Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниження

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 34567 ... 12>
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:19

  Bestal_N написав:Особливо під 6% :mrgreen: Ви просто візьміть і порахуйте. Щоб хоч якось жити в Києві треба мінімум 5000 грн в місяць, або 60 000 грн в рік. Для отримання такого прибутку необхідно під 6% річних покласти 1 млн. грн. Тобто 120 тисяч доларів в еквіваленті. Це - мінімум ДВІ 1-к квартири (хороші). Їх можна здавати мінімум по 3000 грн кожна, тобто разом 6000. І ви НІЧИМ не ризикуєте. І вам начхати на курс. Іншими словами, ви спите спокійно. І не працюєте.

p.s. А от щоб ЖИТЬ і нє работать, то тут 1 млн на депозиті не обійдешся!


А через годик эти две квартиры потребуют ремонта. Тысяч за 50 гривен... каждая...
yarg
 
Повідомлень: 13899
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:23

  barrister написав:Flex, если ВСЕ банки снизят, то куда денешься? В Россию? Другие источники инвестирования? Таких людей будет не более 10-15%. Остальные будут вынуждены нести под 6%. Типа хоть что-то, чем ничего.

П.С. Новость конечно малореальная, но с другой стороны - банкам НИЧЕГО не мешает постепенно снижать ставки по депозитам. Опять же - народ никуда не денется.

Якщо відсотки будуть менші за інфляцію - вигідніш тоді кредит брати. Але думаю, що всі ці заяви фігня.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:25

Бронепоезд, стой! Раз-два! (с)
Dimar
 
Повідомлень: 1139
З нами з: 31.08.09
Подякував: 425 раз.
Подякували: 607 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:26

  SharuM написав:
  Bestal_N написав: При нинішній ситуації і під 20% гривню боязко нести.

А под 6 никто не понесет.Зато сейчас лежат под 23 и я не работаю нигде.Хе)

Якщо не секрет - скільки відсотків в якій валюті? По скількох банках тримаєте, і як побили суми?
І якщо вже геть не секрет - скільки в місяць виходить? І скільки часу вже не працюєте?
Можна в приват.

Сам над таким задумаюсь - але на пенсію, бо в держави ніякої віри не має.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:28

Re: Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниж

Давно пора это делать, а то люди даже в бизнес вкладывать не хотят. Прикидывают и говорят, да я больше за год на депозите заработаю, а здесь вложи и не знаешь будет прибыль или нет.
tiscov
 
Заблокований
Повідомлень: 1733
З нами з: 25.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:37

  yarg написав:
  Bestal_N написав:Особливо під 6% :mrgreen: Ви просто візьміть і порахуйте. Щоб хоч якось жити в Києві треба мінімум 5000 грн в місяць, або 60 000 грн в рік. Для отримання такого прибутку необхідно під 6% річних покласти 1 млн. грн. Тобто 120 тисяч доларів в еквіваленті. Це - мінімум ДВІ 1-к квартири (хороші). Їх можна здавати мінімум по 3000 грн кожна, тобто разом 6000. І ви НІЧИМ не ризикуєте. І вам начхати на курс. Іншими словами, ви спите спокійно. І не працюєте.

p.s. А от щоб ЖИТЬ і нє работать, то тут 1 млн на депозиті не обійдешся!


А через годик эти две квартиры потребуют ремонта. Тысяч за 50 гривен... каждая...


І Ви туди ж. Переживаєте, що позолота з унітазів за рік злізе? :D
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:39

  tiscov написав:Давно пора это делать, а то люди даже в бизнес вкладывать не хотят. Прикидывают и говорят, да я больше за год на депозите заработаю, а здесь вложи и не знаешь будет прибыль или нет.

Что пора? Может еще постановление ПаРтии и ПРавительства выпустить? Ставки по депозитам - не выше 6%, кредитам - не выше 12%, колбаса - не дороже 2,20, водка - не дороже 3,62, зарплата - не меньше 1000 евро, пенсия - не меньше 500 евро, ...
А что - очень просто: бумага все стерпит.

Развивать экономику надо, а не языком трепать и делать такие тупые заявления, как Бродский. Если бы он еще и механизмы такого ограничения описал - цены бы не было, а так одни мечтания.

ЗЫ. О необходимости снижения как кредитных, так и депозитных ставок не спорю. Только от сотрясения воздуха они не опустятся.
Dimar
 
Повідомлень: 1139
З нами з: 31.08.09
Подякував: 425 раз.
Подякували: 607 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:48

  barrister написав:Flex, если ВСЕ банки снизят, то куда денешься? В Россию? Другие источники инвестирования? Таких людей будет не более 10-15%. Остальные будут вынуждены нести под 6%. Типа хоть что-то, чем ничего.

П.С. Новость конечно малореальная, но с другой стороны - банкам НИЧЕГО не мешает постепенно снижать ставки по депозитам. Опять же - народ никуда не денется.

Вы забываете, что депозит это риск для вкладчика, и если за 10%-15%-20% годовых пока еще есть желающие рисковать, то при 6% годовых может оказаться что проще держать деньги в трехлитровой банке и конечно же не в гривне. ;)
usrfrm
 
Заблокований
Повідомлень: 3806
З нами з: 16.11.08
Подякував: 2902 раз.
Подякували: 574 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:49

  Bestal_N написав:
По-перше, я говорив не про 1,2 млн., а про 1. У випадку депо для отримання 6 штук дійсно треба 1,2 млн.
По-друге, про НЕ ПОТРАЧЕНІ будете розказувати тим, хто таким чином НЕ ПОТРАТИВ у вересні 2008 року (сьогодні є загроза аналогічної ситуації).

Ми ж усе ще обговорюємо гривню? Чи може Ви вже "втихаря" перейшли на долар? :D

І про амортизацію, ремонт тощо можна було б говорити, і рівняти це до НЕПОТРАЧЕНОЇ гривні, якби батон сьогодні коштував 60 копійок, як біля 10 років тому, а метро - 50 копійок.

І ще одне. Є люди, які маючи тимчасово вільні гроші кладуть на депо. Це нормально і виправдано. Ми ж зараз обговорюємо РАНТЬЄ, тобто тих, хто постійно тримає депозити і на них ЖИВЕ. А саме до таких застосовуються довготривалі тренди.

І останнє. Ми обговорюємо 6% річних у гривні. Надіюсь, не забули? :D

если сравниваете гривну 2008 с долларом 2088 о пример некорректный ибо тогда надо сравнивать долла с квартирами.
в обоих случаях был одинаковый обвал из-за обвала гривны к доллару.
Если вы сравниваете доходность квартиры с депозитами, то сравнивайте ее с гривной, так как ваша недвига к ней привязана потому, что это наш внутренний украинский продукт, а валютные цены не более чем традиция из 90-х.
Долларовые депо, в данный момент, на много ликвиднее, проще и выгоднее недвиги.
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6805
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 14:52

  mju написав:
Сам над таким задумаюсь - але на пенсію, бо в держави ніякої віри не має.

такд елать можно десятилетиями до самой смерти, но этим надо жить, всегда мониторить ситуацию и не расслаблять булки.
И только на депо жить нельзя, надо постоянно менять структуру портфеля, сейчас выгодно депо, а завтра недвига и наоборот, а потом взорвется фондовый рынок, к примеру.
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6805
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 34567 ... 12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1300
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 гру, 2024 15:51
linkov_panels
1 778
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 гру, 2023 11:01
hazanovich_alexey
1 495
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 бер, 2023 12:28
antey1969
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама