|
Привіт з Харкова: Добкін почав збирати гроші на новий пам'ят |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:25
Пропонуємо до обговорення: Добкін почав збирати гроші на новий пам'ятник Леніну в Києві
Дивися повний текст Привіт з Харкова: Добкін почав збирати гроші на новий пам'ятник Леніну в Києві.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101036
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:25
тупизм комуняцких кацапят удивляет гораздо больше =)
-
grabovsky0290
-
-
- Повідомлень: 34
- З нами з: 04.07.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:26
Если соберут нормально бабла, хватит еще на памятник Гитлеру неподалеку...
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:30
Lawyer написав:Если соберут нормально бабла, хватит еще на памятник Гитлеру неподалеку...
Зачем Гитлеру, у нас что, своих героев не хватает. На памятник Сталину я бы сбросился, уже надоел весь этот бардак.
-
tiscov
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1733
- З нами з: 25.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 207 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:31
Миша, у тебя лицо скучное, тебе никто денег не даст! (с)
-
lxndr
-
-
- Повідомлень: 179
- З нами з: 25.06.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 7 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:35
tiscov написав: Lawyer написав:Если соберут нормально бабла, хватит еще на памятник Гитлеру неподалеку...
Зачем Гитлеру, у нас что, своих героев не хватает. На памятник Сталину я бы сбросился, уже надоел весь этот бардак.
Так это "герои" из одной песочницы... Ваши предки небось не жили в Украине в 32-33 годы, раз вы на Сталина будете скидываться... иначе бы не писали ахинею..
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:37
тут поступило более бюджетное и компромиссное предложение - облить Добкина водой, заморозить и поставить вместо Ленина 
-
fadbmel
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:40
fadbmel написав:тут поступило более бюджетное и компромиссное предложение - облить Добкина водой, заморозить и поставить вместо Ленина
в Харькове? ;)
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:41
Lawyer написав:Если соберут нормально бабла, хватит еще на памятник Гитлеру неподалеку...
Миша знатный мошенник, а его друг Гепа (кстати Адольфович  ), знатный наперсточник. Они деньги соберут и себе присвоят А заодно и себе рейтинг среди бабулек поднимут. Так сказать, убивают двух зайцев. 
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:42
тут поступило более бюджетное и компромиссное предложение - облить Добкина водой, заморозить и поставить вместо Ленина, Я підтримую і перед заливанням вставити дрина с сраку, так буде стильніше виглядати
-
Експерт з Зимбабве
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
546 |
|
|
|
1 |
546 |
|
|
|
1 |
897 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|