|
Акції однієї з компаній Ахметова за день подешевшали на 44% |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 05 лип, 2013 13:13
Пропонуємо до обговорення: Акції однієї з компаній Ахметова за день подешевшали на 44% при аномальних обсягах торгів
Дивися повний текст Акції однієї з компаній Ахметова за день подешевшали на 44%.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 лип, 2013 13:13
все равно, голодать не будет!
-
Попов Д
-
-
- Повідомлень: 28
- З нами з: 05.07.13
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 10 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 лип, 2013 13:27
хм.. украинский фондовый. междусобойчик. арт-студия. графики исключительно на алленей
-
Сергей Малина
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1748
- З нами з: 06.01.09
- Подякував: 2364 раз.
- Подякували: 383 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 лип, 2013 13:38
Сергей Малина написав:хм.. украинский фондовый. междусобойчик. арт-студия. графики исключительно на алленей
На укрофонде так было всегда
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 лип, 2013 18:48
такие они смешные со своей украинской "фондовой биржой"... сами её создали, сами с собой торгуют
-
Jack
-
-
- Повідомлень: 1308
- З нами з: 21.06.12
- Подякував: 128 раз.
- Подякували: 136 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 лип, 2013 19:39
Вчитаемся в цифры на одной бирже акции повысились на 0.11 % -до 8 гривен на другой бирже - упали на 44 % до 7.60. значит на этой самой второй бирже их курс был около 10 или 11 ? и никто не покупал на первой и не продавал на второй, получая законные 30 % с каждой сделки ?
Кому-то нужны еще подтверждения эфемерности и фиктивности нашего фондового рынка ?
-
yarg
-
-
- Повідомлень: 13899
- З нами з: 06.01.09
- Подякував: 107 раз.
- Подякували: 3598 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 лип, 2013 21:48
Бідолажка((( Може скинемось, хто не байдужий?
-
andriypyvovar
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 06 лип, 2013 04:50
yarg написав:Вчитаемся в цифры на одной бирже акции повысились на 0.11 % -до 8 гривен на другой бирже - упали на 44 % до 7.60. значит на этой самой второй бирже их курс был около 10 или 11 ? и никто не покупал на первой и не продавал на второй, получая законные 30 % с каждой сделки ? Кому-то нужны еще подтверждения эфемерности и фиктивности нашего фондового рынка ?
У кого вы будете покупать по 8 и кому продавать по 11? Нету сделок - не движется курс. Не важно, договорились ли заранее или нет. Один дядька выставил предложение по 7.60. Другой - его удовлетворил. Всё. Имеем новый курс. В этом смысл биржы. Любой. Разница только в том, что одни акции покупают и продают 100500 раз в секунду, а другие - нет. А у вас от этого взрыв мозга случился и вы почему-то решили, что на обех биржах курс должен быть примерно одинаков в любой момент времени. Не в любой. А вот теперь - он примерно одинаков.
-
edd_k
-
-
- Повідомлень: 476
- З нами з: 03.11.08
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 57 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 06 лип, 2013 10:43
andriypyvovar написав:Бідолажка((( Може скинемось, хто не байдужий?
держава в біді своїх громадян не залишить!!! допоможуть з бюджету.
-
Karp
-
-
- Повідомлень: 1837
- З нами з: 22.03.10
- Подякував: 482 раз.
- Подякували: 320 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 06 лип, 2013 10:50
Нагадало анекдот: Німець заїхав у наші краї, вирішив прикупити акцій для цікавості. Знайшов брокера, прикупив. Дзвонить через пів року - як там? Брокер звітує - ріст 30%. Німець радіє. Знову дзвінок через пів року - знову ріст 25%. А ще через півроку +40%. Німець скаче від щастя, дає комaнду брокерy - Продавай! А брокер у відповідь - А кому?
А мораль у тому, що в нас ціни можуть бути які хочеш, але впливають вони мало на що.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1245 |
|
|
|
1 |
1203 |
|
|
|
1 |
1725 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|