|
Уряд піде на девальвацію гривні - Goldman Sachs |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 26 жов, 2012 11:11
odessit2007 написав:Roden жадность это как раз у вас
жадность это когда желание чрезмерно владеть побеждает здравый смысл поймите наконец реальное значение этого слова... Готовы собственную валюту утопить, лиж бы заработать на курсе.
я не считаю гривну своей основной валютой так деньги для базара и продуктового супермаркета и не более... основные покупки делаю именно за доллар... да и не я один, а вся страна и в том числе наши керманычи... А потом будете плакать что все плохо, цены высокие итд...  кто будет плакать? вы меня с кем то перепутали... лично мне чем выше курс - тем лучше мое благосостояние... а плакать будут именно патриоты гривны поющие гимны вместе с НБУ... при том работники НБУ уже давным давно скупают доллар через своих людей я так понимаю вы очередной счастливый владелец гривневого депо?
якби ви вміли користуватися калькулятором, а ще краще - електронними таблицями Ексель, то досить легко порахували б, що тримати гроші у гривнях просто більш вигідно, ніж в доларах. За рахунок значно вищих ставок по депозитах: 26 % у гривні і 9 % у доларах. Виявляється, на протязі досить довгого періоду часу зберігання заощаджень (кілька років) вища ставка по гривні перекриває навіть ту катастрофічну девальвацію 2008 року. А подібні економічні катаклізми бувають досить рідко і найближчими роками нам не загрожують
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 жов, 2012 11:20
serg_sk написав:якби ви вміли користуватися калькулятором, а ще краще - електронними таблицями Ексель, то досить легко порахували б, що тримати гроші у гривнях просто більш вигідно, ніж в доларах. За рахунок значно вищих ставок по депозитах: 26 % у гривні і 9 % у доларах. Виявляється, на протязі досить довгого періоду часу зберігання заощаджень (кілька років) вища ставка по гривні перекриває навіть ту катастрофічну девальвацію 2008 року. А подібні економічні катаклізми бувають досить рідко і найближчими роками нам не загрожують
Вершина интеллектуального развития - Excel!  Редко - 1991, 1998, 2008, 2012-13. Не замечать глобального катаклизма уже 5-ый год - это круто!
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 жов, 2012 12:33
mortimer написав: serg_sk написав:якби ви вміли користуватися калькулятором, а ще краще - електронними таблицями Ексель, то досить легко порахували б, що тримати гроші у гривнях просто більш вигідно, ніж в доларах. За рахунок значно вищих ставок по депозитах: 26 % у гривні і 9 % у доларах. Виявляється, на протязі досить довгого періоду часу зберігання заощаджень (кілька років) вища ставка по гривні перекриває навіть ту катастрофічну девальвацію 2008 року. А подібні економічні катаклізми бувають досить рідко і найближчими роками нам не загрожують
Вершина интеллектуального развития - Excel!  Редко - 1991, 1998, 2008, 2012-13. Не замечать глобального катаклизма уже 5-ый год - это круто!
вершина інтелектуального розвитку - щоденно чекати апокаліпсису. Найближчі дві дати кінця світу - 29 жовтня, на другий день після виборів і 23 грудня - згідно календаря майя На щастя, пророцтва про епічний фейл економіки України 2009, 2010, 2011 років не справдились, отож таким "пророкам" довіряти нема підстав. Криза 2008 року була глобальною світовою, що буває один раз на десятки років. Недаремно ж її порівнюють з Великою депресією 30-х років. Розслабтеся, ще є трохи часу до наступної, ще можете років з 70 потримати заощадження у гривні, а вже потім переводьте в долар (якщо він ще до того часу існуватиме) 
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 жов, 2012 16:17
serg_sk написав:На щастя, пророцтва про епічний фейл економіки України 2009, 2010, 2011 років не справдились, отож таким "пророкам" довіряти нема підстав.
Какую цену заплатила Украина за эту "стабильность"? На сколько месяцев хватит набранных долгов? serg_sk написав:Криза 2008 року була глобальною світовою, що буває один раз на десятки років. Недаремно ж її порівнюють з Великою депресією 30-х років. Розслабтеся, ще є трохи часу до наступної
Это предположение может оказаться жесточайшим заблуждением. 5 лет деградации экономической модели - это только цветочки.
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 жов, 2012 16:28
Господа, что происходит на межбанковском кредитном рынке? Ставки овернайт взлетели рекордно  Такое было в разгар кризиса - 2008, и начале 2009 года BID 42% ASK 59.81% Сегодня утром была совсем иная картина: ASK 33% И это в пятницу, вечером... К чему бы это? Кто-нибудь может дать адекватный ответ, пояснить происходящее?
Востаннє редагувалось Obval_Defoltovich в П'ят 26 жов, 2012 16:33, всього редагувалось 1 раз.
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 жов, 2012 16:32
Obval_Defoltovich 60 это еще мало, 70-80 было. Нет гривны.
-
ТупУм
-
- Критикан
-
- Повідомлень: 4214
- З нами з: 25.01.06
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 447 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 жов, 2012 16:37
ТупУм написав:Obval_Defoltovich 60 это еще мало, 70-80 было. Нет гривны.
А куда она делась? Вся пошла на "покращення"?
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 жов, 2012 16:48
Obval_Defoltovich и это тоже. Идет полный перелив из грн. в валюту.
-
ТупУм
-
- Критикан
-
- Повідомлень: 4214
- З нами з: 25.01.06
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 447 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 01 лис, 2012 15:41
serg_sk якби ви вміли користуватися калькулятором, а ще краще - електронними таблицями Ексель, то досить легко порахували б
, представляете умею и даже очень хорошо мне даже за это деньги платят, при том немалые  хотя хоть убейте не могу понять почему для вас знания екселя это что то глобальное що тримати гроші у гривнях просто більш вигідно, ніж в доларах. За рахунок значно вищих ставок по депозитах: 26 % у гривні і 9 % у доларах. Виявляється, на протязі досить довгого періоду часу зберігання заощаджень (кілька років) вища ставка по гривні перекриває навіть ту катастрофічну девальвацію 2008 року. т.е. вы по факту предлагаете держать депо в гривне шобы перекрывать девал гривны? а не проще просто держать в долларе? и 10% имеете и перекрывать ничего не нужно... А подібні економічні катаклізми бувають досить рідко і найближчими роками нам не загрожують
ну если бы вы оценивали период не с 2008года то знали бы хоть немного историю падения гривны... История падения гривны такова – за 15 лет существования национальной валюты в Украине она обесценилась в 4 раза, в среднем на 29% ежегодно Глобальные падения происходили в 1998-1999 годах с 2,44 до 4,13 гривен за 1 доллар – типичный грабеж населения. С 2000 года Ющенко следовал своему главному тезису «Головне – тримати гривню» и ее держали аж до 2008 года. Падение произошло с 5,05 до 7,79 гривен за 1 доллар. Еще один грабеж населения. С тех пор национальную валюту держат на уровне около 8 гривен за 1 доллар. Просто жалко людей, которые продолжают верить национальной валюте, упавшей с 1,82 в момент своего рождения в 1996 году до 8 гривен в 2008 году. Все эти данные выложены на сайте Национального банка Украины. Официальный курс гривны к доллару США (средний за период) Данные Нацбанка Украины 1996 – 1,82 1997 – 1,86 1998 – 2,44 1999 – 4,13 2000 – 5,44 2001 – 5,37 2002 – 5,32 2003 – 5,33 2004 – 5,31 2005 – 5,12 2006 – 5,05 2007 – 5,05 2008 – 5,26 2009 – 7,79 2010 – 7,93 2011 – 7,94 2012 - ?????? (еще подождем  ) Ну и шо там выгодно и в чем держать? 
Востаннє редагувалось odessit2007 в Чет 01 лис, 2012 15:44, всього редагувалось 1 раз.
-
odessit2007
-
-
- Повідомлень: 11263
- З нами з: 19.05.11
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 4547 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Чет 01 лис, 2012 15:43
serg_sk написав:Криза 2008 року була глобальною світовою, що буває один раз на десятки років. Недаремно ж її порівнюють з Великою депресією 30-х років. Розслабтеся, ще є трохи часу до наступної, ще можете років з 70 потримати заощадження у гривні, а вже потім переводьте в долар (якщо він ще до того часу існуватиме) 
и шо она уже прошла?  ужас а мы и не заметили.... может еще и разрешили основные проблемы предшествующие кризису?
-
odessit2007
-
-
- Повідомлень: 11263
- З нами з: 19.05.11
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 4547 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1558 |
|
|
|
1 |
1896 |
|
|
|
3 |
9284 |
Суб 13 гру, 2025 12:24 BIGor
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|