За поїздку на київський "антимайдан" у Дніпропетровську плат

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345 ... 7>
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:46

  Изя Гуд написав:Уже задержали тушку с пачкой медицинских страховок в руках? :)

Нафига медицинские страховки? Хотите я вам пообещаю волшебное исцеление отовсех болезней, если завтра будете стоять за партию регионов?
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:47

Re: За поїздку на київський "антимайдан" у Дніпропетровську

  Изя Гуд написав:Это был бы фурор! :roll:
А как они собираются такую толпу ужерживать в одном месте? Ведь разбегутся же!
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:48

Допустим, работает в академии 100 человек и учится 700 студентов.
И однажды директор собирает всех и говорит: или едите на майдан, или в понедельник заявления на стол.

И приходит он в понедельник - а там на столе 800 заявлений.
И остаётся он один академить.

И так по всей стране. :lol:
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:51

  Карбофос написав:
  Изя Гуд написав:Уже задержали тушку с пачкой медицинских страховок в руках? :)

Нафига медицинские страховки? Хотите я вам пообещаю волшебное исцеление отовсех болезней, если завтра будете стоять за партию регионов?


Но ведь людей на майдан обещаниями не завлекают?
А завлекают вполне характерного вида бумагой. :wink:
(С передачей оной ещё до прибытия. По-крайней мере, частично. Кто ездил - тот знает)
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:54

Re: За поїздку на київський "антимайдан" у Дніпропетровську

  George_12 написав:А это «мероприятие» приведет лишь в одному: дестабилизации ситуации с стране и срыве платежей по всем ключевым выплатам, в особенности незащищенным слоям населения: инвалидам, пенсионерам и т.д.

Доки нам будуть промивати мізки, що ключовими виплатами є платежі пенсіонерам, інвалідам та малозабезпеченим, в країні так і будуть продовжуватися майдани і дестабілізація. Тому що країна іждивенців по суті не має незалежності в будь-якому разі, її будуть кидати то в один бік, то в інший. Ну по-чесному, як може бути ключовою виплата в розмірі 800 грн.? Відчуваю, що зараз почнеться звинувачення в мій бік, що пенсіонери живуть на ці гроші, і це єдиний їх дохід. Але, панове, у цих людей є діти, які зобовязані їх забезпечувати. На мій погляд, ключовими для країни заходами - є інвестиції в прибуткові проекти та підтримка малого та середнього бізнесу. Що в нашій державі в принципі не робиться. Так от перейматися потрібно про те, що при той ситуації в бізнеспросторі, що склалася під час правління ПР, відсутність середнього класу призведе до того, що через деякий час робити оті так звані ключові виплати на пенсії просто ні з чого буде, і ми будемо провалюватися в боргову яму. Дуже шкода, що деякі представники східного регіону живуть одним днем: аби дали гроші за антимайдан. Не замислюючись, що через декілька років підприємства, орієнтовані на російський ринок можуть стати не цікавими для Росії, і вже ці люди будуть стояти на майдані проти ПР.
юлія
 
Повідомлень: 86
З нами з: 14.08.12
Подякував: 5 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 16:02

Re: За поїздку на київський "антимайдан" у Дніпропетровську

  Изя Гуд написав:Но ведь людей на майдан обещаниями не завлекают?
А завлекают вполне характерного вида бумагой. :wink:

Ага. А еще обещаниями проломить череп дубинкой. Шас!
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 16:07

  Карбофос написав:
  Изя Гуд написав:Но ведь людей на майдан обещаниями не завлекают?
А завлекают вполне характерного вида бумагой. :wink:

Ага. А еще обещаниями проломить череп дубинкой. Шас!


Нет, дают устное обещание, что "там ничего не будет. просто надо постоять, покричать".
"Бойцов" вербуют за совсем другую оплату, кстати. И те примерно знают, на что идут. А также, намного лучше подготовлены к возможной своей участи...
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 16:10

  Lawyer написав:
  bikbik написав:А у нас всю юракадемию Підрахуя и педсостав, и студентов отправляют в Киев на выходные, иначе сразу заявление на стол.


Одесса кого на выборах поддержала?? :wink: Вот теперь пора и ж_опу свою поморозить за галочку в бюллетене.. :mrgreen: :mrgreen: Удачной поездки!


Нормальная Одесса не поддерживала нынешнего гаранта! Но везде есть неадекватные люди!
bikbik
 
Повідомлень: 143
З нами з: 24.10.13
Подякував: 49 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 16:12

Re: За поїздку на київський "антимайдан" у Дніпропетровську

  Изя Гуд написав:Нет, дают устное обещание, что "там ничего не будет. просто надо постоять, покричать".
На морозе... Несколько ночей подряд. Потом днем на бетонном полу отсыпаться. Питаться черте чем, и мыться, иногда. ну не надо собственные желания проецировать!
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 16:15

  Изя Гуд написав:Допустим, работает в академии 100 человек и учится 700 студентов.
И однажды директор собирает всех и говорит: или едите на майдан, или в понедельник заявления на стол.

И приходит он в понедельник - а там на столе 800 заявлений.
И остаётся он один академить.

И так по всей стране. :lol:


Не, лучше 800 больничных! Это будет по-одесски!
bikbik
 
Повідомлень: 143
З нами з: 24.10.13
Подякував: 49 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
  #<12345 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
7 10841
Переглянути останнє повідомлення
Суб 14 гру, 2024 21:02
beredis
22 10311
Переглянути останнє повідомлення
Сер 16 бер, 2022 07:54
_hunter
2 1238
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 лис, 2021 15:53
maxim0212
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама