|
Валютний ринок в контексті ДС |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
Додано: П'ят 26 чер, 2026 21:26
Миша-клиент дело вкуса. Мне все же привычнее обратная пропорция ("Блумберга", не знаю насколько она правильно сформулирована с учетом недавней дискуссии по "Кредо"): "EUR-USD X-RATE 1,1390"
Розумні люди навіть не «вмикаються» в якому форматі подали крос. Бо нема особливих складнощів для сприйняття. Виключно «вкусовщина». Але ж завжди є «тестери» з незакінченою освітою, у яких паніка коли подали не так як очікував.
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19449
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2633 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Суб 27 чер, 2026 08:51
Hotab написав:коли подали не так як очікував.
для початку я не питав крос. я питав ДЕ найкраще поміняти. у вас навіть думки не виникло що для переходу з бакса в євро можна використовувати інший крос. воно то і зрозуміло - коли банк кормить постійно одним і тим самим кросом то мізки перестають думати варіативно.
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 198
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 27 чер, 2026 10:54
tester3373 написав: Hotab написав:коли подали не так як очікував.
для початку я не питав крос. я питав ДЕ найкраще поміняти. у вас навіть думки не виникло що для переходу з бакса в євро можна використовувати інший крос. воно то і зрозуміло - коли банк кормить постійно одним і тим самим кросом то мізки перестають думати варіативно.
ми вже зрозуміли, що ти вважаєш себе дуже розумним. вважай далі... але не заважай своїм флудом іншим... інший крос - це який? зворотній? відкрив секрет Полішенеля. не подобається формат Кредо - дивись інші. ти запитав - тобі відповіли. потім розповідати - не так відповіли. тоді не питай...
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13345
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 844 раз.
- Подякували: 1795 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Суб 27 чер, 2026 12:10
Shaman написав:ти запитав - тобі відповіли. потім розповідати - не так відповіли. тоді не питай...
ще раз - я не питав крос. мені він не був потрібен. за підказку про кредо я подякував але коли дають те що не питав (крос) та ще й розказують що бери що дають то це якось дивно виглядає. і це ще м’яко сказано.
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 198
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
36714 |
39481252 |
Вів 23 чер, 2026 12:05 rjkz
|
|
|
2232 |
13921365 |
|
|
|
7978 |
24077058 |
П'ят 22 гру, 2023 23:55 Hotab
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|