|
Споживчий кошик українців за 7 міс. подешевшав на 10% |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 14 сер, 2012 14:00
Пропонуємо до обговорення: Нинішня вартість основних продуктів харчування, що входять до споживчого кошика українців, знизилася на 10%
Дивися повний текст Споживчий кошик українців за 7 міс. подешевшав на 10%.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 сер, 2012 14:14
Предвыборная пропаганда!
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 сер, 2012 14:30
Если так подсчитывать - то у ПРАстов и их семей - кошик подешевел на 1000 000% или больше - за счёт освоенных миллиардов и откатов. Вот молодцы !!!! - достгли такого огромного удешевления собственных кошикiв - от еды до авто/авиа парков, яхт и недвижимости. Апогей социализма. Где такое есть? Ну чем не благодетели? 
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 сер, 2012 14:34
Faceless Як зазначив С.Петренко, на сьогоднішній день структура споживчого кошика в країні відповідає нормативам розвинених країн. Зокрема, 9,7% раціону українців становлять хлібобулочні вироби, 1,3% - крупи, 8% - овочі, 27,1% - м'ясо, 28% - молочні продукти, 2,3% - рибні продукти, 2,2% - яйця, 2,6% - цукор і 1,8% - олія.
С ув.
-
Модератор
-
- Модератор Форуму
-
- Повідомлень: 6462
- З нами з: 25.01.06
- Подякував: 87 раз.
- Подякували: 449 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 сер, 2012 14:42
Фрукты мы не едим? Кстати, за собранные ягоды и грибы тоже уже платить надо Где -10% то? На каких продуктах? Если овощи подешевели на 10% это не значит, что вся корзина подешевела на 10%!
-
ТупУм
-
- Критикан
-
- Повідомлень: 4214
- З нами з: 25.01.06
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 447 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 сер, 2012 14:51
Модератор написав:Faceless Як зазначив С.Петренко, на сьогоднішній день структура споживчого кошика в країні відповідає нормативам розвинених країн. Зокрема, 9,7% раціону українців становлять хлібобулочні вироби, 1,3% - крупи, 8% - овочі, 27,1% - м'ясо, 28% - молочні продукти, 2,3% - рибні продукти, 2,2% - яйця, 2,6% - цукор і 1,8% - олія.
С ув.
А где цены?!  С указанием вида крупы.
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 сер, 2012 14:55
Модератор написав:Faceless Як зазначив С.Петренко, на сьогоднішній день структура споживчого кошика в країні відповідає нормативам розвинених країн. Зокрема, 9,7% раціону українців становлять хлібобулочні вироби, 1,3% - крупи, 8% - овочі, 27,1% - м'ясо, 28% - молочні продукти, 2,3% - рибні продукти, 2,2% - яйця, 2,6% - цукор і 1,8% - олія.
С ув.
Я ж потому и писал - точную структуру (т.е. всю - в статье менее половины перечислили) + цены, которые учитывались для подсчета (вообще никогда не указывали). Т.е. максимум - укажут что мясо - 27,1%, но вот учтено оно в корзине по 20 грн/кг, 40 или 80? Молокопродукты - какие и по сколько? Может в учет взяли одну сыворотку, и нарисовали падение стоимости корзины.
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37864
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Вів 14 сер, 2012 14:58
Faceless Реальную потребительскую инфляцию публикует П.Мельник (МРР), если не ошибаюсь.
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 сер, 2012 17:10
украинцы испытывают потребность в нормальных зп)))
-
Айболит
-
-
- Повідомлень: 66
- З нами з: 20.12.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 сер, 2012 19:36
Кабмин: потребительская корзина украинцев за 7 мес. подешевела на 10%Не, ну, кабминовская корзина может и подешевела - тут уже писали про закупку малины для слуг народа по 672грн/кг...так, может они эту малину теперь по 600грн/кг стали закупать ну, и всякие там анансы, рябчики и проч...кстати каламбур со словом "ананас" - Купил азаров домик в Австрии "а на нас" х.. положил 
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
526 |
|
|
|
1 |
1142 |
|
|
|
2 |
1217 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|