Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниження

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123456 ... 12>
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:42

Есть еще вариант - полностью отказаться от гривны, присоединиться е Еврозоне, и ввести в оборот валюту Евро. Тогда будет не стрёмно нести в банк под 1-2% годовых. А если 4-5% - то уже стрёмно (есть риск, что у вас их украдут).
Но в Украине это будет не скоро. А может никогда. Нынешней власти это не выгодно, ибо больше нельзя будет воровать...
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:44

Приказано расти!

А почему бы Держпідприємництву не инициировать ежегодный рост ВВП процентов на 7?
Востаннє редагувалось ZhukA в Сер 15 січ, 2014 13:45, всього редагувалось 1 раз.
ZhukA
 
Повідомлень: 552
З нами з: 20.10.11
Подякував: 26 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:45

  Obval_Defoltovich написав:Нынешней власти это не выгодно, ибо больше нельзя будет воровать...


Грекам можно наворовать на 300 млрд, значит и нашим (не только нынешним) можно будет :D
barrister
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:49

А не хр**на оно вообще нужно это Держпідприємництво :roll: ? Что оно полезного делает, або робить?
Patrick
 
Повідомлень: 1235
З нами з: 18.09.13
Подякував: 4166 раз.
Подякували: 1712 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:54

[/quote]

Почему ВЫЖИТЬ? Благодаря депозитам можно ЖИТЬ и не работать.[/quote]

Особливо під 6% :mrgreen: Ви просто візьміть і порахуйте. Щоб хоч якось жити в Києві треба мінімум 5000 грн в місяць, або 60 000 грн в рік. Для отримання такого прибутку необхідно під 6% річних покласти 1 млн. грн. Тобто 120 тисяч доларів в еквіваленті. Це - мінімум ДВІ 1-к квартири (хороші). Їх можна здавати мінімум по 3000 грн кожна, тобто разом 6000. І ви НІЧИМ не ризикуєте. І вам начхати на курс. Іншими словами, ви спите спокійно. І не працюєте.

p.s. А от щоб ЖИТЬ і нє работать, то тут 1 млн на депозиті не обійдешся![/quote]
вы мыслите очень неправильно.
Помимо цены квартиры есть еще плата за ремонт и амортизацию+ расходы на простой и т.д.
В случае падения курса, доллар выиграет у квартиры.
Также деньги суперликвидны, а квартиры нет.
Когда вы сравниваете аренду с депозитом то надо брать гривневый депозит.[/quote]

Ви напевно новину не прочитали і не в курсі, що обговорюється. Я саме про гривневий депозит і говорив, під 6% річних. До чого тут долар?

А відносно амортизації і т.д. Не порівнюйте х... з пальцем. :D Ви забули про амортизацію гривні за ті самі 5 років, коли реально потрібно буде підремонтувати квартиру.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:57

Re: Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниж

“Я вважаю, що ставка депозитів 6% і ставка кредитів 12% були б прийнятними для України”, – зазначив він.

Жаль только что это против здравого смысла - у нас инфляция больше.
Это значит что положить деньги на депо - просрать.
Яльг
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:01

Один идиот написал бред, а десять... то есть мы, его комментируем. Ноу коммент, бред он и есть бред
Fuz
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:04

  Bestal_N написав:А відносно амортизації і т.д. Не порівнюйте х... з пальцем. :D Ви забули про амортизацію гривні за ті самі 5 років, коли реально потрібно буде підремонтувати квартиру.

вся амортизация гривны перекрывается ставками+ навар
На сегодняшний день вкладываться в недвигу невыгодно.
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6805
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:05

  barrister написав:
  йцукен написав:вы мыслите очень неправильно.
Помимо цены квартиры есть еще плата за ремонт и амортизацию+ расходы на простой и т.д.
В случае падения курса, доллар выиграет у квартиры.
Также деньги суперликвидны, а квартиры нет.
Когда вы сравниваете аренду с депозитом то надо брать гривневый депозит.


Согласен, ПОТРАТИТЬ 1.2 млн, чтобы каждый месяц получать по 6 штук.
В случае с депо - те же 6 штук, зато и 1.2 млн НЕ ПОТРАЧЕНЫ.


По-перше, я говорив не про 1,2 млн., а про 1. У випадку депо для отримання 6 штук дійсно треба 1,2 млн.
По-друге, про НЕ ПОТРАЧЕНІ будете розказувати тим, хто таким чином НЕ ПОТРАТИВ у вересні 2008 року (сьогодні є загроза аналогічної ситуації).

Ми ж усе ще обговорюємо гривню? Чи може Ви вже "втихаря" перейшли на долар? :D

І про амортизацію, ремонт тощо можна було б говорити, і рівняти це до НЕПОТРАЧЕНОЇ гривні, якби батон сьогодні коштував 60 копійок, як біля 10 років тому, а метро - 50 копійок.

І ще одне. Є люди, які маючи тимчасово вільні гроші кладуть на депо. Це нормально і виправдано. Ми ж зараз обговорюємо РАНТЬЄ, тобто тих, хто постійно тримає депозити і на них ЖИВЕ. А саме до таких застосовуються довготривалі тренди.

І останнє. Ми обговорюємо 6% річних у гривні. Надіюсь, не забули? :D
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:09

  йцукен написав:
  Bestal_N написав:А відносно амортизації і т.д. Не порівнюйте х... з пальцем. :D Ви забули про амортизацію гривні за ті самі 5 років, коли реально потрібно буде підремонтувати квартиру.

вся амортизация гривны перекрывается ставками+ навар
На сегодняшний день вкладываться в недвигу невыгодно.


Ми обговорюємо 6% річних в гривні! Ви не забули? :D Почитайте заголовок статті, а також зверніть увагу, на які коментарі я відреагував. Я про НЕВИГІДНІСТЬ 20% в гривні не говорив. Боязко (в нинішніх умовах) - так.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
  #<123456 ... 12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1300
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 гру, 2024 15:51
linkov_panels
1 778
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 гру, 2023 11:01
hazanovich_alexey
1 495
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 бер, 2023 12:28
antey1969
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама