Споживчий кошик українців за 7 міс. подешевшав на 10%

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2012 14:00

Споживчий кошик українців за 7 міс. подешевшав на 10%

Пропонуємо до обговорення:
Нинішня вартість основних продуктів харчування, що входять до споживчого кошика українців, знизилася на 10%

Дивися повний текст Споживчий кошик українців за 7 міс. подешевшав на 10%.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101011
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2012 14:14

Предвыборная пропаганда!
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2012 14:30

Если так подсчитывать - то у ПРАстов и их семей - кошик подешевел на 1000 000% или больше - за счёт освоенных миллиардов и откатов.

Вот молодцы !!!! - достгли такого огромного удешевления собственных кошикiв - от еды до авто/авиа парков, яхт и недвижимости. Апогей социализма. Где такое есть? Ну чем не благодетели? :roll:
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2012 14:34

Faceless
Як зазначив С.Петренко, на сьогоднішній день структура споживчого кошика в країні відповідає нормативам розвинених країн. Зокрема, 9,7% раціону українців становлять хлібобулочні вироби, 1,3% - крупи, 8% - овочі, 27,1% - м'ясо, 28% - молочні продукти, 2,3% - рибні продукти, 2,2% - яйця, 2,6% - цукор і 1,8% - олія.


С ув.
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 6449
З нами з: 25.01.06
Подякував: 84 раз.
Подякували: 444 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2012 14:42

Фрукты мы не едим? Кстати, за собранные ягоды и грибы тоже уже платить надо :mrgreen:

Где -10% то? На каких продуктах?
Если овощи подешевели на 10% это не значит, что вся корзина подешевела на 10%!
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4214
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2012 14:51

  Модератор написав:Faceless
Як зазначив С.Петренко, на сьогоднішній день структура споживчого кошика в країні відповідає нормативам розвинених країн. Зокрема, 9,7% раціону українців становлять хлібобулочні вироби, 1,3% - крупи, 8% - овочі, 27,1% - м'ясо, 28% - молочні продукти, 2,3% - рибні продукти, 2,2% - яйця, 2,6% - цукор і 1,8% - олія.


С ув.

А где цены?! 8) С указанием вида крупы.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2012 14:55

  Модератор написав:Faceless
Як зазначив С.Петренко, на сьогоднішній день структура споживчого кошика в країні відповідає нормативам розвинених країн. Зокрема, 9,7% раціону українців становлять хлібобулочні вироби, 1,3% - крупи, 8% - овочі, 27,1% - м'ясо, 28% - молочні продукти, 2,3% - рибні продукти, 2,2% - яйця, 2,6% - цукор і 1,8% - олія.


С ув.

Я ж потому и писал - точную структуру (т.е. всю - в статье менее половины перечислили) + цены, которые учитывались для подсчета (вообще никогда не указывали). Т.е. максимум - укажут что мясо - 27,1%, но вот учтено оно в корзине по 20 грн/кг, 40 или 80? Молокопродукты - какие и по сколько? Может в учет взяли одну сыворотку, и нарисовали падение стоимости корзины.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37832
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8323 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2012 14:58

Faceless
Реальную потребительскую инфляцию публикует П.Мельник (МРР), если не ошибаюсь.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2012 17:10

украинцы испытывают потребность в нормальных зп)))
Айболит
Аватар користувача
 
Повідомлень: 66
З нами з: 20.12.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2012 19:36

Кабмин: потребительская корзина украинцев за 7 мес. подешевела на 10%

Не, ну, кабминовская корзина может и подешевела - тут уже писали про закупку малины
для слуг народа по 672грн/кг...так, может они эту малину теперь по 600грн/кг
стали закупать ну, и всякие там анансы, рябчики и проч...кстати каламбур со словом
"ананас" -

Купил азаров домик в Австрии "а на нас" х.. положил :mrgreen:
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 278
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
1 992
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2026 07:50
chifth
2 1104
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 бер, 2026 09:54
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама