Новий поворот війни: у Сирії почався безпрецедентний за розм

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 45678 ... 18>
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:22

  zeleniy написав:А хто вам казав, що США чи ІзраЇль береже своЇх солдат І громадян, керуючись виключно людянІстю? але чим би вони не керувались, а втрати намагаються мІнІмІзувати

Ну вообще это интересная стратегия минимизации потерь - найти страну подальше, которая ничем не угрожает, да и не может угрожать Штатам, ввести туда войска, бомбить местных, а потом пытаться "минимизировать" потери. Вывод контингентов из США и Ирака (я уже не говорю про вход туда) дал бы лучшие результаты в аспекте сохранения жизней молодых парней, имхо.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:24

Новий поворот війни: у Сирії почався безпрецедентний за розм

  SAP написав:Доктор дело говорит, вся это типа "демократия" - замыливания глаз.


Але слІд визнати, що ЄвропейськІ та американськІ "раби", хоч І живуть Із замилиними очима, живуть краще вІд, скажІмо, рабІв в КНДР..
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:26

ДваждидвашнІк, а що геополІтику вже вІдмІнили?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:28

Молодец Асад что не повелся на провокацию Израиля. И вот интересно как это повлияло на отношение к нему исламского мира. Ведь получается что Израиль теперь в одной упряжке с наемниками-оппозиционерами а дальше бомбить поводы выдумывать сложнее.
uniorj25
 
Повідомлень: 320
З нами з: 08.02.12
Подякував: 52 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:32

Ісламський свІт далеко не однорІдний навІть у своЇй вІрІ, некажучи про ІншІ аспекти та Інтереси на свІтовІй аренІ.
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:33

zeleniy
Да неоднородный но как показывают события - смелости у Асада поприбавилось. Я уже начинаю подумывать о чем там шептались в Москве. Уж не о помощи Израиля Асаду легким бомбометанием :)
Востаннє редагувалось uniorj25 в Вів 21 тра, 2013 11:38, всього редагувалось 1 раз.
uniorj25
 
Повідомлень: 320
З нами з: 08.02.12
Подякував: 52 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:36

  zeleniy написав:
  SAP написав:Доктор дело говорит, вся это типа "демократия" - замыливания глаз.


Але слІд визнати, що ЄвропейськІ та американськІ "раби", хоч І живуть Із замилиними очима, живуть краще вІд, скажІмо, рабІв в КНДР..


а так и было всегда: чем "круче" рабовладелец/феодал - тем лучше он мотивирует свое стадо. Надо ж держать статус, чтобы уважали и боялись другие :D
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:44

  zeleniy написав:ДваждидвашнІк, а що геополІтику вже вІдмІнили?

Нет, не отменили. Вопрос, в чьих интересах продвигается эта вся геополитика. Вероятно, в интересах тех кругов, чьих детей никогда не возьмет в перекрестье прицела правоверный снайпер.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:51

  Дваждыдвашник написав:
  zeleniy написав:ДваждидвашнІк, а що геополІтику вже вІдмІнили?

Нет, не отменили. Вопрос, в чьих интересах продвигается эта вся геополитика. Вероятно, в интересах тех кругов, чьих детей никогда не возьмет в перекрестье прицела правоверный снайпер.


Но это ущемление прав и свобод снайперов, надо дать им равные права, как в "демократическом государстве" - пусть стреляют в людей из любого круга :mrgreen:
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 11:51

  SAP написав:а так и было всегда: чем "круче" рабовладелец/феодал - тем лучше он мотивирует свое стадо. Надо ж держать статус, чтобы уважали и боялись другие :D


так мова про що? Ви, як раб, якого феодала собІ обрали б, якби була така можливІсть? КНДР чи штати?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 45678 ... 18>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 573
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 10:20
salvydas
1 2220
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 тра, 2026 10:57
Дюрі-бачі
1 1067
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама