У ВР вирішили, як ліквідувати "кнопкодавство"

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 19 лют, 2013 16:21

У ВР вирішили, як ліквідувати "кнопкодавство"

Пропонуємо до обговорення:
Про це на брифінгу повідомили лідери трьох опозиційних фракцій «Батьківщина», «Свобода» і УДАР Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок та Віталій Кличко

Дивися повний текст У ВР вирішили, як ліквідувати "кнопкодавство".
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 19 лют, 2013 16:21

Голубые всех купили.
serg 2012
 
Повідомлень: 1521
З нами з: 28.11.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 19 лют, 2013 16:31

  serg 2012 написав:Голубые всех купили.


Вы знаете больше, чем написано в статье?
Тогда делитесь...
Bet Fighter
 
Повідомлень: 1015
З нами з: 25.07.09
Подякував: 208 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 19 лют, 2013 17:13

serg 2012
Як на мене, якщо все що викладене вище в новині буде реалізовано, то це дуже навіть прийнятно і опозиція таки досягне свого. Інше питання чи буде все так гладко, але це вже питання домовленостей. Принаймні ПР публічно вже відійшли від своєї абсолютно деструктивної позиції - ми найкрутіші, тому все буде тільки по нашому, а ви, як і в минулому парламенті "лохи, яких ми по любому розведемо"...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 лют, 2013 16:06

Re: У ВР вирішили, як ліквідувати

  Бandera написав:ми найкрутіші, тому все буде тільки по нашому, а ви, як і в минулому парламенті "лохи, яких ми по любому розведемо"...

просто наперсточники, что от них ждать? не верить ни одному слову!
zmina
 
Повідомлень: 170
З нами з: 09.11.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 лют, 2013 17:45

Лучше бы решили, как ликвидировать козлокрадство. :evil:
Изя Гуд
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1582
Переглянути останнє повідомлення
Суб 03 лют, 2024 15:00
GALeon
2 1332
Переглянути останнє повідомлення
Вів 30 січ, 2024 10:53
Дюрі-бачі
2 1101
Переглянути останнє повідомлення
Чет 03 лют, 2022 09:33
papazina
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама