Акції однієї з компаній Ахметова за день подешевшали на 44%

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: П'ят 05 лип, 2013 13:13

Акції однієї з компаній Ахметова за день подешевшали на 44%

Пропонуємо до обговорення:
Акції однієї з компаній Ахметова за день подешевшали на 44% при аномальних обсягах торгів

Дивися повний текст Акції однієї з компаній Ахметова за день подешевшали на 44%.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 лип, 2013 13:13

все равно, голодать не будет!
Попов Д
 
Повідомлень: 28
З нами з: 05.07.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 лип, 2013 13:27

хм.. украинский фондовый. междусобойчик. арт-студия. графики исключительно на алленей
Сергей Малина
 
Заблокований
Повідомлень: 1748
З нами з: 06.01.09
Подякував: 2364 раз.
Подякували: 383 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 лип, 2013 13:38

  Сергей Малина написав:хм.. украинский фондовый. междусобойчик. арт-студия. графики исключительно на алленей

На укрофонде так было всегда
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 лип, 2013 18:48

такие они смешные со своей украинской "фондовой биржой"... сами её создали, сами с собой торгуют
Jack
 
Повідомлень: 1308
З нами з: 21.06.12
Подякував: 128 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 лип, 2013 19:39

Вчитаемся в цифры
на одной бирже акции повысились на 0.11 % -до 8 гривен
на другой бирже - упали на 44 % до 7.60.
значит на этой самой второй бирже их курс был около 10 или 11 ?
и никто не покупал на первой и не продавал на второй, получая законные 30 % с каждой сделки ?

Кому-то нужны еще подтверждения эфемерности и фиктивности нашего фондового рынка ?
yarg
 
Повідомлень: 13899
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 лип, 2013 21:48

Бідолажка((( Може скинемось, хто не байдужий?
andriypyvovar
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 06 лип, 2013 04:50

  yarg написав:Вчитаемся в цифры
на одной бирже акции повысились на 0.11 % -до 8 гривен
на другой бирже - упали на 44 % до 7.60.
значит на этой самой второй бирже их курс был около 10 или 11 ?
и никто не покупал на первой и не продавал на второй, получая законные 30 % с каждой сделки ?

Кому-то нужны еще подтверждения эфемерности и фиктивности нашего фондового рынка ?

У кого вы будете покупать по 8 и кому продавать по 11?
Нету сделок - не движется курс.

Не важно, договорились ли заранее или нет. Один дядька выставил предложение по 7.60. Другой - его удовлетворил. Всё. Имеем новый курс.

В этом смысл биржы. Любой. Разница только в том, что одни акции покупают и продают 100500 раз в секунду, а другие - нет. А у вас от этого взрыв мозга случился и вы почему-то решили, что на обех биржах курс должен быть примерно одинаков в любой момент времени.

Не в любой. А вот теперь - он примерно одинаков.
edd_k
 
Повідомлень: 476
З нами з: 03.11.08
Подякував: 3 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 06 лип, 2013 10:43

  andriypyvovar написав:Бідолажка((( Може скинемось, хто не байдужий?

держава в біді своїх громадян не залишить!!!
допоможуть з бюджету.
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 06 лип, 2013 10:50

Re: Акції однієї з компаній Ахметова за день подешевшали на

Нагадало анекдот:
Німець заїхав у наші краї, вирішив прикупити акцій для цікавості. Знайшов брокера, прикупив.
Дзвонить через пів року - як там?
Брокер звітує - ріст 30%.
Німець радіє. Знову дзвінок через пів року - знову ріст 25%. А ще через півроку +40%.
Німець скаче від щастя, дає комaнду брокерy - Продавай!
А брокер у відповідь - А кому?

А мораль у тому, що в нас ціни можуть бути які хочеш, але впливають вони мало на що.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1249
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 20:18
dmitry_chou
1 1209
Переглянути останнє повідомлення
Нед 17 тра, 2026 08:30
Shaman
1 1725
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 гру, 2025 07:34
platan_av
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама