"Київстар", lifecell і "Vodafone-Україна" розпочали процес б
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Webracer написав:Після прийняття вольового рішення щодо блокування ресурсів агресора виявилося, що у нас ох скільки людей, які ніби не від реальності. Вони не розуміють, що іде війна, що ця війна була можлива лише тому, що через подібні інформаційні вікна кацапія роками вкладала у вуха українців потрібну їм інформацію, розповсюджувала дезінформацію і продукувала фейки, до речі, через які люди ставали міжнародними терористами, йшли вбивати і вбивали. І поки от такі не від світу цього не повернуться в реальність, до тих пір блокування повинно діяти. Це мінімум. А потім навіть розблокованими помийками ніхто не буде користуватися.
Ну да, вот я например не от мира сего - каждый раз когда бываю на вокзале в Киеве не могу заставить себя не видеть расписание движения поезда Киев-Москва. Так и говорю себе "это не реально, у нас же война" - но глаза ж зараза твердят обратное Хоть повязку на них надевай. Как тут не вспомнить "Тоталитарный Рэп" группы АЛИСА, 1987 год - вот он - слушайте пока можно -
"Тоталитарный рэп - всего лишь модель общества глухонемых A если они вдобавок плохо видят, то это только лучше для них"