Пологи у звичайному пологовому будинку коштують до 17 тисяч,

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 678910>
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2012 07:46

Захоче цей лікар, щоби УЗД було
офіційно платним?
-------------------------------
вопрос типа платили бы вы налоги, если можно в конверте?
конечно нет. поэтому это нужно легализовывать, платить подоходный и пр.
Cricetus cricetus
 
Повідомлень: 5242
З нами з: 04.03.11
Подякував: 408 раз.
Подякували: 413 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2012 07:48

У м. Кременчук є медсанчасть
"Нафтохімік" ( http://
www.mednafta.com.ua/ ) - лікарня,
що належить приватному НПЗ. Усі
послуги, аналізи, консультації лікарів
платні ОФІЦІЙНО. Ціни у цій платній
лікарні нижчі за ціни неофіційних
благодійників у моєму місті в 2, а
подекуди в 3 рази.
--------------------------
а вам не пришло в голову, что часть расходов берет на себя небедный нефтехимик?
Cricetus cricetus
 
Повідомлень: 5242
З нами з: 04.03.11
Подякував: 408 раз.
Подякували: 413 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2012 08:05

  Cricetus cricetus написав:нормальная зп квалифицированного врача. такая, как и должна примерго быть.


Так ви і подальші статті доходів прокоментуйте. І що означає нормальна зарплата? Нормальна відносно чого?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2012 08:09

  Cricetus cricetus написав: вопрос типа платили бы вы налоги, если можно в конверте?
конечно нет. поэтому это нужно легализовывать, платить подоходный и пр.

Питання поставлений саме так, як поставлене. Можете і хочете? - відповідайте, а виправдовуватися не варто.
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2012 08:14

  Cricetus cricetus написав:а вам не пришло в голову, что часть расходов берет на себя небедный нефтехимик?


А вам не прийшло в голову, що придбання та утримання того самого апарата УЗД взяли на себе держава та спонсори, а кармани набиває діагност та головлікар? Чистий дохід, не витративши ні копійки? Чи вам в голову не доходить, що держава, як це не смішно, теж витрачає на утримання лікарень, а лікарі цим користуються у власних цілях?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2012 08:47

  zeleniy написав:
  Cricetus cricetus написав:а вам не пришло в голову, что часть расходов берет на себя небедный нефтехимик?


А вам не прийшло в голову, що придбання та утримання того самого апарата УЗД взяли на себе держава та спонсори, а кармани набиває діагност та головлікар? Чистий дохід, не витративши ні копійки? Чи вам в голову не доходить, що держава, як це не смішно, теж витрачає на утримання лікарень, а лікарі цим користуються у власних ціля ?

с большой долей вероятности я вам могу сказать, что скорее всего нефтекимик вложил в медпункт и оборудывание все как надо.
в случае вашей црл, скорее всего врачи сами собирают на ремонты, мелкое оборудывание и материалы. а может даже и на узи что то дали.
и за счет платы за узи главврач отремонтирует какое-нибудь отделение. кстати, заплатив строителям тоже налом. может конечно и нет, но как правило так.
Cricetus cricetus
 
Повідомлень: 5242
З нами з: 04.03.11
Подякував: 408 раз.
Подякували: 413 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2012 08:47

  Cricetus cricetus написав:П.С. Относительно цен - средняя плата за роды в киеве - 400-500 у.е. + отдельно взнос в кассу (не всегда)если желаете вип палату. Это если договариваться со своим врачем, который приедет когда надо и будет следить и не отходить от роженицы.
Можно и без этого - роды примут, все, что надо сделают.
Но мне лично, несмотря на немалые связи с в медицинской среде, абсолютно не жалко было пару раз в жизни отблагодарить врача за его работу.


Вы в Киеве и у Вас связи.

А есть какая-то причина, по которой Вы не оформили страховку?

Спрашиваю из чистого любопытства. Возможно, что со страховкой реально получилось бы в разы дороже? Или есть еще какие-нибудь подводные камни?
justit
 
Повідомлень: 4523
З нами з: 12.03.09
Подякував: 1670 раз.
Подякували: 450 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2012 09:03

Re: Пологи у звичайному пологовому будинку коштують до 17 ти

  zeleniy написав:Офіційно цим людям нічого не потрібно. Я вже писав тут про гінеколога-діагноста, який бере за УЗД дослідження 120 грн. (це на периферії) і на прийом до якого я нарахував більше 30 чоловік. Припустимо 30 чоловік це був пік. Припустимо він приймає чоловік 20, а отже маємо 2400 на день або 52800 за 22 дні (робочий місяць). Припустимо у цій сумі лише четверта частина, або 13200 грн. перепаде діагносту, а інше буде розділене між іншим "замішаним" медперсоналом. Як вам цифри? Захоче цей лікар, щоби УЗД було офіційно платним?

Ну от чого люди так полюбляють рахувати скільки хтось заробляє, гроші в чужих кишенях?
По-перше - цю ціну готові платити. Тобто ціна ринкова. Наприклад ви не хочете, але ще 30 людей на день готові. Чого б їм брати дешевше?
По-друге - якби воно не було платне, цього апарата УЗД не було б взагалі. Краще вам з того було б? Апарат УЗД коштує десятки тисяч доларів (від пару десятків до пару сотень). І працює не вічно.
До апарату йдуть витратні матеріали - гелі, насадки. Коштують теж недешево.
Прибуток врешті-решт аж ніяк не захмарний.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37874
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2012 09:07

Re: Пологи у звичайному пологовому будинку коштують до 17 ти

  justit написав:Вы в Киеве и у Вас связи.

А есть какая-то причина, по которой Вы не оформили страховку?

Спрашиваю из чистого любопытства. Возможно, что со страховкой реально получилось бы в разы дороже? Или есть еще какие-нибудь подводные камни?

Хоть вопрос не ко мне, отвечу - мои расходы на медицину в год намного ниже страхового платежа, потому просто "экономлю".
Да, я прекрасно понимаю, что в случае ЧП все будет наоборот, но нормальная страховка стоит тысяч десять в год на каждого члена семьи, и я не готов платить столько. Тут каждый сам решает.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37874
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2012 09:12

частный роддом у нас один - исида. там дороговато даже для меня. почти тоже самое можно сделать дешевле.
у меня было на выбор две кафедры с профессурой. я выбрал просто опытного врача в обычном роддоме. не из-за денег. чего кстати, и вам советую. главная акушерка - знакомая. плата за палату в кассу, гонорар - в карман. за это за две недели до родов врач уже начал консультировать и вести, звонки в любое время, приехали - все готово, нас ждут.
наблюдение за ребенком - проограмма в добробуте, пары визитов к гос. поликлинику мне хватило. очереди, бардак, половины врачей нет, квалификация так себе.
если изредка конскльтирую родителей или ребенка в гос. учреждениях - как правило не у рядовых специалистов - плачу грн.200
страховка у меня есть, входит в пакет, и 50% скидка на семью. но я ей не пользуюсь, т.к. хожу к знакомым или лечу родственников в несложных ситуациях сам.
Cricetus cricetus
 
Повідомлень: 5242
З нами з: 04.03.11
Подякував: 408 раз.
Подякували: 413 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 678910>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 782
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 15:58
zim111333
3 1431
Переглянути останнє повідомлення
Вів 07 кві, 2026 04:06
takecareofthebirds
1 3251
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 лют, 2026 12:07
zaharzet
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама