Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1816418165181661816718168 ... 18183>
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:40

  prodigy написав:
  shapo написав:На моей памяти по ещё советскому ТВ в начале 80-х или в конце 70-х показывали,как Звияд под диктовку КГБ зачитывал покаянные признания.
Так что не верю я в этих святых мучеников от слова совсем. Разве что Буковский был реальным диссидентом.


якщо питання життя, вибір між "покаяниєм" і виходом у вікно, то мабуть ...краще було Навальному не повертатись у мордор(хто б до нього як не ставився за "Крим не бутерброд").

А зачитати під диктовку кгб покаяння- не є угода із совістю, а те що Шеварднадзе привезли з Москви, грузинські люди мають памятати.
Курочкіну дивися декілька раз, тільки що ця правда після 35 років має для грузин,
вони вибрали як свині російське корито


Я потому и вспомнил Буковского который на это не шел. И не он один.
Так в 2010 и украинцы выбрали Януковича.
Мотивы Курочкиной как родственницы Стецько понятны,вот только откуда убеждение что она говорит правду. Сколько ей лет было и кем она была в конце 80-х,начале 90-х чтобы что-то оценивать?
Востаннє редагувалось shapo в Сер 24 чер, 2026 15:42, всього редагувалось 1 раз.
shapo
 
Повідомлень: 5182
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 888 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:41

  Banderlog написав:
  pesikot написав:
  Banderlog написав:Ні. Давайте не будем зважати на декларації і підем шляхом виключення. Влада у нас ліва?) Після рейдерського захвату соціалістичної партії ківою .. в нас ліви нема. Зовсім, наглухо. Тепер візьмемем правих. Умовно розділим спектр на правих консєрваторів і правих лібералів.
Праві консерватори - правий сєктор, свобода, братство. В них всіх підтримка 7 відсотків, разом в полнолуніє.

З моменту незалежності України у нас ніколи не було ні лівих, ні правих.

Були умовні центристи, прибічники сильної руки та популісти в асортименті

  Banderlog написав:Потом побочні ознаки -релігія і лгбт. Правильно тут влада ліберальні безбожники і пропагандисти цінностей... :lol:

Враховуючи, що попів РПЦ часто застають в кроватях с молоденькими келейниками, то тобі релігія+лгбт дуже тригерить )

Ага, застають сбушники непонятно тіки коли і кого))) застають, частенько.

Взагалі, то я писав саме про попів РПЦ (які саме РПЦ), але як тебе тригернуло на СБУ )
Тобто ти сам знаеш, що УПЦ МП - це підрозділ РПЦ
І в УПЦ МП, також люблять молоденьких келейників, все як старші товарсчі з РПЦ
  Banderlog написав:А про тригерить... то яке ставлення до лгбт маршів в зеленського? Єрмака? Федорова, Порошенка?
Прально, таке як і в тебе :lol:

Мені на лгбт-марші - до лампади, бо я по дівчаткам

Це тіки латентним гомосексуалістам не подобаються лгбт-марші, старий Фройд був правий )
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14355
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:42

"Я боявся забути": у Чернігові колишній військовополонений презентував українськомовну версію своєї книги Jingle bellZ
Колишній військовополонений Олексій Ануля 16 червня у Чернігові презентував українськомовну версію своєї книги Jingle bellZ. Відбулося це в обласному художньому музеї. Одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ Олексій разом з батьком Юрієм стали на захист Чернігівщини, брали участь у бою за Лукашівку 9 березня 2022-го. Юрія Анулю російські військові катували та вбили, а Олексія взяли до полону, де він пробув майже 10 місяців, витримавши численні катування.
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14355
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:47

Banderlog
Согласен, сегодня понятия "правые-левые" сильно перепутались.
Часто левые придерживаются взглядов, которые раньше явно считались правыми и наоборот
У нас классических левых вообще не осталось после запрета компартии и краха соцпартии. Остались только правые с разной степенью "правизны".
В Европе всё же какое-то деление ещё есть. И не имею ввиду отношение к ЛГБТ.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40890
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:54

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  shapo написав:Так в 2010 и украинцы выбрали Януковича.


на жаль не було вибору:
Юля-#всепропало#, яка мріяла легти під х*йло
за 5% персональної знижки на газові контракти
(ніхто би нічого не дізнався, все на офшор, як і досі Юля гола боса, все на родичей записано)
і ВітяОвощ(саша стоматолог, і курченко-грабували камазами ),
за це і платимо життям своїх громадян-військових і цивільних,
а ще гірше коли діти гинуть
prodigy
 
Повідомлень: 14072
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3419 раз.
Подякували: 3371 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 16:07

  budivelnik написав:
  shapo написав:Они занимались тем,что давали 60коп с рубля принесенного договора ,в то время как в моем НИИ я получал 20 коп,те на ровном месте создавали первоначальный капитал.
Дивіться як совки палять економічну систему совка..
1 Отже совкодрочер отримував 20 копійок з заробленого рубля.
2 Тільки особам наближеним до влади дозволяли отримувати 60 копійок з заробленого рубля....



Через нттм мог работать любой,первые айтишники внутренние аутсорсники там подвизались.Но это время ускорения престр-гласность.,потом потеряло смысл,ибо чпшник с договора сам все забирал.
Sasha23
 
Повідомлень: 8
З нами з: 24.01.26
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 16:10

  prodigy написав:
  shapo написав:Так в 2010 и украинцы выбрали Януковича.


на жаль не було вибору:
Юля-#всепропало#, яка мріяла легти під х*йло
за 5% персональної знижки на газові контракти
(ніхто би нічого не дізнався, все на офшор, як і досі Юля гола боса, все на родичей записано)
і ВітяОвощ(саша стоматолог, і курченко-грабували камазами ),
за це і платимо життям своїх громадян-військових і цивільних,
а ще гірше коли діти гинуть



А почему забыли упомянуть бджоляра на которого в 2004 было столько надежд,а он все просрал?
И почему у грузин должно быть по-другому? Ведь в реформах Саакашвили было много показухи
shapo
 
Повідомлень: 5182
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 888 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 16:12

клоаунада с переговорами продолжается :mrgreen:

Віткофф, Кушнер та Рубіо працюють над досягненням мирної угоди, однак все залежить від путіна, — Рютте
Xenon
 
Повідомлень: 5995
З нами з: 25.02.09
Подякував: 76 раз.
Подякували: 326 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 16:17

  shapo написав:...........
Не знаю что современная историческая наука говорит о написании нового завета,но по памяти наибольшим рекламным агентом был апостол Павел,а через 200 лет было собран первый канон Нового завета.
Когда был собран канон, это другой вопрос.Важно, когда написаны.

Если изгнание менял это не наказание,то что это, особенно при декларации всепрощения и не осуждения грешников?
Это не наказание.
Они могут этим заниматься в любом другом месте, кроме храма.
В христианский собор Петра и Павла нельзя заходить в шортах. Я не знал, пришлось когда-то покупать какие-то тряпочки (по-моему, за 15 евро), чтобы зайти. Вряд ли это можно счесть наказанием.

К зимми мусульмане относили иудеев и христиан и у них были запрет на брак с мусульманами,ношения оружия,в некоторых странах невозможность защищать свои права в судах, кланяться при встрече с мусульманином, ездить на осле ,а не коне и платит специальный налог джизью.
Джизья платится вместо воинской повинности и мусульманского налога (закята) - "экономическое бронирование". :)
О браке ИИ говорит: "мусульманским мужчинам разрешено жениться на христианках и иудейках, при этом они не имеют права запрещать женам практиковать свою веру". Правда, мусульманкам такое запрещено.
Но, насколько знаю, такие же проблемы есть и у христиан и сложности возникают даже в случае принадлежности к разным конфессиям.
То, что запрещено/требуется только "в некоторых странах", означает, что это не предписание религии, а "искажения на местах".

Почему иранские евреи не покидают Иран и при этом осуждают Израиль показывая верноподданические чувства - так есть же сила привычки и слепая уверенность что завтра будет также как сегодня.
Поэтому Владимира Зеева Жаботинского немецкие и польские евреи обвиняли в всех смертных грехах когда он уговаривал их покинуть эти страны и переехать в Палестину в 30-х годах когда выезд ещё был возможен.
В Иране это продолжается всю историю.
И даже после Исламской революции прошло уже 47 лет.
Востаннє редагувалось ЛАД в Сер 24 чер, 2026 16:26, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40890
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 16:17

  shapo написав:
  prodigy написав:
  shapo написав:Так в 2010 и украинцы выбрали Януковича.


на жаль не було вибору:
Юля-#всепропало#, яка мріяла легти під х*йло
за 5% персональної знижки на газові контракти
(ніхто би нічого не дізнався, все на офшор, як і досі Юля гола боса, все на родичей записано)
і ВітяОвощ(саша стоматолог, і курченко-грабували камазами ),
за це і платимо життям своїх громадян-військових і цивільних,
а ще гірше коли діти гинуть


А почему забыли упомянуть бджоляра на которого в 2004 было столько надежд,а он все просрал?

б*** ... на этом форуме 2005-2007 года называют лучшими с финансовой точки зрения и только у самого умного shapo "он всё просрал"

Потому что, тебе в уши говна надули, ты в это поверил и побежал голосовать за Яныка

Потом, Порох был не такой и побежали голосовать за Зеленского

И никогда, такие как shapo, не признают, что их банально кинули лживыми лозунгами )
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14355
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
  #<1 ... 1816418165181661816718168 ... 18183>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Banderlog і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 37508
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 37530
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 341158
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама