Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 15:49

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  sergey_sryvkin написав:Це ви про кого? Я ні з кого не сміюся.
І чому, власне, на голові?
Що таке податки? Для чого вони збираються?.. Якщо для надання державою послуг населенню, а послуги надаються усім однаково, то чому бідні мають платити за ті самі послуги менше, ніж багаті?
Давайте зробимо в магазинах різні ціни для бідних і багатих, різні тарифи на комуналку, що далі?.. Ідея ж у тому, що стати багатим краще, ніж бути бідним.
А інакше совок та комунізм.

По факту бідні отримують набагато більше від держави, ніж багаті. Бідним потрібне соціальне житло, інфраструктура, громадський транспорт, медичне страхування, державна освіта і т.п.
А багатий живе у власному збудованому будинку, їздить на власному авто, дорогою, яку, можливо, сам збудував від свого маєтку до свого заводу :) Користується комерційною медициною та приватними школами, і т.п.
Давайте це і розберемо...
1 Є бідні які живуть за зарплату - офіційна статистика Вам на допомогу-середня зарплата 12 млн осіб в 2025 році приблизно 25000 грн...
Якщо це середня, і є Смілянський з його 100 млн.... то вийде що
10 000 000 працівників_створюють 23 000 грн___отримують 15 000 грн__податки 8000грн
І є 2 млн працівників з середньою зарплатою 100 000 грн ( серед них затесався смілянський)
Питання на засипку...
Чи є резон БІДНОМУ напрягатись ,якщо 3 млн з тих 10 млн йде субсидія в розмірі від 3000 грн...
Бо якщо ці 3 млн напряжуться... їм просто знімуть субсидію...

Таким чином НАДМІРНЕ оподаткування бідних створює умови коли їм працювати в рази менш вигідно ніж середнім і багатим....
Плюс врахуємо ще тих 5-8 млн , про яких ви пишите що якщо їх не зловили і не змусили - то це проблема тих 12 млн які платять не очікуючи поки їх зловлять...

От і виходить
Замість того що
7 млн працювали і утримували БЕЗ субсидій -себе
10 млн працювали і утримували себе+ інфраструктуру
3 млн працювали і утримували себе+інфраструктуру+розвиток

У нас
5-8 млн сховались
3 млн все одно нічого не відчислюють бо те що відчислили отримали назад у вигляді субсидій
5 млн ледве ледве утримують себе і відчисляють на інфраструктуру
4 млн крутять фігвами отримуючи від 100 000 і сплачуючи з них менше ніж 5 млн сплачують з своїх 20000...

Все
І що Ви хочете побудувати , крім гадюшника де кожен вважає що його дурять, або хочуть в нього його забрати?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29324
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 16:19

  Hotab написав:tester3373
Ти отримав відповіді на всі питання, не відповівши на жодне моє, але тобі ніхто не може заборонити гордо повалити шахмати, насрати на дошку і відкланятись з виглядом переможця.
Вчись, бо так і залишишся недолугим, який плутається як тільки отримує інформацію в незвичному вигляді.


Цифра сама по собі нічого не варта і нічого не дає



Коли ти питаєш у міняли «по чім долар» він може відповісти просто «45». Не «45 гривень за долар». Бо в твоєму питанні є інформація «що 45?».
Якщо ти встигаєш забути що питав , то це ж лише проблема розумових здібностей твоїх.
Нічого пеняти на інших, коли ментальні проблеми у самого . Бо інші можуть взагалі припинити тобі відповідати , щоб потім дурачок не звинуватив що не так надали інфо.



бінго. нарешті ти допер що в питанні вже наполовину є відповідь. довго ж ти до цього йшов. як я питав? чи варто зливати доллар. не євро а саме доллар. і для мене доллар це основна валюта. то нафуя ти мені припер крос EUR/USD ? бо "художнік так відіт" ?
та ще й потім недолугих скрінів накидав які ще один фантазер ліпив.
те що ти сам собі нафантазував - то твоя проблема шо ти видав свої уяви за моє питання. то ти вважай сам собі відповів тим кросом а не мені.
ще потім з піною у рта доводить що він правий.
tester3373
 
Повідомлень: 195
З нами з: 09.02.25
Подякував: 12 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 16:54

  Shaman написав:
  tester3373 написав:Hotab
так. тоді берем те що ти написав раніше

  Hotab написав:який крос до якої валюти . 1/0.8825=1.133

цифри це гарно але дай позначення до якого кросу ти це порахував
1. EUR/USD
2. USD/EUR

бо ти навіть банк перевершив - вирішив взагалі нічого не вказувати.

людина з фінансовою освітою не розуміє 1.133 це EUR/USD чи USD/EUR, якщо не вказали? а 45 це USD/UAH чи UAH/USD? ;)

чи це фінансова освіта з напрямку назвіть 3 цифри з оборотної сторони картки? :mrgreen:


а то нічого що я наприклад питав чи зливати доллари маючи на увазі що в мене основна валюта доллар?
а в записі EUR/USD основна валюта євро.
tester3373
 
Повідомлень: 195
З нами з: 09.02.25
Подякував: 12 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 17:21

tester3373

та ще й вірить тому всьому шо в додатках банку пишуть


Ба більше, міняє по цьому курсу долар на євро! :lol:
А «тестер» все чекає коли йому банк напише, щоб він нарешті зрозумів 😅
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19441
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2633 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 17:30

  Hotab написав:Ба більше, міняє по цьому курсу долар на євро! :lol:


так додатки роблять шоб могли скупитися навіть ті в кого посвідка зі школи :mrgreen:
tester3373
 
Повідомлень: 195
З нами з: 09.02.25
Подякував: 12 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 17:36

  tester3373 написав:а то нічого що я наприклад питав чи зливати доллари маючи на увазі що в мене основна валюта доллар?

Ну навіщо ж так маніпулювати, коли це легко перевірити?
  tester3373 написав:хтось вже переходить з бакса у євро? де це найкраще зробити по кросу?

Ви питали не про злив бакса, а про перехід по кросу - вам про крос і відповіли.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6378
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1216 раз.
Подякували: 1359 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 17:37

  tester3373 написав:
  Hotab написав:Ба більше, міняє по цьому курсу долар на євро! :lol:


так додатки роблять шоб могли скупитися навіть ті в кого посвідка зі школи :mrgreen:

Так. Але тестер не справився 😅 Мабуть довідку не отримав. Очевидно він тестує не додатки, а бачки в санвузлах айті компаній 😅
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19441
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2633 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 19:03

  fler написав:
  tester3373 написав:а то нічого що я наприклад питав чи зливати доллари маючи на увазі що в мене основна валюта доллар?

Ну навіщо ж так маніпулювати, коли це легко перевірити?
  tester3373 написав:хтось вже переходить з бакса у євро? де це найкраще зробити по кросу?

Ви питали не про злив бакса, а про перехід по кросу - вам про крос і відповіли.


ще одна всезнайка. я питав про перехід з бакса у євро і дивився на ситуацію з точки зору коли основна валюта бакс. так як я з бакса виходити зібрався.
чи ви не знаєте шо кроса є два в залежності від того яка валюта основна?
tester3373
 
Повідомлень: 195
З нами з: 09.02.25
Подякував: 12 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 19:05

  Hotab написав:
  tester3373 написав:
  Hotab написав:Ба більше, міняє по цьому курсу долар на євро! :lol:


так додатки роблять шоб могли скупитися навіть ті в кого посвідка зі школи :mrgreen:

Так. Але тестер не справився 😅 Мабуть довідку не отримав. Очевидно він тестує не додатки, а бачки в санвузлах айті компаній 😅


у мене додаток в банках де правильно пишут кроси :wink:
а ото такий додаток як у вас видно писав з посвідкою. для тих хто на одній хвилі :mrgreen:

ЗІ
кстаті. добре шо флер процитувала. я не питав про цифру кроса. я питав де перейти по кросу :roll:
tester3373
 
Повідомлень: 195
З нами з: 09.02.25
Подякував: 12 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 19:52

Re: Валютний ринок в контексті ДС

Держстат оприлюднив дані про діяльність підприємств у 2025 році.

В Україні працювало майже 299 тисяч підприємств:
▪577 великих;
▪14,5 тис. середніх;
▪283,9 тис. малих, з яких 244,9 тис. — мікропідприємства.
Майже 95% усіх підприємств України — це малий і мікробізнес.

Загалом кількість підприємств за рік збільшилася на 13,4 тисячі.

Кількість зайнятих працівників становила 5,1 млн осіб.

Обсяг реалізованої продукції та послуг досяг 18,5 трлн грн, що на 18,2% більше, ніж у 2024 році.
Цікавою є структура реалізації:
▪35,7% — великі підприємства;
▪44,8% — середні;
▪19,5% — малі підприємства, у тому числі лише 6,4% — мікропідприємства.
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4149
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7459 раз.
Подякували: 7048 раз.
 
Профіль
 
13
25
1
23
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
36714 39465877
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 чер, 2026 12:05
rjkz
2232 13915835
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 09:05
Faceless
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 24068230
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама