Ринок ОВДП

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #<1 ... 1167116811691170>
Повідомлення Додано: Суб 20 чер, 2026 10:58

Re: Ринок ОВДП

якщо овдп куплені через дію при завершенні (19-08-2026) коли впадуть на картку дія?
в той же день чи пізніше?
tester3373
 
Повідомлень: 195
З нами з: 09.02.25
Подякував: 11 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 чер, 2026 12:01

tester3373 Понад 90% що 19-го. Залежить ще і від брокера. Сенс найоперативніший.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7458
З нами з: 19.04.12
Подякував: 113 раз.
Подякували: 1204 раз.
 
Профіль
 
2
6
Повідомлення Додано: Суб 20 чер, 2026 13:33

Ой+
брокер же сам сенс.
тобто овдп сенса куплені через дію з виплатою на карту сенс-дія.
цікавить чи не будуть тупити більше 1го дня. тобто наскільки ймовірно шо виплатять 21го наприклад.
tester3373
 
Повідомлень: 195
З нами з: 09.02.25
Подякував: 11 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 чер, 2026 13:41

tester3373 Тоді 99%, що 19-го і отримаєте, виходячи з попереднього досвіду.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7458
З нами з: 19.04.12
Подякував: 113 раз.
Подякували: 1204 раз.
 
Профіль
 
2
6
Повідомлення Додано: Суб 20 чер, 2026 17:27

Re: Ринок ОВДП

  tester3373 написав:тобто наскільки ймовірно шо виплатять 21го наприклад

Маловероятно, но возможно. Желательно прям голову на плаху не класть, что в тот же день будет. Было, что и Сенс два дня опаздывал (по регламенту может до трёх). Кинто, как оказалось, себе и 5 дней в договор заложил. Месяц назад на день протормозил - тут прям истерика была.
moveton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7135
З нами з: 23.03.18
Подякував: 141 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
 
3
2
16
1
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 09:02

  Дюрі-бачі написав:Через кілька копійок (які зняли як відсотки за покупки) залетів я в Сенсі на прибуток з ОВДП за кілька місяців... Схоже пора мені зав'язувати


Всегда оставляйте на карте денежку на копеечный процент за использование КЛ. И так со всеми банками, кто балуется с начислением копеек, с той лишь разницей, что в Сэнсе нужно ещё учитывать плату за РКО в 100 грн.
Банки любят такие истории, как у вас. Думаю, все банки, которые начисляет эти копейки за использование КЛ, сознательно не информируют своих клиентов заранее о предстоящем начислении, сроках его погашения и, главное, о том, что будет, если вовремя не заплатить. Это нарушение со стороны банка, но доказать это банку нереально из-за подписанного кредитного договора, который составлен заведомо не в пользу клиента. Что тоже нарушение, но это прям надо очень глубоко копать.
Я так в начале влетел с Кредит Днепром. Писал об этом в ветке. В моём случае комиссия в 0,75 грн превратилась в что-то около 3000 грн.
ВЕСЕЛЬЧАК У
Аватар користувача
 
Повідомлень: 250
З нами з: 24.03.23
Подякував: 34 раз.
Подякували: 49 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 09:12

  Дюрі-бачі написав:Через кілька копійок (які зняли як відсотки за покупки) залетів я в Сенсі на прибуток з ОВДП за кілька місяців... Схоже пора мені зав'язувати

Тобто, вчасно не заплатили копійки за користування кредитом та вилетіли з пільгового періоду?
V2
4
 
Повідомлень: 8360
З нами з: 03.07.09
Подякував: 299 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 14:22

На дія картку від моно, яку вказував при купівлі, сьогодні впали лише 223к за 223 овдп Соледар (до 24.06). А відсотки мають впасти окремо? На якийсь інший рахунок?
Cellardoor
 
Повідомлень: 5
З нами з: 29.12.25
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:17

Re: Ринок ОВДП

  V2 написав:Тобто, вчасно не заплатили копійки за користування кредитом та вилетіли з пільгового періоду?

Так. Заплатив стільки, як писало в системі що необхідно, щоб залишатись в пільговому періоді, не перевірив вчасно, вилетів з пільгового.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6350
З нами з: 29.07.22
Подякував: 964 раз.
Подякували: 674 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 16:16

  Cellardoor написав:На дія картку від моно, яку вказував при купівлі, сьогодні впали лише 223к за 223 овдп Соледар (до 24.06). А відсотки мають впасти окремо? На якийсь інший рахунок?

Минфин раздельно погашение и купон платит. Поэтому оно и на карту попадает отдельно и может быть с заметной паузой. Обычно в пределах нескольких часов. А если покупалось несколькими порциями, то количество платежей может и на количество порций умножаться. Всё это от ДУ зависит. Но счёт для выплат для погашения и купона одинаковый, конечно. В паспорте бумаги на это только одно поле.
moveton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7135
З нами з: 23.03.18
Подякував: 141 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
 
3
2
16
1
  #<1 ... 1167116811691170>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 55848
Переглянути останнє повідомлення
Нед 11 січ, 2026 15:05
moveton
Валютні ОВДП
dan74 » Пон 28 кві, 2025 22:38
0 53139
Переглянути останнє повідомлення
Пон 28 кві, 2025 22:38
dan74
Продаж ОВДП
кеннек » Нед 13 жов, 2024 12:40
3 60587
Переглянути останнє повідомлення
Нед 13 жов, 2024 18:19
prodigy
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама