Донецьку область накрило безробіття: на одну вакансію претен

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 21:11

Донецьку область накрило безробіття: на одну вакансію претен

Пропонуємо до обговорення:
Донецьку область накрило безробіття: на одну вакансію претендують 16 осіб

Дивися повний текст Донецьку область накрило безробіття: на одну вакансію претендують 16 осіб.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101012
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 21:11

а как же титушки?
lestat
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2454
З нами з: 04.06.08
Подякував: 14 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 21:30

А это билет в счастливое будущее жителям трудового Донбасса от Януковича, Азарова , Ахметова и Клюева. Покращення в действии!
butylska
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 21:31

работы валом !! одних титушек требуется тыся 100 !!
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 21:35

тем временем в нищей румынии

4,53 RON (румынский лей) равен 1 евро

2278лей=502 евро средняя ЗП
http://fotohost.org/images/a1066ff4-38kB.png

уровень безработицы 7,3%
http://epp.eurostat.ec.europa.eu/cache/ ... -AP-EN.PDF
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 21:50

вы что, только на бабки ведётесь?
fedor_nevoselzev
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 21:54

  fedor_nevoselzev написав: вы что, только на бабки ведётесь?


графики духовности румын не смог нагуглить :oops:
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 22:41

Так это же наши кормильцы!
2805
 
Повідомлень: 110
З нами з: 20.07.10
Подякував: 435 раз.
Подякували: 32 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 22:45

тем временем в нищей румынии

Вы в Бухаресте были ? Там нормальные дороги, есть велодорожки, хорошее метро. Нам не попадалась молодежь , которая не могла ответить по английски ...
Нам до такой нищеты пилить и пилить :mrgreen:
ssnet
1
 
Повідомлень: 2145
З нами з: 28.04.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 458 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 23:40

и тем не менее Донецк продолжает сидеть с лапшой на ушах
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1370
Переглянути останнє повідомлення
Сер 02 кві, 2025 07:34
kiev_tayl
4 2032
Переглянути останнє повідомлення
Нед 26 січ, 2025 12:24
Дюрі-бачі
1 957
Переглянути останнє повідомлення
Вів 03 вер, 2024 07:33
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама