормозил - тут прям истерика была.
-
moveton
-
-
- Повідомлень: 7135
- З нами з: 23.03.18
- Подякував: 141 раз.
- Подякували: 911 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
2
16
1
Додано: Сер 24 чер, 2026 09:02
Дюрі-бачі написав:Через кілька копійок (які зняли як відсотки за покупки) залетів я в Сенсі на прибуток з ОВДП за кілька місяців... Схоже пора мені зав'язувати
Всегда оставляйте на карте денежку на копеечный процент за использование КЛ. И так со всеми банками, кто балуется с начислением копеек, с той лишь разницей, что в Сэнсе нужно ещё учитывать плату за РКО в 100 грн. Банки любят такие истории, как у вас. Думаю, все банки, которые начисляет эти копейки за использование КЛ, сознательно не информируют своих клиентов заранее о предстоящем начислении, сроках его погашения и, главное, о том, что будет, если вовремя не заплатить. Это нарушение со стороны банка, но доказать это банку нереально из-за подписанного кредитного договора, который составлен заведомо не в пользу клиента. Что тоже нарушение, но это прям надо очень глубоко копать. Я так в начале влетел с Кредит Днепром. Писал об этом в ветке. В моём случае комиссия в 0,75 грн превратилась в что-то около 3000 грн.
-
ВЕСЕЛЬЧАК У
-
-
- Повідомлень: 250
- З нами з: 24.03.23
- Подякував: 34 раз.
- Подякували: 49 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 24 чер, 2026 09:12
Дюрі-бачі написав:Через кілька копійок (які зняли як відсотки за покупки) залетів я в Сенсі на прибуток з ОВДП за кілька місяців... Схоже пора мені зав'язувати
Тобто, вчасно не заплатили копійки за користування кредитом та вилетіли з пільгового періоду?
-
V2
-
4
-
- Повідомлень: 8360
- З нами з: 03.07.09
- Подякував: 299 раз.
- Подякували: 1374 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 24 чер, 2026 14:22
На дія картку від моно, яку вказував при купівлі, сьогодні впали лише 223к за 223 овдп Соледар (до 24.06). А відсотки мають впасти окремо? На якийсь інший рахунок?
-
Cellardoor
-
-
- Повідомлень: 5
- З нами з: 29.12.25
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 24 чер, 2026 15:17
V2 написав:Тобто, вчасно не заплатили копійки за користування кредитом та вилетіли з пільгового періоду?
Так. Заплатив стільки, як писало в системі що необхідно, щоб залишатись в пільговому періоді, не перевірив вчасно, вилетів з пільгового.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6350
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 964 раз.
- Подякували: 674 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 24 чер, 2026 16:16
Cellardoor написав:На дія картку від моно, яку вказував при купівлі, сьогодні впали лише 223к за 223 овдп Соледар (до 24.06). А відсотки мають впасти окремо? На якийсь інший рахунок?
Минфин раздельно погашение и купон платит. Поэтому оно и на карту попадает отдельно и может быть с заметной паузой. Обычно в пределах нескольких часов. А если покупалось несколькими порциями, то количество платежей может и на количество порций умножаться. Всё это от ДУ зависит. Но счёт для выплат для погашения и купона одинаковый, конечно. В паспорте бумаги на это только одно поле.
-
moveton
-
-
- Повідомлень: 7135
- З нами з: 23.03.18
- Подякував: 141 раз.
- Подякували: 911 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
2
16
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
55848 |
|
|
|
0 |
53139 |
Пон 28 кві, 2025 22:38 dan74
|
|
|
3 |
60587 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|