У США пропонують розділити найбільші банки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2013 23:25

У США пропонують розділити найбільші банки

Пропонуємо до обговорення:
Щоб банк був визнаний "занадто великим", його активи повинні перевищувати 250 млрд дол

Дивися повний текст У США пропонують розділити найбільші банки.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2013 23:25

Как это правильно! Это и есть настоящие реформы, но их очень тяжело реализовать. 99% людей не понимают или не желают понимать зачем это необходимо, поэтому 1% придется прилагать титанические усилия для реализации подобных инициатив.
ovg
 
Повідомлень: 406
З нами з: 01.02.08
Подякував: 34 раз.
Подякували: 140 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2013 01:05

Re: У США пропонують розділити найбільші банки

“слишком большой для банкротства” - too big to fail.
Есть интересный одноименный фильм.
MaXaNDeR
 
Повідомлень: 94
З нами з: 05.06.09
Подякував: 309 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2013 08:22

Напрошується аналогія з ринком деривативів, що й запустив світову кризу. А давайте візьмемо погані фінансові активи/зобов'язання і передамо/продамо їх іншим банкам. А давайте візьмемо банки та розподілимо їх (активи в тому числі). Це неодмінно "вирішить" проблему фінансового сектору в цілому.


Приєднуємося до обговорення.
Nemo_UA
 
Повідомлень: 57
З нами з: 06.01.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2013 09:17

Re: У США пропонують розділити найбільші банки

  Nemo_UA написав:Напрошується аналогія з ринком деривативів, що й запустив світову кризу. А давайте візьмемо погані фінансові активи/зобов'язання і передамо/продамо їх іншим банкам. А давайте візьмемо банки та розподілимо їх (активи в тому числі). Це неодмінно "вирішить" проблему фінансового сектору в цілому.

Проблемы финансового сектора - следствие более масштабных проблем.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 768
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 тра, 2026 08:54
fler
1 826
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 15:58
vmalyshev
6 1706
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 09:26
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама