|
Азаров: Народ України вважає правомірним засудження Тимошенк |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 28 тра, 2012 17:06
Пропонуємо до обговорення: Більшість громадян України вважають правомірним засудження екс-глави українського уряду Юлії Тимошенко.
Дивися повний текст Азаров: Народ України вважає правомірним засудження Тимошенко.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101031
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 тра, 2012 17:06
народ? интересно, а те кто так не считают они уже не народ Украины?
-
Steward
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 28 тра, 2012 17:08
А. Гитлер:
"Народ Третьего рейха считает справедливым осуждение и депортацию евреев в концентрационные лагеря!".
-
Jorj
-
-
- Повідомлень: 3546
- З нами з: 26.06.08
- Подякував: 632 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 тра, 2012 17:08
Народ считает не правомерным, что сидит только она, а не еще пара сотен чиновников/жуликов, если садить то всех, а не выборочно (юлю/юру)
-
oxyny
-
-
- Повідомлень: 125
- З нами з: 04.07.09
- Подякував: 23 раз.
- Подякували: 30 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 тра, 2012 17:34
oxyny написав:Народ считает не правомерным, что сидит только она, а не еще пара сотен чиновников/жуликов, если садить то всех, а не выборочно (юлю/юру)
Гы Народ считает неправомірним, что сидить Тимошенко і Луценко, а не Янукович, Азаров та Ющенко 
-
Гондурас_мля
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 28 тра, 2012 17:36
Народ волнует почему ей такой маленький срок дали? За такое в цивилизованной стране пожизненное дают.
-
rw666
-
-
- Повідомлень: 683
- З нами з: 07.10.08
- Подякував: 87 раз.
- Подякували: 41 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 тра, 2012 17:41
А при товарище Сталине ставили к стенке...
-
irvin
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 28 тра, 2012 17:46
Большинство граждан Украины считают что такие как Азаров, Янукович и т.д должны висеть на фонарных столбах!!!
-
Ed_
-
-
- Повідомлень: 1274
- З нами з: 11.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 277 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 тра, 2012 17:52
"Азаров: Народ Украины считает правомерным осуждение Тимошенко" Ой, Будет дедушка лизать раскаленную сковородку, ой будет.... говорят, вечно
-
thermo
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 28 тра, 2012 17:53
rw666 oxyny писал(а):Народ считает не правомерным, что сидит только она, а не еще пара сотен чиновников/жуликов, если садить то всех, а не выборочно (юлю/юру) Гы  Народ считает неправомірним, что сидить Тимошенко і Луценко, а не Янукович, Азаров та Ющенко 
Народ считает неправомерным, что из всех десятков тысяч украинских з/к о здоровье только одной заботятся так, что даже канадских и немецких эскулапов привлекают.
-
peppermail
-
-
- Повідомлень: 1323
- З нами з: 18.11.08
- Подякував: 60 раз.
- Подякували: 229 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
986 |
|
|
|
1 |
2343 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
2 |
2005 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|