Сумний рейтинг: українці чекають на німецьку візу найдовше

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Суб 22 вер, 2012 20:56

Сумний рейтинг: українці чекають на німецьку візу найдовше

Пропонуємо до обговорення:
Українцям доводиться чекати отримання візи до трьох місяців. Це суперечить приписам ЄС.

Дивися повний текст Сумний рейтинг: українці чекають на німецьку візу найдовше.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 22 вер, 2012 20:56

Бывал и я как-то в немецком посольстве. Людей строят в шеренги, которые стерегут двухметровые арийцы с овчарками.
После отрывистого лая (арийцев), шеренги входят по очереди в здание, остальные часами ждут своей участи. Всё это напоминает сцену из фильма о войне, когда наших соотечественников везут на принудительные работы в Германию.
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 23 вер, 2012 15:29

Re: Сумний рейтинг: українці чекають на німецьку візу найдов

  gk09 написав:Всё это напоминает сцену из фильма о войне, когда наших соотечественников везут на принудительные работы в Германию.


Но есть НЕбольшая разница - теперь соотечественники сами себя "принуждают", чтоб только туда попасть любыми путями.
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 23 вер, 2012 19:26

  gk09 написав:Бывал и я как-то в немецком посольстве. Людей строят в шеренги, которые стерегут двухметровые арийцы с овчарками.
После отрывистого лая (арийцев), шеренги входят по очереди в здание, остальные часами ждут своей участи. Всё это напоминает сцену из фильма о войне, когда наших соотечественников везут на принудительные работы в Германию.

Das ist Ordnung ! И больше ничего. Ничего личного. Просто немцы так живут.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3556
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 23 вер, 2012 23:29

gk09 врите, да не завирайтесь , ничего подобного нету.да очередь, да на улице, но ведь никто не заставляет, можно ведь зайти точно в назначенное время. а нашему народу только дай простор для фантазий, а немцы живут и думают по-другому.
artemros
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 25 вер, 2012 07:20

Да здравствует великая арийская нация. Геть жидохохлов.
А вообще немцев конечно надо было запретить еще 45.
sinoptic
 
Заблокований
Повідомлень: 110
З нами з: 08.05.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 15:29

Ненавижу фашистов....
baykal
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1004
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 чер, 2026 17:47
maxim4009
2 707
Переглянути останнє повідомлення
Нед 07 чер, 2026 15:57
Дюрі-бачі
6 4439
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 15:01
kiril1
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама