ТОВ "Група компаній "Содружество" перемогла на конкурсі з продажу 20,827% акцій ПАТ "Херсонгаз"
Дивися повний текст Продан ще один облгаз.
|
|
Продан ще один облгазПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Продан ще один облгаз. Олигархи всеей Украины обагащайтесь!
Облгаз купила компания которая контролируется Фирташем. Теперь понятно почему НАК"Нефтегаз" постоянно дотирует государство при расчетах за росиийский газ. Теперь можно отключать неплатежных пенсионеров, и спокойно откладывать платежи своему облгазу химическим предприятиям олигарха. Т.е. жить в долг за счет народа. Газ покупаеют сегодня и за гривны, под Новый год расчет с Россией в долларах. Большую разницу "несобранных" платежей кредитует Нацбанк, под гарантию Кабмина. Деньги, что должны были уйти бюджетникам ушли Что такое "Херсонгаз"?
С их сайта: Об'єднання "Херсонгаз" - це 11 філій та 2 дочірні підприємства по Херсонській області, 1877 фахівців високої кваліфікації. Ми обслуговуємо більше 2 тисяч підприємств, майже 263 тисячі абонентів - споживачів природного газу, понад 113 тисяч абонентів скрапленого газу. На обслуговуванні товариства знаходиться 6 тис.км розподільчих газових мереж, 229 газорозподільчих пунктів, 953 шкафні станції, 366 катодних станцій електрохімічного захисту газових мереж від корозії, 25,2 тис.шт. домових регуляторів тиску і 502 газових колодязів, експлуатується 534 тис. одиниць газового обладнання, 188,7 тис. газових лічильників, введено в експлуатацію 10,6 тис. газових приладів. Наверняка и недвижимость какая то имеется И 20% от всего это добра прировняли к стоимости ВСЕГО ТРЕХ!!!!!!! вагонов метро? Нормальненько
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||