У Мін'юсті розповіли, що робити користувачам реєстрів, чиї дані були захоплені рейдерами
Дивися повний текст У Мін'юсті розповіли - що робити для відновлення роботи з реєстрами, зламаними хакерами.
|
|
У Мін'юсті розповіли - що робити для відновлення роботи з реПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст У Мін'юсті розповіли - що робити для відновлення роботи з реєстрами, зламаними хакерами. Судячи з іншої інформації, оновлене програмне забезпечення звертається до іншого серверу, куди були попередньо "залиті" дані з оригіналу. Рейдерське захоплення усіх наших персональних даних. Тепер з нас/вас вмить можуть зробити документальних жебраків, змінивши прізвища власників компаній/нерухомості/депозитів тощо. Це повний ...
"необхідно звернутися до філій держпідприємства “Інформаційний центр” та безкоштовно отримати необхідний файл"
Звучит хорошо - бесплатно. Только сомневаюсь, что это будет бесплатно. В первую очередь будут давать тем, кто "поблагодарит", т.к. будет очень много желающих. Это же всё-таки госпредприятие! Попробуйте в поликлинике или ЖЭКе взять справку бесплатно - как на вас посмотрят. Может это специально устроили, чтобы немного бабла стригануть? Да и специалистов-айтишников там нормальных нет, т.к. госпредприятия им не платят достойную зарплату. Может, и из-за этого всё и рухнуло, а ищут крайних каких-то хакеров.
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||