Новий поворот війни: у Сирії почався безпрецедентний за розм

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 56789 ... 18>
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:53

  zeleniy написав:
  SAP написав:а так и было всегда: чем "круче" рабовладелец/феодал - тем лучше он мотивирует свое стадо. Надо ж держать статус, чтобы уважали и боялись другие :D


так мова про що? Ви, як раб, якого феодала собІ обрали б, якби була така можливІсть? КНДР чи штати?


только Россия наша родина 8)
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:56

  Дваждыдвашник написав:Нет, не отменили. Вопрос, в чьих интересах продвигается эта вся геополитика. Вероятно, в интересах тех кругов, чьих детей никогда не возьмет в перекрестье прицела правоверный снайпер.


ой, не треба лише лицемІрства, будь-яка влада будь-якоЇ держави свІту проводить свою внутрІшню та зовнІшню полІтику в Інтересах, в першу чергу, означених вами кругІв. США тут не виняток
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 12:00

  SAP написав:только Россия наша родина 8)


ваша, а не наша, ваша родІна. І чим краще полІтика РосІя на КавказІ вІд полІтики США на близькому сходІ? ТІльки тим, що ви ЇЇ раб?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 12:06

Re: Новий поворот війни: у Сирії почався безпрецедентний за

  zeleniy написав:ой, не треба лише лицемІрства, будь-яка влада будь-якоЇ держави свІту проводить свою внутрІшню та зовнІшню полІтику в Інтересах, в першу чергу, означених вами кругІв. США тут не виняток

Тогда возникает логичный вопрос: почему ЛЮБЫЕ деяния в Сирии Израиля, США и прочих (это финансирование и техническая поддержка боевиков, убивающих мирных жителей и представителей законной власти) рассматривается как добро, а попытки России продать Сирии С-300 - как вселенское зло ? Россия в данном случае преследует свои интересы (деньги, влияние в регионе, поддержка дружественной власти), и помогает бороться с террористами (что вобщем то не скрывают и западные СМИ и политики) :)
DrB
 
Повідомлень: 2676
З нами з: 08.01.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 1127 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 12:16

І чим краще полІтика РосІя на КавказІ вІд полІтики США на близькому сходІ?


А после того как омериканцы оккупировали Афганистан, местное население очень сильно пожалело о том, что они не "дружат" с Россией. Люди оценили разницу отношения российских и американских солдат к народу Афганистана . Это факт.
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 12:36

  DrB написав:Тогда возникает логичный вопрос: почему...


Це питаня не до мене. Я вважаю цей конфлІкт внутрІшньою справою СирІЇ І будь-яке втручання в нього, як США так І РФ не бажанІ. ЄдинІ, чІЄ втручання ще можна зрозумІти це ІзраЇль, адже вІд результату конфлІкту залежить з якими сусІдами ІзраЇлю доведеться Існувати...
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 12:41

  SAP написав:
А после того как омериканцы оккупировали Афганистан, местное население очень сильно пожалело о том, что они не "дружат" с Россией. Люди оценили разницу отношения российских и американских солдат к народу Афганистана . Это факт.


мІсцеве населення вам це саме доповІло чи рунет допомІг? чому мІсцеве населення не цІнило свого часу дружбу з совЄтами, а активно освоювало стІнгери?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 12:48

чому мІсцеве населення не цІнило свого часу дружбу з совЄтами, а активно освоювало стІнгери?


да в любом обществе найдется кучка ..., готовых продать хоть родину, хоть мать родную за зеленые бумажки. И когда такие "борцы за свободу" налаживают контакты с западными "демократорами" (а демократоры всегда рады прибрать чужие ресурсы к рукам и лучше бы чужими руками) то это "сотрудничество" перерастает в гражданскую войну. То же самое что сейчас в Сирии происходит, и в Ливии было, и в Афганистане было, и еще во многих регионах.
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 12:53

По-вашому, совЄти програли вІйну в АфганІстанІ через купку ...? регулярна армІя програла купцІ дикунІв? За деякими даними ця купка складала до 80%населення краЇни...
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 12:57

І знову подаІйнІ стандарти, однІй купцІ можна було призвати на допомогу у боротьбІ з власним народом совЄти І вони не ставали вІд цього ур**, а ІншІй купцІ просити допомоги в сша зась, бо вІдразу перетворишся на виродка, що торгуЄ батькІвщиною
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 56789 ... 18>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 588
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 10:20
salvydas
1 2253
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 тра, 2026 10:57
Дюрі-бачі
1 1080
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама