|
Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниження |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:42
Есть еще вариант - полностью отказаться от гривны, присоединиться е Еврозоне, и ввести в оборот валюту Евро. Тогда будет не стрёмно нести в банк под 1-2% годовых. А если 4-5% - то уже стрёмно (есть риск, что у вас их украдут). Но в Украине это будет не скоро. А может никогда. Нынешней власти это не выгодно, ибо больше нельзя будет воровать...
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:44
А почему бы Держпідприємництву не инициировать ежегодный рост ВВП процентов на 7?
Востаннє редагувалось ZhukA в Сер 15 січ, 2014 13:45, всього редагувалось 1 раз.
-
ZhukA
-
-
- Повідомлень: 552
- З нами з: 20.10.11
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 87 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:45
Obval_Defoltovich написав:Нынешней власти это не выгодно, ибо больше нельзя будет воровать...
Грекам можно наворовать на 300 млрд, значит и нашим (не только нынешним) можно будет 
-
barrister
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:49
А не хр**на оно вообще нужно это Держпідприємництво  ? Что оно полезного делает, або робить?
-
Patrick
-
-
- Повідомлень: 1235
- З нами з: 18.09.13
- Подякував: 4166 раз.
- Подякували: 1712 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:54
[/quote] Почему ВЫЖИТЬ? Благодаря депозитам можно ЖИТЬ и не работать.[/quote] Особливо під 6%  Ви просто візьміть і порахуйте. Щоб хоч якось жити в Києві треба мінімум 5000 грн в місяць, або 60 000 грн в рік. Для отримання такого прибутку необхідно під 6% річних покласти 1 млн. грн. Тобто 120 тисяч доларів в еквіваленті. Це - мінімум ДВІ 1-к квартири (хороші). Їх можна здавати мінімум по 3000 грн кожна, тобто разом 6000. І ви НІЧИМ не ризикуєте. І вам начхати на курс. Іншими словами, ви спите спокійно. І не працюєте. p.s. А от щоб ЖИТЬ і нє работать, то тут 1 млн на депозиті не обійдешся![/quote] вы мыслите очень неправильно. Помимо цены квартиры есть еще плата за ремонт и амортизацию+ расходы на простой и т.д. В случае падения курса, доллар выиграет у квартиры. Также деньги суперликвидны, а квартиры нет. Когда вы сравниваете аренду с депозитом то надо брать гривневый депозит.[/quote] Ви напевно новину не прочитали і не в курсі, що обговорюється. Я саме про гривневий депозит і говорив, під 6% річних. До чого тут долар? А відносно амортизації і т.д. Не порівнюйте х... з пальцем.  Ви забули про амортизацію гривні за ті самі 5 років, коли реально потрібно буде підремонтувати квартиру.
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 13:57
“Я вважаю, що ставка депозитів 6% і ставка кредитів 12% були б прийнятними для України”, – зазначив він.
Жаль только что это против здравого смысла - у нас инфляция больше. Это значит что положить деньги на депо - просрать.
-
Яльг
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 14:01
Один идиот написал бред, а десять... то есть мы, его комментируем. Ноу коммент, бред он и есть бред
-
Fuz
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 14:04
Bestal_N написав:А відносно амортизації і т.д. Не порівнюйте х... з пальцем.  Ви забули про амортизацію гривні за ті самі 5 років, коли реально потрібно буде підремонтувати квартиру.
вся амортизация гривны перекрывается ставками+ навар На сегодняшний день вкладываться в недвигу невыгодно.
-
йцукен
-
-
- Повідомлень: 6805
- З нами з: 23.08.13
- Подякував: 219 раз.
- Подякували: 390 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 14:05
barrister написав: йцукен написав:вы мыслите очень неправильно. Помимо цены квартиры есть еще плата за ремонт и амортизацию+ расходы на простой и т.д. В случае падения курса, доллар выиграет у квартиры. Также деньги суперликвидны, а квартиры нет. Когда вы сравниваете аренду с депозитом то надо брать гривневый депозит.
Согласен, ПОТРАТИТЬ 1.2 млн, чтобы каждый месяц получать по 6 штук. В случае с депо - те же 6 штук, зато и 1.2 млн НЕ ПОТРАЧЕНЫ.
По-перше, я говорив не про 1,2 млн., а про 1. У випадку депо для отримання 6 штук дійсно треба 1,2 млн. По-друге, про НЕ ПОТРАЧЕНІ будете розказувати тим, хто таким чином НЕ ПОТРАТИВ у вересні 2008 року (сьогодні є загроза аналогічної ситуації). Ми ж усе ще обговорюємо гривню? Чи може Ви вже "втихаря" перейшли на долар? І про амортизацію, ремонт тощо можна було б говорити, і рівняти це до НЕПОТРАЧЕНОЇ гривні, якби батон сьогодні коштував 60 копійок, як біля 10 років тому, а метро - 50 копійок. І ще одне. Є люди, які маючи тимчасово вільні гроші кладуть на депо. Це нормально і виправдано. Ми ж зараз обговорюємо РАНТЬЄ, тобто тих, хто постійно тримає депозити і на них ЖИВЕ. А саме до таких застосовуються довготривалі тренди. І останнє. Ми обговорюємо 6% річних у гривні. Надіюсь, не забули? 
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 14:09
йцукен написав: Bestal_N написав:А відносно амортизації і т.д. Не порівнюйте х... з пальцем.  Ви забули про амортизацію гривні за ті самі 5 років, коли реально потрібно буде підремонтувати квартиру.
вся амортизация гривны перекрывается ставками+ навар На сегодняшний день вкладываться в недвигу невыгодно.
Ми обговорюємо 6% річних в гривні! Ви не забули?  Почитайте заголовок статті, а також зверніть увагу, на які коментарі я відреагував. Я про НЕВИГІДНІСТЬ 20% в гривні не говорив. Боязко (в нинішніх умовах) - так.
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1300 |
|
|
|
1 |
778 |
|
|
|
1 |
495 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|