BIGor написав:Нема там таких податків, тільки на UoP є підвищення податку при перевищенні порогу 120 000 зл, але там 54% за рік не вийде. Ба більше, в Польщі зараз більшість ІТ сидять на B2B (ФОП).
Ось зарплатний калькулятор, можете погратись
на UoP вийде десь біля 35%, разом із ZUS (який має "стелю")
мы просто привыкли, что существует некий пенсионный фонд, с которого платят пенсии всем, и другой подход не рассматривается. отсутствие пенсионного фонда — это сразу смерть))
но вместе с тем нигде в мире нет «детского фонда», и детей содержат родители — и это считается само собой разумеющееся. а можно было бы драть налоги в детский фонд и платить детям «пенсию» до 18 лет. ведь если кто-то вдруг на фронте точно так же потерял способность их содержать? что тогда делать? вешаться, конечно, сразу
Shaman написав:хоча як вирішити проблему формування пенсійного фонду - питання відкрите...
Це питання має єдине вірне рішення, але воно не подобається форумчанам.
поточних пенсіонерів на самозабезпечення? гадаю це доля нашого покоління - коли треба й пенсіонерів утримувати, й самому відкладати, бо з нашими пенсіями буде біда...
мы просто привыкли, что существует некий пенсионный фонд, с которого платят пенсии всем, и другой подход не рассматривается. отсутствие пенсионного фонда — это сразу смерть))
но вместе с тем нигде в мире нет «детского фонда», и детей содержат родители — и это считается само собой разумеющееся. а можно было бы драть налоги в детский фонд и платить детям «пенсию» до 18 лет. ведь если кто-то вдруг на фронте точно так же потерял способность их содержать? что тогда делать? вешаться, конечно, сразу
поки в світі краще не придумали. різниця лише пенсійний фонд інвестує чи солідарна система?
мы просто привыкли, что существует некий пенсионный фонд, с которого платят пенсии всем, и другой подход не рассматривается. отсутствие пенсионного фонда — это сразу смерть))
но вместе с тем нигде в мире нет «детского фонда», и детей содержат родители — и это считается само собой разумеющееся. а можно было бы драть налоги в детский фонд и платить детям «пенсию» до 18 лет. ведь если кто-то вдруг на фронте точно так же потерял способность их содержать? что тогда делать? вешаться, конечно, сразу
Треба розглянути наявність майна в пенсіонерів.. і дати можливість отримувати додаткові виплати під заставу майна в Державному органі... А отримані кошти цьому фонду хай повертають ті хто хоче отримати спадок, якщо ж витрати більші ніж спадок-то переходить у власність фонду.. Взагалі пенсіонери у нас малограмотні(економічно) тому будуть перебиватись з хліба на воду зберігаючи для нащадків трьохкімнатну на Хрещатику
Оце так аргумент! Рівень освіти і інтелекта одразу видно!
Що можна сказати з невихованої сволоти яка дозволяє собі змінювати цитування.. Ти не великий ігор ти великий дятел , який так і не зміг погодитись з тим що податки в розмірі 39-64% таки виплачують
budivelnik написав:Перше Зараз 2026 рік Ти хочеш сказати що в період 1986-2006 - 20 років були кращі зарплати ніж в період 2006-2026 ?
знаєш ролік про дитину, канфету і петю? так от ти - петя. 1980-2020 роки. 40 років стажу 20 років з 1980 по 2000 20 років з 2000 по 2020
А ти деБіл необучаємий.... В 1990-1995 році середня зарплата в Україні була 5 доларів/місяць 1995-2000 році середня зарплата в Україні піднялась з 5 в 1995 до 40 в 2000...
Про які суперзаробітки в ці періоди ти вякаєш? Як могли 5-40 доларів 1990-2000 років вплинути в позитивну сторону на пенсію?
ти ж волав недавно що рахують коефіцієнти до середньої зп. а тепер коли стало не вигідно згадав про абсолютні величини? ну ти й утирок.