|
Уряд піде на девальвацію гривні - Goldman Sachs |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 25 жов, 2012 10:04
stokoz
Уважаемый! Да Вы уже наверное еще с позапрошлого лета по максимуму вошли в бакс.Скоро и жевать-то в доме будет нечего кроме зеленых бумажек,а время наступления часа "Ч" все отодвигается. (Извиняюсь ,конечно, за сарказм, но трудно было сдержаться)
Востаннє редагувалось qazzax в Чет 25 жов, 2012 10:28, всього редагувалось 1 раз.
-
qazzax
-
-
- Повідомлень: 531
- З нами з: 02.04.10
- Подякував: 184 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 жов, 2012 10:06
Пригадую аналогічну торішню істерію навколо девальвації. Всі наші "експерти" впевнено передрікали неминучу девальвацію до щонайменше 9,40 за долар (в останній рік-два в Україні появились сотні експертів в найрізноманітніших сферах - від економіки до спорту; але я не побачив серед них жодного знавця своєї справи, лише треплють язиками без жодної відповідальності за це). Але рік минув спокійно. Так що цим експертам гріш ціна. Такі самі діячі в Goldman Sachs, але тепер, мабуть, таки буде девальвація, бо інформаційна атака потужніша. Сподіваюсь, нижче 8.50 не впаде. Але це лише сподівання, жодного обгрунтуванння цієї цифри нема
-
090981m
-
-
- Повідомлень: 269
- З нами з: 13.01.12
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 40 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 жов, 2012 10:08
090981m написав:Сподіваюсь, нижче 8.50 не впаде. Але це лише сподівання, жодного обгрунтуванння цієї цифри нема
Ну это понятно: упадет ниже и от депозита останутся рожки да ножки.  Желаю успехов всем верящим в стабильность при депозитах в 26%.
-
Catcher
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 25 жов, 2012 10:10
odessit2007 Ну-ну, вже "здоровоглузді" рік на 8% по долару замість 22% по гривні посиділи  Оце буде чудово, якщо ще рік гривня не впаде, а потім й виросте. При ставці по доларовому депозиту 10%, а гривневому 26% навіть до 9 грн за долар не страшно
-
090981m
-
-
- Повідомлень: 269
- З нами з: 13.01.12
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 40 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 жов, 2012 10:11
Catcher написав: 090981m написав:Сподіваюсь, нижче 8.50 не впаде. Але це лише сподівання, жодного обгрунтуванння цієї цифри нема
Ну это понятно: упадет ниже и от депозита останутся рожки да ножки.  Желаю успехов всем верящим в стабильность при депозитах в 26%.
Чим аргументуєте сильніше падіння?
-
090981m
-
-
- Повідомлень: 269
- З нами з: 13.01.12
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 40 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 жов, 2012 10:16
apstranger написав: stokoz написав:за годы независимости гривна девальвировала по отношению к баксу в 4 раза! 2008 и Родовиди, Укрпром, Надра вас не чему не научили? мараторий на депо и т.д.? держите в гривне на депо под 25% и надейтесь, что курс ниже 8.8 не просядет! Бог Вам в помощь
Catcher написав: stokoz написав:Микола Янович неужели это вы?
Думаю, что это счастливый обладатель гривнедепозита  Им всем настолько страшно каждый день, что спасает только аутотренинг 
Я предпочитаю держать деньги в разных валютах и не устраивать истерики на форуме в стиле "мы все умрем".
Я вам открою маленький секрет, мы не умрём даже при курсе 12-15-20! А если и умрём, то однозначно не от курса...
-
Rainbow
-
-
- Повідомлень: 3328
- З нами з: 23.09.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 жов, 2012 10:16
В якій ще цивілізованій країні так вдопкують свою валюту в болото? І як, скажіть на милість, голосувати за опозицію, на совісті якої ця вся істерія? Агов, українці?!
-
Mirax
-
-
- Повідомлень: 6649
- З нами з: 04.06.09
- Подякував: 872 раз.
- Подякували: 876 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 жов, 2012 10:16
090981m Ну-ну, вже "здоровоглузді" рік на 8% по долару замість 22% по гривні посиділи 
Вы забыли один из первых правил инвестиций "лучше не заработать чем потерять" Оце буде чудово, якщо ще рік гривня не впаде, а потім й виросте.
я же говорю что на русский авось надеятесь При ставці по доларовому депозиту 10%, а гривневому 26% навіть до 9 грн за долар не страшно
в 2008 году тоже так думали, когда доллар был 5 не так давно же было? 
-
odessit2007
-
-
- Повідомлень: 11263
- З нами з: 19.05.11
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 4547 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Чет 25 жов, 2012 10:19
Rainbow написав:Я вам открою маленький секрет, мы не умрём даже при курсе 12-15-20! А если и умрём, то однозначно не от курса...
Научитесь читать между строк
-
apstranger
-
-
- Повідомлень: 668
- З нами з: 29.07.12
- Подякував: 17 раз.
- Подякували: 115 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1558 |
|
|
|
1 |
1896 |
|
|
|
3 |
9284 |
Суб 13 гру, 2025 12:24 BIGor
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|