Продан ще один облгаз

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 15:48

Продан ще один облгаз

Пропонуємо до обговорення:
ТОВ "Група компаній "Содружество" перемогла на конкурсі з продажу 20,827% акцій ПАТ "Херсонгаз"

Дивися повний текст Продан ще один облгаз.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 15:48

Олигархи всеей Украины обагащайтесь!
Облгаз купила компания которая контролируется Фирташем.
Теперь понятно почему НАК"Нефтегаз" постоянно дотирует государство при расчетах за росиийский газ. Теперь можно отключать неплатежных пенсионеров, и спокойно откладывать платежи своему облгазу химическим предприятиям олигарха.
Т.е. жить в долг за счет народа. Газ покупаеют сегодня и за гривны, под Новый год расчет с Россией в долларах. Большую разницу "несобранных" платежей кредитует Нацбанк, под гарантию Кабмина. Деньги, что должны были уйти бюджетникам ушли
И А
 
Повідомлень: 265
З нами з: 22.03.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 18:06

Что такое "Херсонгаз"?
С их сайта:
Об'єднання "Херсонгаз" - це 11 філій та 2 дочірні підприємства по Херсонській області, 1877 фахівців високої кваліфікації. Ми обслуговуємо більше 2 тисяч підприємств, майже 263 тисячі абонентів - споживачів природного газу, понад 113 тисяч абонентів скрапленого газу.

На обслуговуванні товариства знаходиться 6 тис.км розподільчих газових мереж, 229 газорозподільчих пунктів, 953 шкафні станції, 366 катодних станцій електрохімічного захисту газових мереж від корозії, 25,2 тис.шт. домових регуляторів тиску і 502 газових колодязів, експлуатується 534 тис. одиниць газового обладнання, 188,7 тис. газових лічильників, введено в експлуатацію 10,6 тис. газових приладів.

Наверняка и недвижимость какая то имеется :?

И 20% от всего это добра прировняли к стоимости ВСЕГО ТРЕХ!!!!!!! вагонов метро? :roll:
Нормальненько :twisted:
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2002
Переглянути останнє повідомлення
Сер 08 кві, 2026 17:40
fox767676
1 1062
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 кві, 2026 09:57
BIGor
5 2456
Переглянути останнє повідомлення
Вів 15 лип, 2025 13:00
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама