Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниження

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 12>
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 12:53

Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниження

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомив голова Держпідприємництва Михайло Бродський

Дивися повний текст Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниження ставок депозитів до 6%.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101001
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 12:53

нюню. Все заберу и в Россию выведу . лучше буду там под 12 % держать....
yarg
 
Повідомлень: 13899
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 12:57

как обычно. взять и отменить :) кто понесет гривну под 6%???
MByte
 
Повідомлень: 829
З нами з: 07.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:00

MByte, в Прибалтике под 0,3% несут. И не жалуются :D
barrister
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:02

в прибалтике несут не гривну..А вы под 6 гривну лично понесете?
Flex
 
Повідомлень: 884
З нами з: 17.08.11
Подякував: 64 раз.
Подякували: 329 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:03

Як можна таку пургу, та ще й під таким заголовком "Грядет депозитная революция..." розміщувати на серйозному сайті. Finance остаточно скочуэться.
Краще б написали: "Бродський нанюхався - може щось з того буде?" :D

І чого це ніхто не додумається ініціювати висадку по усьому Києву апельсинів замість каштанів? Могли б забезпечувати самі себе цитрусовими :D :D :D
Востаннє редагувалось Bestal_N в Сер 15 січ, 2014 13:14, всього редагувалось 1 раз.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:05

Flex, если ВСЕ банки снизят, то куда денешься? В Россию? Другие источники инвестирования? Таких людей будет не более 10-15%. Остальные будут вынуждены нести под 6%. Типа хоть что-то, чем ничего.

П.С. Новость конечно малореальная, но с другой стороны - банкам НИЧЕГО не мешает постепенно снижать ставки по депозитам. Опять же - народ никуда не денется.
Востаннє редагувалось barrister в Сер 15 січ, 2014 13:06, всього редагувалось 1 раз.
barrister
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:05

  Flex написав:в прибалтике несут не гривну..А вы под 6 гривну лично понесете?


При нинішній ситуації і під 20% гривню боязко нести.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:07

  barrister написав:MByte, в Прибалтике под 0,3% несут. И не жалуются :D


Если правительство гарантирует что гривна будет рости по отношению к доллару минимум на 20 % в год - понесу и под 0.3 %. Не вопрос. :)
yarg
 
Повідомлень: 13899
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:07

Re: Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниж

г-н Бродский не стесняется своей глупости и некомпетентности в пенатах своего квази-мега-пустоведомства. а вот такому уважаемому ресурсу следовало бы заголовки попроще клепать. Вдруг гражданин поверит, что кто-то что-то может из этой бредятины "инициировать" )))
EWA
Аватар користувача
 
Повідомлень: 49
З нами з: 08.10.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1283
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 гру, 2024 15:51
linkov_panels
1 774
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 гру, 2023 11:01
hazanovich_alexey
1 488
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 бер, 2023 12:28
antey1969
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама