"Київстар", lifecell і "Vodafone-Україна" розпочали процес б
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
18 Травень, 2017 Держдепартамент США критикує рішення заборонити "ВКонтакте" та "Однокласники"
"Немає сумніву, що підконтрольні Росії мас-медіа намагаються підірвати західні ЗМІ за допомогою фейкових новин та фальшивої інформації, включно з Україною, де Росія використовує і інші методи, аби підірвати уряд в Києві. Тим не менш, свобода слова - ключовий елемент здорової демократії, яка прописана в Конституції України. Ми закликаємо український уряд знайти шляхи захистити свої національні інтереси таким чином, щоб це не підривало конституційні принципи".
freeze написав: Турчинов объяснил, что Яндекс.Пробки легко могли использовать русские танки. Это на полном серьезе. Яндекс.Погода собирал информацию о погоде над территорией Украины и передавал в Гидрометцентр в Москву.
Не знаю как там русским танкам, а Киевским водителям-жизнь усложнили..
Webracer написав:Після прийняття вольового рішення щодо блокування ресурсів агресора виявилося, що у нас ох скільки людей, які ніби не від реальності. Вони не розуміють, що іде війна, що ця війна була можлива лише тому, що через подібні інформаційні вікна кацапія роками вкладала у вуха українців потрібну їм інформацію, розповсюджувала дезінформацію і продукувала фейки, до речі, через які люди ставали міжнародними терористами, йшли вбивати і вбивали. І поки от такі не від світу цього не повернуться в реальність, до тих пір блокування повинно діяти. Це мінімум. А потім навіть розблокованими помийками ніхто не буде користуватися.
Не плутайте свободу слова із свободою дезінформації і тероризмом!
Люди "не от мира сего" не понимают, что все то же что было в ВК есть и в Фейсбуке. По логике таких людей "не от мира сего" надо банить и Фейсбук.
А еще люди "не от мира сего" никак не всунут себе в голову мысль, что если идет "война", то торговлся с противником не должна идти. А у нас полным ходом идет, потому что наше правительство этим "людям не от мира сего" в голову мысль про "войну" вложила, а само спокойно ведет партнерские отношения со "страной-агрессором".
П.С. Если Вы не поняли, то "не от мира сего" - это я про Вас и Вам подобным зомби, которыми манипулируют наши керманычи значительно сильнее, чем всякие Контактики.
Imp написав:А еще люди "не от мира сего" никак не всунут себе в голову мысль, что если идет "война", то торговлся с противником не должна идти. А у нас полным ходом идет,
Ну так ми її і зменшили. За послуги РФ отримає менше. Вони душать наш експорт, а ми їх. Що тут не зрозуміло? Ватани радіють будівництву ПП-2 і пищать від витискання російського бізнесу з України. Чому саме так, а не навпаки, зрозуміло навіть їм самим - не в тій державі живуть, і їх тут ніхто не тримає.
lapay написав:Ну так ми її і зменшили. За послуги РФ отримає менше. Вони душать наш експорт, а ми їх. Що тут не зрозуміло? Ватани радіють будівництву ПП-2 і пищать від витискання російського бізнесу з України. Чому саме так, а не навпаки, зрозуміло навіть їм самим - не в тій державі живуть, і їх тут ніхто не тримає.
Война? - Торговля сразу должна быть полностью остановлена, а не уменьшена. Полумеры должны быть неприемлемы. Но Вас почему то даже не "полумеры", а "микромеры" в этом направлении аж возбуждают. А к интернету Вы требуете сразу полноценных мер. Обожаю вышиватные двойные стандарты.