|
Новий поворот війни: у Сирії почався безпрецедентний за розм |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 21 тра, 2013 11:56
Дваждыдвашник написав:Нет, не отменили. Вопрос, в чьих интересах продвигается эта вся геополитика. Вероятно, в интересах тех кругов, чьих детей никогда не возьмет в перекрестье прицела правоверный снайпер.
ой, не треба лише лицемІрства, будь-яка влада будь-якоЇ держави свІту проводить свою внутрІшню та зовнІшню полІтику в Інтересах, в першу чергу, означених вами кругІв. США тут не виняток
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 тра, 2013 12:06
zeleniy написав:ой, не треба лише лицемІрства, будь-яка влада будь-якоЇ держави свІту проводить свою внутрІшню та зовнІшню полІтику в Інтересах, в першу чергу, означених вами кругІв. США тут не виняток
Тогда возникает логичный вопрос: почему ЛЮБЫЕ деяния в Сирии Израиля, США и прочих (это финансирование и техническая поддержка боевиков, убивающих мирных жителей и представителей законной власти) рассматривается как добро, а попытки России продать Сирии С-300 - как вселенское зло ? Россия в данном случае преследует свои интересы (деньги, влияние в регионе, поддержка дружественной власти), и помогает бороться с террористами (что вобщем то не скрывают и западные СМИ и политики) 
-
DrB
-
-
- Повідомлень: 2676
- З нами з: 08.01.09
- Подякував: 358 раз.
- Подякували: 1127 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 тра, 2013 12:16
І чим краще полІтика РосІя на КавказІ вІд полІтики США на близькому сходІ?
А после того как омериканцы оккупировали Афганистан, местное население очень сильно пожалело о том, что они не "дружат" с Россией. Люди оценили разницу отношения российских и американских солдат к народу Афганистана . Это факт.
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 21 тра, 2013 12:36
DrB написав:Тогда возникает логичный вопрос: почему...
Це питаня не до мене. Я вважаю цей конфлІкт внутрІшньою справою СирІЇ І будь-яке втручання в нього, як США так І РФ не бажанІ. ЄдинІ, чІЄ втручання ще можна зрозумІти це ІзраЇль, адже вІд результату конфлІкту залежить з якими сусІдами ІзраЇлю доведеться Існувати...
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 тра, 2013 12:41
SAP написав:А после того как омериканцы оккупировали Афганистан, местное население очень сильно пожалело о том, что они не "дружат" с Россией. Люди оценили разницу отношения российских и американских солдат к народу Афганистана . Это факт.
мІсцеве населення вам це саме доповІло чи рунет допомІг? чому мІсцеве населення не цІнило свого часу дружбу з совЄтами, а активно освоювало стІнгери?
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 тра, 2013 12:48
чому мІсцеве населення не цІнило свого часу дружбу з совЄтами, а активно освоювало стІнгери?
да в любом обществе найдется кучка ..., готовых продать хоть родину, хоть мать родную за зеленые бумажки. И когда такие "борцы за свободу" налаживают контакты с западными "демократорами" (а демократоры всегда рады прибрать чужие ресурсы к рукам и лучше бы чужими руками) то это "сотрудничество" перерастает в гражданскую войну. То же самое что сейчас в Сирии происходит, и в Ливии было, и в Афганистане было, и еще во многих регионах.
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 21 тра, 2013 12:53
По-вашому, совЄти програли вІйну в АфганІстанІ через купку ...? регулярна армІя програла купцІ дикунІв? За деякими даними ця купка складала до 80%населення краЇни...
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 тра, 2013 12:57
І знову подаІйнІ стандарти, однІй купцІ можна було призвати на допомогу у боротьбІ з власним народом совЄти І вони не ставали вІд цього ур**, а ІншІй купцІ просити допомоги в сша зась, бо вІдразу перетворишся на виродка, що торгуЄ батькІвщиною
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
589 |
|
|
|
1 |
2265 |
|
|
|
1 |
1087 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|