|
Валютний ринок в контексті ДС |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
Додано: Чет 25 чер, 2026 15:49
sergey_sryvkin написав:Це ви про кого? Я ні з кого не сміюся. І чому, власне, на голові? Що таке податки? Для чого вони збираються?.. Якщо для надання державою послуг населенню, а послуги надаються усім однаково, то чому бідні мають платити за ті самі послуги менше, ніж багаті? Давайте зробимо в магазинах різні ціни для бідних і багатих, різні тарифи на комуналку, що далі?.. Ідея ж у тому, що стати багатим краще, ніж бути бідним. А інакше совок та комунізм. По факту бідні отримують набагато більше від держави, ніж багаті. Бідним потрібне соціальне житло, інфраструктура, громадський транспорт, медичне страхування, державна освіта і т.п. А багатий живе у власному збудованому будинку, їздить на власному авто, дорогою, яку, можливо, сам збудував від свого маєтку до свого заводу  Користується комерційною медициною та приватними школами, і т.п.
Давайте це і розберемо... 1 Є бідні які живуть за зарплату - офіційна статистика Вам на допомогу-середня зарплата 12 млн осіб в 2025 році приблизно 25000 грн... Якщо це середня, і є Смілянський з його 100 млн.... то вийде що 10 000 000 працівників_створюють 23 000 грн___отримують 15 000 грн__податки 8000грн І є 2 млн працівників з середньою зарплатою 100 000 грн ( серед них затесався смілянський) Питання на засипку... Чи є резон БІДНОМУ напрягатись ,якщо 3 млн з тих 10 млн йде субсидія в розмірі від 3000 грн... Бо якщо ці 3 млн напряжуться... їм просто знімуть субсидію... Таким чином НАДМІРНЕ оподаткування бідних створює умови коли їм працювати в рази менш вигідно ніж середнім і багатим.... Плюс врахуємо ще тих 5-8 млн , про яких ви пишите що якщо їх не зловили і не змусили - то це проблема тих 12 млн які платять не очікуючи поки їх зловлять... От і виходить Замість того що 7 млн працювали і утримували БЕЗ субсидій -себе 10 млн працювали і утримували себе+ інфраструктуру 3 млн працювали і утримували себе+інфраструктуру+розвиток У нас 5-8 млн сховались 3 млн все одно нічого не відчислюють бо те що відчислили отримали назад у вигляді субсидій 5 млн ледве ледве утримують себе і відчисляють на інфраструктуру 4 млн крутять фігвами отримуючи від 100 000 і сплачуючи з них менше ніж 5 млн сплачують з своїх 20000... Все І що Ви хочете побудувати , крім гадюшника де кожен вважає що його дурять, або хочуть в нього його забрати?
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 29327
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 306 раз.
- Подякували: 3072 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Чет 25 чер, 2026 16:19
Hotab написав:tester3373 Ти отримав відповіді на всі питання, не відповівши на жодне моє, але тобі ніхто не може заборонити гордо повалити шахмати, насрати на дошку і відкланятись з виглядом переможця. Вчись, бо так і залишишся недолугим, який плутається як тільки отримує інформацію в незвичному вигляді. Цифра сама по собі нічого не варта і нічого не дає
Коли ти питаєш у міняли «по чім долар» він може відповісти просто «45». Не «45 гривень за долар». Бо в твоєму питанні є інформація «що 45?». Якщо ти встигаєш забути що питав , то це ж лише проблема розумових здібностей твоїх. Нічого пеняти на інших, коли ментальні проблеми у самого . Бо інші можуть взагалі припинити тобі відповідати , щоб потім дурачок не звинуватив що не так надали інфо.
бінго. нарешті ти допер що в питанні вже наполовину є відповідь. довго ж ти до цього йшов. як я питав? чи варто зливати доллар. не євро а саме доллар. і для мене доллар це основна валюта. то нафуя ти мені припер крос EUR/USD ? бо "художнік так відіт" ? та ще й потім недолугих скрінів накидав які ще один фантазер ліпив. те що ти сам собі нафантазував - то твоя проблема шо ти видав свої уяви за моє питання. то ти вважай сам собі відповів тим кросом а не мені. ще потім з піною у рта доводить що він правий.
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 196
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 чер, 2026 16:54
Shaman написав: tester3373 написав:Hotab так. тоді берем те що ти написав раніше Hotab написав:який крос до якої валюти . 1/0.8825=1.133
цифри це гарно але дай позначення до якого кросу ти це порахував 1. EUR/USD 2. USD/EUR бо ти навіть банк перевершив - вирішив взагалі нічого не вказувати.
людина з фінансовою освітою не розуміє 1.133 це EUR/USD чи USD/EUR, якщо не вказали? а 45 це USD/UAH чи UAH/USD?  чи це фінансова освіта з напрямку назвіть 3 цифри з оборотної сторони картки? 
а то нічого що я наприклад питав чи зливати доллари маючи на увазі що в мене основна валюта доллар? а в записі EUR/USD основна валюта євро.
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 196
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 чер, 2026 17:21
tester3373 та ще й вірить тому всьому шо в додатках банку пишуть
Ба більше, міняє по цьому курсу долар на євро! А «тестер» все чекає коли йому банк напише, щоб він нарешті зрозумів 😅
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19445
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2633 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 196
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 чер, 2026 17:36
tester3373 написав:а то нічого що я наприклад питав чи зливати доллари маючи на увазі що в мене основна валюта доллар?
Ну навіщо ж так маніпулювати, коли це легко перевірити? tester3373 написав:хтось вже переходить з бакса у євро? де це найкраще зробити по кросу?
Ви питали не про злив бакса, а про перехід по кросу - вам про крос і відповіли.
-
fler
-
-
- Повідомлень: 6379
- З нами з: 07.08.09
- Подякував: 1216 раз.
- Подякували: 1359 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 чер, 2026 17:37
Так. Але тестер не справився 😅 Мабуть довідку не отримав. Очевидно він тестує не додатки, а бачки в санвузлах айті компаній 😅
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19445
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2633 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Чет 25 чер, 2026 19:03
fler написав: tester3373 написав:а то нічого що я наприклад питав чи зливати доллари маючи на увазі що в мене основна валюта доллар?
Ну навіщо ж так маніпулювати, коли це легко перевірити? tester3373 написав:хтось вже переходить з бакса у євро? де це найкраще зробити по кросу?
Ви питали не про злив бакса, а про перехід по кросу - вам про крос і відповіли.
ще одна всезнайка. я питав про перехід з бакса у євро і дивився на ситуацію з точки зору коли основна валюта бакс. так як я з бакса виходити зібрався. чи ви не знаєте шо кроса є два в залежності від того яка валюта основна?
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 196
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 чер, 2026 19:05
Hotab написав:Так. Але тестер не справився 😅 Мабуть довідку не отримав. Очевидно він тестує не додатки, а бачки в санвузлах айті компаній 😅
у мене додаток в банках де правильно пишут кроси а ото такий додаток як у вас видно писав з посвідкою. для тих хто на одній хвилі  ЗІ кстаті. добре шо флер процитувала. я не питав про цифру кроса. я питав де перейти по кросу 
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 196
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 чер, 2026 19:52
Держстат оприлюднив дані про діяльність підприємств у 2025 році.
В Україні працювало майже 299 тисяч підприємств: ▪577 великих; ▪14,5 тис. середніх; ▪283,9 тис. малих, з яких 244,9 тис. — мікропідприємства. Майже 95% усіх підприємств України — це малий і мікробізнес.
Загалом кількість підприємств за рік збільшилася на 13,4 тисячі.
Кількість зайнятих працівників становила 5,1 млн осіб.
Обсяг реалізованої продукції та послуг досяг 18,5 трлн грн, що на 18,2% більше, ніж у 2024 році. Цікавою є структура реалізації: ▪35,7% — великі підприємства; ▪44,8% — середні; ▪19,5% — малі підприємства, у тому числі лише 6,4% — мікропідприємства.
-
orest
-
10
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 4150
- З нами з: 10.03.14
- Подякував: 7459 раз.
- Подякували: 7049 раз.
-
-
Профіль
-
-
13
25
1
23
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
36714 |
39470656 |
Вів 23 чер, 2026 12:05 rjkz
|
|
|
2232 |
13917618 |
|
|
|
7978 |
24071018 |
П'ят 22 гру, 2023 23:55 Hotab
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|