Уряд піде на девальвацію гривні - Goldman Sachs

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234 ... 10>
Повідомлення Додано: Чет 25 жов, 2012 10:03

Саксовим Голдманам "бакси ляжку жгут"? По 8 злити не хочуть, по 10 хочуть. :lol:
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 жов, 2012 10:04

stokoz

Уважаемый! Да Вы уже наверное еще с позапрошлого лета по максимуму вошли в бакс.Скоро и жевать-то в доме будет нечего кроме зеленых бумажек,а время наступления часа "Ч" все отодвигается. (Извиняюсь ,конечно, за сарказм, но трудно было сдержаться)
Востаннє редагувалось qazzax в Чет 25 жов, 2012 10:28, всього редагувалось 1 раз.
qazzax
 
Повідомлень: 531
З нами з: 02.04.10
Подякував: 184 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 жов, 2012 10:06

Пригадую аналогічну торішню істерію навколо девальвації. Всі наші "експерти" впевнено передрікали неминучу девальвацію до щонайменше 9,40 за долар (в останній рік-два в Україні появились сотні експертів в найрізноманітніших сферах - від економіки до спорту; але я не побачив серед них жодного знавця своєї справи, лише треплють язиками без жодної відповідальності за це). Але рік минув спокійно. Так що цим експертам гріш ціна. Такі самі діячі в Goldman Sachs, але тепер, мабуть, таки буде девальвація, бо інформаційна атака потужніша. Сподіваюсь, нижче 8.50 не впаде. Але це лише сподівання, жодного обгрунтуванння цієї цифри нема
090981m
 
Повідомлень: 269
З нами з: 13.01.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 жов, 2012 10:08

Re: Уряд піде на девальвацію гривні - Goldman Sachs

  090981m написав:Сподіваюсь, нижче 8.50 не впаде. Але це лише сподівання, жодного обгрунтуванння цієї цифри нема

Ну это понятно: упадет ниже и от депозита останутся рожки да ножки. ;)
Желаю успехов всем верящим в стабильность при депозитах в 26%.
Catcher
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 25 жов, 2012 10:10

odessit2007
Ну-ну, вже "здоровоглузді" рік на 8% по долару замість 22% по гривні посиділи :) Оце буде чудово, якщо ще рік гривня не впаде, а потім й виросте.
При ставці по доларовому депозиту 10%, а гривневому 26% навіть до 9 грн за долар не страшно
090981m
 
Повідомлень: 269
З нами з: 13.01.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 жов, 2012 10:11

  Catcher написав:
  090981m написав:Сподіваюсь, нижче 8.50 не впаде. Але це лише сподівання, жодного обгрунтуванння цієї цифри нема

Ну это понятно: упадет ниже и от депозита останутся рожки да ножки. ;)
Желаю успехов всем верящим в стабильность при депозитах в 26%.

Чим аргументуєте сильніше падіння?
090981m
 
Повідомлень: 269
З нами з: 13.01.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 жов, 2012 10:16

  apstranger написав:
  stokoz написав:за годы независимости гривна девальвировала по отношению к баксу в 4 раза!
2008 и Родовиди, Укрпром, Надра вас не чему не научили? мараторий на депо и т.д.?
держите в гривне на депо под 25% и надейтесь, что курс ниже 8.8 не просядет! Бог Вам в помощь


  Catcher написав:
  stokoz написав:Микола Янович неужели это вы?

Думаю, что это счастливый обладатель гривнедепозита ;)
Им всем настолько страшно каждый день, что спасает только аутотренинг ;)


Я предпочитаю держать деньги в разных валютах и не устраивать истерики на форуме в стиле "мы все умрем".

Я вам открою маленький секрет, мы не умрём даже при курсе 12-15-20! А если и умрём, то однозначно не от курса...
Rainbow
 
Повідомлень: 3328
З нами з: 23.09.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 жов, 2012 10:16

В якій ще цивілізованій країні так вдопкують свою валюту в болото? І як, скажіть на милість, голосувати за опозицію, на совісті якої ця вся істерія? Агов, українці?!
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 жов, 2012 10:16

090981m
Ну-ну, вже "здоровоглузді" рік на 8% по долару замість 22% по гривні посиділи :)

Вы забыли один из первых правил инвестиций
"лучше не заработать чем потерять"
Оце буде чудово, якщо ще рік гривня не впаде, а потім й виросте.

я же говорю что на русский авось надеятесь :mrgreen:
При ставці по доларовому депозиту 10%, а гривневому 26% навіть до 9 грн за долар не страшно

в 2008 году тоже так думали, когда доллар был 5 :wink:
не так давно же было? :wink:
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 25 жов, 2012 10:19

  Rainbow написав:Я вам открою маленький секрет, мы не умрём даже при курсе 12-15-20! А если и умрём, то однозначно не от курса...

Научитесь читать между строк
apstranger
Аватар користувача
 
Повідомлень: 668
З нами з: 29.07.12
Подякував: 17 раз.
Подякували: 115 раз.
 
Профіль
 
  #<1234 ... 10>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1558
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 11:03
Дюрі-бачі
1 1896
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 кві, 2026 12:59
Ірина_
3 9284
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 гру, 2025 12:24
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама