Прем'єр знайшов винних у зниженні валютної виручки України

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 15:56

Если так упали цены в мире - почему прокат все так же дорог внутри страны. У меня стройка и я за последние полгода не заметил снижения. Или это прораб лукавит? Или металл внутри страны все же не дешевеет?
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 15:58

  Межбанк написав:
  odessit2007 написав: да я не обидчивый, тут и не такое услышишь... да как знаток просто лет 12 на практике занимаюсь в том числе и этим вопросом хотя тут на форуме у нас теоретиков-философов как песка в море щас народ подтянется и расскажет вам про прибавочную стоимость и эксплуатацию рабочей силы

Да я понял вас, просто вопрос как мне кажется был немного с подвохом, потому что уже такое было в нашей славной и не далекой истории. Решение было простое обесценили денежную единицу, урезали оплату и спонсировании за счет бюджета.

Якого бюджету? Платоспроможність рабів впаде, виручка виробників впаде, відрахування в бюджет туди ж.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 16:01

  Mirax написав: Якого бюджету? Платоспроможність рабів впаде, виручка виробників впаде, відрахування в бюджет туди ж.

Как пример 26 млд грн списан долг.
Межбанк
 
Повідомлень: 118
З нами з: 10.10.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 16:06

Прем'єр знайшов винних у зниженні валютної виручки України

Artist
Однозначно - во всем виноват прораб. Лукавит, малый! Прокат (и многое другое, считай, всё!) дешевеет в стране, считай, каждый день. И дешеветь будет уже, кажется, все оставшееся время - до самого конца... Полной то есть победы "стабильной нашей экономики". :roll:

"уже такое было в нашей славной и не далекой истории. Решение было простое обесценили денежную единицу, урезали оплату и спонсирование за счет бюджета"
stanyan
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 16:17

Свобода придёт-порядок наведёт! Тогда заживём!
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 16:28

!знайдено винних у зниженні валютної виручки України!

серенький
Так дехто із "тьохкаючих" любителів бджолярства (після чергової..., мабуть) заявив же ми, мовляв, "виїдемо" у нові світи, любі друзі, якщо "економіка стане націоналістичною".

на мій погляд, шедеврально. дебільне, звичайно, слівце, але ж як влучно натьохкав! :roll:
stanyan
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 16:29

  Межбанк написав:
  Mirax написав: Якого бюджету? Платоспроможність рабів впаде, виручка виробників впаде, відрахування в бюджет туди ж.

Как пример 26 млд грн списан долг.

Приклад чого, Зімбабве? Борги списувати, незабезпечені гроші друкувати - це вже не бюджет. Давайте тоді звільнимо всіх податківців, навіщо вони потрібні, якщо борги можна просто списати. А ще краще відправити всіх достроково на пенсію, яку платити щойно надрукованими банкнотами. Фтопку бюджет?! Курс гривні туди ж? Давайте списувати і малювати! :mrgreen:
Востаннє редагувалось Mirax в Сер 07 лис, 2012 16:35, всього редагувалось 1 раз.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 16:31

  stokoz написав:
  Межбанк написав:Вопрос к знатокам! Как понизить себестоимость производства отдельных видов металлопродукции, в условиях нашего государства?


в условиях нашего государтсва только путем снижения затрат на з.п.
+ за счет дотаций государства частичная компенсация затрат на энергоносители...


И кто тебя за языктянул! Вот эти ваши научные выкладки прямо сейчас ПРавильный эксперт несет на стол Азарову! :mrgreen:
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 16:34

  Artist написав:Если так упали цены в мире - почему прокат все так же дорог внутри страны. У меня стройка и я за последние полгода не заметил снижения. Или это прораб лукавит? Или металл внутри страны все же не дешевеет?


Кто же еще поддержит отечественного производителя если не мы с вами? :mrgreen:
Кстати, поднять внутренние цены - тоже неплохой выход из ситуации! :wink:
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 16:35

  Mirax написав:
  Межбанк написав:
  odessit2007 написав: да я не обидчивый, тут и не такое услышишь... да как знаток просто лет 12 на практике занимаюсь в том числе и этим вопросом хотя тут на форуме у нас теоретиков-философов как песка в море щас народ подтянется и расскажет вам про прибавочную стоимость и эксплуатацию рабочей силы

Да я понял вас, просто вопрос как мне кажется был немного с подвохом, потому что уже такое было в нашей славной и не далекой истории. Решение было простое обесценили денежную единицу, урезали оплату и спонсировании за счет бюджета.

Якого бюджету? Платоспроможність рабів впаде, виручка виробників впаде, відрахування в бюджет туди ж.


А кредиты на что придуманы? :wink:
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 960
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2267
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
2 2000
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 лют, 2026 15:10
flyman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама