|
Валютний ринок в контексті ДС |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
Додано: Сер 24 чер, 2026 18:25
sergey_sryvkin написав: budivelnik написав: moveton написав:Разве? Вычет НДС не сможет сделать по очевидной причине. Но записать в затраты почему нет?
Тобто для Вас купити дорожче на 20% ( бо витрати в ПДВ не поставиш) - це нормальний варіант для покупця?
А якщо ціна нижча на 30% ?  Це вже деталі.
Нижча на 30% вона може бути тільки там де немає оподаткування ПДВ.... Ще раз( вже сторінок пять тому пояснював) Якщо ФОП в когось купив і цей хтось є платником ПДВ, значить 20% ПДВ цей ФОП оплатив при покупці. Тепер цей ФОП продає платнику ПДВ... тепер ЩЕ 20% заплатить покупець платник ПДВ коли буде використовувати(продавати) куплене. Тобто тільки знижка в 44% оправдає купівлю у ФОПа не платника ПДВ
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 29311
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 306 раз.
- Подякували: 3072 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 24 чер, 2026 18:31
sergey_sryvkin написав: budivelnik написав:Якщо я вкладу в станок і отримаю від роботи на цьому станку додатковий дохід(ріст продуктивності праці) - то цей дохід буде оподатковуватись пдв+пдфо+військовий+єсв а якщо я таку ж суму вкладу на депозит то виграю як мінімум 42% (Єсв+ПДВ)
ЄСВ - це тільки якщо ви весь дохід пустите на ЗП, що не факт. А щодо депозиту - ставка депозиту зазвичай сильно менша ніж дохід виробництва. Інакше це не рентабельне виробництво. Тому тре порівнювати не відсотки, а суми. Взагалі я вважаю що податок на депозити це дурня, ніякий то не "дохід". Треба як мінімум враховувати інфляцію, а також збирати такі "податки" з сотні банків, а не з мільйонів громадян. Хай закладуть це в ставки (знизять їх на 2-3 відсотки за необхідності) і не морочать людям голову.
Розкажіть но мені-як ВИ легально можете вивести гроші? так щоб мали можливість їх ЛЕГАЛЬНО витратити.... Ну вклали ви 1 млн..... тут ще +/- ясно , поки не повернете доти податків немає, а тепер Ви ВИРІШИЛИ або - вивести цей млн з бізнесу? якщо фірма акцій не має і по чорному у Вас її не куплять -Ви вже заплатите по повній... або - виводити прибуток з цього млн... тут також без шансів... щось заховаєте як 1% корпоративних витрат , щось запустите на купівлю авто на фірму але використовувати будете самі, можливо навіть замовите обіди... але все це не вільний вивід і менінгіт. А вільно це ЄСВ+ПДФО+Військовий. Тому просто порівняйте Вклали в депо 10 млн ( щоб легше рахувати) отримали 1,5 млн з яких у Вас зняли 0,3 Чистими на руки 1,2.. Тепер ті самі яйця але в профіль Хочете отримати 1,2 на руки чистими +23% ПДФО+Військовий+22% ЄСВ+20ПДВ=маєте заробити 1,2+23%+22%+20=2,1 млн Отже на тих самих 10 млн+праця треба отримати 21% прибутку... так можна звичайно і 30% а можна й прогоріти.....
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 29311
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 306 раз.
- Подякували: 3072 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 24 чер, 2026 18:33
budivelnik написав:ПС чим поганий варіант ЛАД живе в однокімнатній вартістю в 1+ млн грн Звертається до органів соцопіки і просить дати йому субсидію розміром 10 000/місяць під заставу хати... І краще ніж зараз за 5000 - живе своїх 5-10-15 років за 15000. Приходить час і його діти пробують отримати спадок -а там напис - отримаєте ПІСЛЯ сплати субсидій які надані були її власнику... Хочете -вступайте у власність на хочете - отримуйте від держави різницю між вартістю і тим що вже отримав ЛАД ( ясно що по заниженому коефіцієнту) якщо ж йому виплатили більше ніж вона коштує - квартира переходить у власність Держави і виставляється в обмінний фонд або на продаж (обмінний-це ж хтось закладе трьохкімнатну в Києві, хтось хатинку під Полтавою....) І дивишся, а з 11 млн пенсіонерів - 3-5 млн РІЗКО покращили своє життя БЕЗ навантаження на Бюджет.
Навіщо все так ускладнювати? Можна продати хату і жити в орендованій, плюс мати відсотки з основної суми. Якщо на момент смерті гроші залишаться, спадкоємці щось отримають. Або ні. "якщо ж йому виплатили більше ніж вона коштує" - це взагалі корупційна дира в бюджеті 
-
sergey_sryvkin
-
-
- Повідомлень: 2393
- З нами з: 19.02.14
- Подякував: 706 раз.
- Подякували: 696 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 24 чер, 2026 18:38
Дюрі-бачі написав:budivelnik бо Ви дивитесь на країну як на замкнену систему, де треба обов'язково від когось забрати, щоб комусь дати. А треба дивитись як на відкриту систему із зовнішнім фінансуванням.
— Як ви стали мільйонером? — Ми з дружиною приїхали до Америки з двома центами. На ці гроші ми купили два яблука і продали їх по чотири центи. На виручені вісім центів купили вісім яблук і продали їх дорожче. — А далі? — А далі померла моя тітка і залишила у спадок мільйон доларів!
-
sergey_sryvkin
-
-
- Повідомлень: 2393
- З нами з: 19.02.14
- Подякував: 706 раз.
- Подякували: 696 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 24 чер, 2026 18:44
sergey_sryvkin написав: moveton написав:И не забыть на ОВГЗ всё это добавить. Там с поборами нынче предельно плохо.
А навіщо вам побори з ОВДП? Якщо держава, що платить 15% за ОВДП, хоче отримати 3% у вигляді податків, то хай розміщує ОВДП під 12% і не морочить людям голову. Чи це був сарказм ?
Потому, что, кто не платит налогов с дохода, тот вор. Это не мне надо, а предлагавшему ввести налоги на что попало. А морочить голову - это вообще святое. Вон сейчас ещё круче: у военных мало того, что одной рукой платят, а другой рукой забирают НДФЛ, так третьей выплачивают компенсацию в размере взятого НДФЛ. Причём из фонда, который из военного НДФЛ и формируется. Но это уже не те деньги, которые были взяты в качестве налога у того, кому компенсируют - они миксер прошли. Зато все при деле. И справка о доходах у военных круче на размер той компенсации.
-
moveton
-
-
- Повідомлень: 7131
- З нами з: 23.03.18
- Подякував: 140 раз.
- Подякували: 911 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
2
16
1
Додано: Сер 24 чер, 2026 18:47
Shaman написав:10 сантехників - один професор завжди буде на користь пива, а не балету.
Щось ви наших професорів недооцінюєте 
-
sergey_sryvkin
-
-
- Повідомлень: 2393
- З нами з: 19.02.14
- Подякував: 706 раз.
- Подякували: 696 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 24 чер, 2026 18:47
Hotab написав: sergey_sryvkin написав: tester3373 написав:цю гру розпочав ти. тобі і доводити свої цифри. а чи робити хід у відповідь - то вже моя справа.
Мсьє тестер клоун, так і запишемо...
Вважає себе розумним тролем. Насправді примітивний.
але флуду на кілька сторінок зробив 
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13334
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 843 раз.
- Подякували: 1795 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13334
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 843 раз.
- Подякували: 1795 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Сер 24 чер, 2026 18:50
Shaman написав:або навпаки - платити за те, що людина не піде на вибори... теж популісти пролітять
Це нереально Якщо вже платити, то на користь себе любимих.. класичний гречко-підкуп
-
sergey_sryvkin
-
-
- Повідомлень: 2393
- З нами з: 19.02.14
- Подякував: 706 раз.
- Подякували: 696 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 24 чер, 2026 18:52
tester3373 написав:Hotab так. тоді берем те що ти написав раніше Hotab написав:який крос до якої валюти . 1/0.8825=1.133
цифри це гарно але дай позначення до якого кросу ти це порахував 1. EUR/USD 2. USD/EUR бо ти навіть банк перевершив - вирішив взагалі нічого не вказувати.
людина з фінансовою освітою не розуміє 1.133 це EUR/USD чи USD/EUR, якщо не вказали? а 45 це USD/UAH чи UAH/USD?  чи це фінансова освіта з напрямку назвіть 3 цифри з оборотної сторони картки? 
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13334
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 843 раз.
- Подякували: 1795 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
36714 |
39449685 |
Вів 23 чер, 2026 12:05 rjkz
|
|
|
2232 |
13911975 |
|
|
|
7978 |
24061915 |
П'ят 22 гру, 2023 23:55 Hotab
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|