ЗМІ назвали Вінницю найкращим містом для життя в Україні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 20:55

ЗМІ назвали Вінницю найкращим містом для життя в Україні

Пропонуємо до обговорення:
ЗМІ назвали Вінницю найкращим містом для життя в Україні

Дивися повний текст ЗМІ назвали Вінницю найкращим містом для життя в Україні.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101011
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 20:55

бред на щет деловой активности безработицы я сам Винничанин, чистый да но транспорт за последних 2 года к примеру убили больше половины удобных маршрутов пустили под нож, и в общем дорогой город по некоторым показателям цены как в Киеве только вот средний доход Винничан отнюдь не как в Киеве. Походу Гройсман статью заказал
Crocodila
 
Повідомлень: 1028
З нами з: 11.01.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 22:16

Был в Виннице неоднократно. У Вас действительно лучше, чем у многих. Я жил и в Чернигове, и в Херсоне (это вообще ужОс!).
У вас неплохая ситуация с транспортом. Пусть чуть дороже, но общественный транспорт ходит и ночью.
У вас практически все аптеки и большинство супермаркетов 0-24. Я не болезненный, и не житель ночного города, но все же для многих это важно.
Мне понравились информационные таблички на каждой остановке общественного транспорта.
Мне понравилось качество дорог в городе.
Может и субъективно, но мне понравились и люди: приветливее и добрее как-то.
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19313
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2625 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Пон 29 лип, 2013 00:25

Re: ЗМІ назвали Вінницю найкращим містом для життя в Україні

Вінниця супер. Але ясно що Львів найкраще місто для життя...
Flicker
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1897
З нами з: 22.04.07
Подякував: 25 раз.
Подякували: 317 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 29 лип, 2013 07:05

бред -безработица у нас есть, а если проверите статьи на Финансах, то в етом году мы заняли первое место по расхищению средств выделенных на дороги- Гройсман статью заказал
gering
Аватар користувача
 
Повідомлень: 582
З нами з: 16.05.10
Подякував: 6 раз.
Подякували: 59 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 29 лип, 2013 10:55

я хоч і націоналіст, але мушу визнати: єврейчик таки непогано керує міським господарством. Дороги хороші, чисто, електротранспорт їздить дуже часто, трусами на вулицях уже не торгують. Шкода, що заскок у нього стався відносно маршруток
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 834
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
4 1251
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 20:41
seredddan
2 775
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 15:55
smarol1109
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама