|
За поїздку на київський "антимайдан" у Дніпропетровську плат |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:46
Изя Гуд написав:Уже задержали тушку с пачкой медицинских страховок в руках? 
Нафига медицинские страховки? Хотите я вам пообещаю волшебное исцеление отовсех болезней, если завтра будете стоять за партию регионов?
-
Карбофос
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:47
Изя Гуд написав:Это был бы фурор! 
А как они собираются такую толпу ужерживать в одном месте? Ведь разбегутся же!
-
Карбофос
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:48
Допустим, работает в академии 100 человек и учится 700 студентов. И однажды директор собирает всех и говорит: или едите на майдан, или в понедельник заявления на стол. И приходит он в понедельник - а там на столе 800 заявлений. И остаётся он один академить. И так по всей стране. 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:51
Карбофос написав: Изя Гуд написав:Уже задержали тушку с пачкой медицинских страховок в руках? 
Нафига медицинские страховки? Хотите я вам пообещаю волшебное исцеление отовсех болезней, если завтра будете стоять за партию регионов?
Но ведь людей на майдан обещаниями не завлекают? А завлекают вполне характерного вида бумагой. (С передачей оной ещё до прибытия. По-крайней мере, частично. Кто ездил - тот знает)
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:54
George_12 написав:А это «мероприятие» приведет лишь в одному: дестабилизации ситуации с стране и срыве платежей по всем ключевым выплатам, в особенности незащищенным слоям населения: инвалидам, пенсионерам и т.д.
Доки нам будуть промивати мізки, що ключовими виплатами є платежі пенсіонерам, інвалідам та малозабезпеченим, в країні так і будуть продовжуватися майдани і дестабілізація. Тому що країна іждивенців по суті не має незалежності в будь-якому разі, її будуть кидати то в один бік, то в інший. Ну по-чесному, як може бути ключовою виплата в розмірі 800 грн.? Відчуваю, що зараз почнеться звинувачення в мій бік, що пенсіонери живуть на ці гроші, і це єдиний їх дохід. Але, панове, у цих людей є діти, які зобовязані їх забезпечувати. На мій погляд, ключовими для країни заходами - є інвестиції в прибуткові проекти та підтримка малого та середнього бізнесу. Що в нашій державі в принципі не робиться. Так от перейматися потрібно про те, що при той ситуації в бізнеспросторі, що склалася під час правління ПР, відсутність середнього класу призведе до того, що через деякий час робити оті так звані ключові виплати на пенсії просто ні з чого буде, і ми будемо провалюватися в боргову яму. Дуже шкода, що деякі представники східного регіону живуть одним днем: аби дали гроші за антимайдан. Не замислюючись, що через декілька років підприємства, орієнтовані на російський ринок можуть стати не цікавими для Росії, і вже ці люди будуть стояти на майдані проти ПР.
-
юлія
-
-
- Повідомлень: 86
- З нами з: 14.08.12
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 31 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 13 гру, 2013 16:02
Изя Гуд написав:Но ведь людей на майдан обещаниями не завлекают? А завлекают вполне характерного вида бумагой. 
Ага. А еще обещаниями проломить череп дубинкой. Шас!
-
Карбофос
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 13 гру, 2013 16:07
Карбофос написав: Изя Гуд написав:Но ведь людей на майдан обещаниями не завлекают? А завлекают вполне характерного вида бумагой. 
Ага. А еще обещаниями проломить череп дубинкой. Шас!
Нет, дают устное обещание, что "там ничего не будет. просто надо постоять, покричать". "Бойцов" вербуют за совсем другую оплату, кстати. И те примерно знают, на что идут. А также, намного лучше подготовлены к возможной своей участи...
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 13 гру, 2013 16:10
Lawyer написав: bikbik написав:А у нас всю юракадемию Підрахуя и педсостав, и студентов отправляют в Киев на выходные, иначе сразу заявление на стол.
Одесса кого на выборах поддержала??  Вот теперь пора и ж_опу свою поморозить за галочку в бюллетене..  Удачной поездки!
Нормальная Одесса не поддерживала нынешнего гаранта! Но везде есть неадекватные люди!
-
bikbik
-
-
- Повідомлень: 143
- З нами з: 24.10.13
- Подякував: 49 раз.
- Подякували: 45 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 13 гру, 2013 16:12
Изя Гуд написав:Нет, дают устное обещание, что "там ничего не будет. просто надо постоять, покричать".
На морозе... Несколько ночей подряд. Потом днем на бетонном полу отсыпаться. Питаться черте чем, и мыться, иногда. ну не надо собственные желания проецировать!
-
Карбофос
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 13 гру, 2013 16:15
Изя Гуд написав:Допустим, работает в академии 100 человек и учится 700 студентов. И однажды директор собирает всех и говорит: или едите на майдан, или в понедельник заявления на стол. И приходит он в понедельник - а там на столе 800 заявлений. И остаётся он один академить. И так по всей стране. 
Не, лучше 800 больничных! Это будет по-одесски!
-
bikbik
-
-
- Повідомлень: 143
- З нами з: 24.10.13
- Подякував: 49 раз.
- Подякували: 45 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
7 |
10841 |
|
|
|
22 |
10311 |
|
|
|
2 |
1238 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|